Květen 2011

Katy Perry - E.T. ft. Kanye West

31. května 2011 v 21:07 | Isa |  Hudba
Řekla bych, že nejnovější song od Katy Perry. Nejsem nijak zvlášť její fanoušek, ale některé písničky má opravdu dobré. Jako třeba tuhle. Nejvíc se mi líbí ty části, kde zpívá ten Kanye West. Je pravda, že klip nic moc. :D


Mé hodnocení: 95%

L.J. Smith - Upíří deníky - Probuzení

30. května 2011 v 20:46 | Isa |  Knihy


Tak a dávám vám sem mé první hodnocení z knih. Bude to na Upíří deníky. Abyste si nemysleli, aktuální šílenství do upírů mě nesebralo. Jen jsem si přečetla Twilight ságu a zkusila se podívat na pár dílů TVD (The Vampire Diares), natočených podle již zmíněné knihy. Seriál mě opravdu oslovil, takže jsem si řekla, že zkusím i knihu. Opravdu mě překvapilo, jak rozdílná je kniha od seriálu. Samozřejmě vím, že žádný film není totožný s knížkou, ale tohle je opravdu hodně odlišné. Děj je stejný, ale postavy jsou jiné. Pokud si to dobře pamatuju, doufám, že ano, tak jediný rozdíl v ději je ten, že Stefan se Eleně ze začátku vyhýbá, když to v seriálu spolu chodí. Jinak knihu všem doporučuji. Je opravdu úžasná a stojí za přečtení. ;)

V dobách kvetoucí italské renesance se bratři Damon a Stefan Salvatore bezhlavě zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Ačkoli bylo její srdce dost velké pro oba, každý z nich ji chtěl mít jen pro sebe. Jejich nesmiřitelný souboj o Katherininu přízeň však vedl k její smrti, po které zůstali dva nesmrtelní, na smrt rozhádaní chlapci se zlomeným srdcem...Po několika staletích se má boj Damona a Stefana opakovat. V malém americkém městě se seznámí s krásnou a chlapci obletovanou studentkou Elenu, jejíž podobnost s Katherine je neuvěřitelná... ...všichni kluci po mně touží, ale já chci jen Stefana. Je krásný, tajemný a donedávna mně ignoroval a vyhýbal se mi... Asi už vím proč. Má totiž děsivé tajemství, které znám jen já... (zdroj)

Mé hodnocení: 80%

Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta

30. května 2011 v 20:29 | Isa |  Hudba
Skvělý song k filmu Step Up, který jsem tedy neviděla, ale písnička, je to skvělá. :) Aspoň na můj vkus. :)


Mé hodnocení: 95%

Návštěvnost (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

30. května 2011 v 19:45 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 6
Úterý: 9
Středa: 13
Čtvrtek: 7
Pátek: 1
Sobota: 9
Neděle: 7

Celkem: 52

To už je lepší. Děkuju. :D

Návštěvnost (9.5. 2011 - 15.5. 2011)

30. května 2011 v 19:43 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 0
Úterý: 0
Středa: 0
Čtvrtek: 0
Pátek: 0
Sobota: 6
Neděle: 17

Celkem: 23

Něco málo jo, ale i za začátek se maličkost cení. :) Děkuju.


Pohádky

30. května 2011 v 19:16 | Isa |  Téma týdne
A máme tu nové téma týdne. Tentokrát pohádky.

Pohádky jsou něco, co zná určitě každý z nás. Jako malá mi mamka předčítala spoustu pohádek. Jen, co jsem se naučila číst, tak jsem předčítala já jí. :D Můj nejoblíbenější autor z české dílny je Miloš Macourek. Moje nejoblíbenější knihy od něj jsou Mach a Šebestová a Létající Čestmír. Potom samozřejmě klasika jako Z deníku kocoura Modroočka nebo od bratrů Čapkových Pejsek a Kočička a Dášenka.
Za to taťka, ten mi vyprávěl spíš takové parodie na pohádky. :D Jako např. O Smolíčkovi. Vždycky mi vyprávěl, jak jelen slíbil Smolíčkovi nanuka za to, když nebude nikomu otvírat. :D Ještě od teď na to s úsměvem vzpomínám.

Když se podívám na zahraniční autory. Tak můj nejoblíbenější je určitě Hans Christian Andersen, od něj Princezna na hrášku. Následně na to bratři Grimmové a jejich Popelka. Také Astrid Lindgrenová a bezkonkurenční Děti z Bullerbynu. :)

Jaké jsou vaše oblíbené pohádky?

Ohňostroj

29. května 2011 v 12:13 | Isa |  HP - jednodílné
A tohle je druhá jednorázovka. Tentokrát k oslavě Nového roku. Tahle povídka je sice hodně krátká, ale snad se líbí. :)

Znělka:


Vánoční ples

29. května 2011 v 12:07 | Isa |  HP - jednodílné
Ahojte lidi, takže jsem se rozhodla sem konečně šoupnout nějakou tu mojí povídku. Za dnešek zveřejním dvě jednorázovky. Obě jsou na téma HP a psala jsem je v období Vánoc a Nové roku, takže nejsou aktuální. Zkopírovala jsem je, ze svého starého blogu. Doufám, že se budou líbit.


Harry Potter-rozcestník

29. května 2011 v 12:01 | Isa
[Fire and Ice] - Draco M./Hermiona G.

[Vánoční ples] - Draco M./Hermiona G.
[Ohňostroj] - Draco M./Hermiona G.
[Školní sraz] - Draco M./Hermiona G.
[Konec světa] - Draco M./Hermiona G.
[Bar Paříž] - Draco M./Hermiona G.

[Knihovna] - Draco M./Hermiona G.
[Podzim] - Draco M./Hermiona G.

Postavy©J.K.Rowling
Děj©Isa
Popisky©Alynn