Červen 2011

Wipeout

29. června 2011 v 21:31 | Isa |  Aktuálně
Právě jsem dokoukala první díl Wipeoutu souboje národů. Viděla jsem asi jeden díl na Barrandově, kde dávali přenosy z Ameriky. Je to fakt krutě hustý. :D Náš první československý tým se skládal z Maroše Kramára, Ondřeje Brzobohatého a Jany Sovákové. Nejlepší z célého týmu byl podle mého Odřej Brzobohatý. Vydával největší výkony. Konec konců, ale klobouk dolů i u Maroše Kramára, protože v 52 letech, co dokázal je skvělé. To samé u Jany Sovákové, jako žena se dostala jediná do finále. I přes to, že jsme čtvrtí ze čtyř, pořád jsme nejlepší. :D

Cituji Maroše Kramára: Jsme přece zlatí! :D

Návštěvnost (20.6. 2011 - 26.6. 2011)

29. června 2011 v 21:01 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí:13
Úterý: 19
Středa: 20
Čtvrtek: 20
Pátek: 23
Sobota: 14
Neděle: 20

Celkem: 129

Děkuju moc. :)

Enrique Iglesias, Usher - Dirty Dancer ft. Lil Wayne

28. června 2011 v 21:36 | Isa |  Hudba
Můj nový objev. Je to písnička, kterou jsem našla zrovna nedávno. Moc se mi líbí. Ani Lil Wayne, kterýho teda moc nemusim, mi tentokrát nevadí. :)


Mé hodnocení: 85%

Květinky :)

27. června 2011 v 20:09 | Isa |  Fotky
Mám pro vás pár dalších fotek. Tentokrát jsem se fotila mamčiným foťákem z práce. Myslím, že tentokrát jsou opravdu povedené. :)


Mohombi - Dirty situation ft. Akon

27. června 2011 v 18:27 | Isa |  Hudba
Mám pro vás další song! :D Tentokrát od Mohombiho. Tahle písnička je, dle mého názoru, skvělá. Mohombi s Akonem jí nazpívali i ve francouzské verzi, která mi teda přijde úplně stejná, ale na začátku mě dostává to: Mo-mo-mohobi. :D To byste museli slyšet. Dám vám sem i tu francouzskou verzi. Jinak v tomhle klipu jsem si uvědomila, že Mohombi je docela pěknej kluk. :D Došlo mi, že už to neni kluk, ale muž by tam neznělo tak dobře. :D


Mé hodnocení: 99%

▼French version▼


Mé hodnocení: 95% (mezi náma, ta francouzština tam neni moc slyšet :D)

Nová povídka!

25. června 2011 v 0:30 | Isa |  Aktuálně
Ahojte, tak jak jsem slibovala, tak plním. Dávám vám sem povídku na které pracuju už od 26.3.2011. Sice jsem měla v plánu jí sem dát až bude dokončená, ale už jsem se nemohla dočkat, co na ní budete říkat. Víte, většinou, když povídku zveřejňuji předčasně, tak už mě přestane potom bavit dál. Proto můžu říct, že jsem toho napsala hodně, ale ještě nikdy jsem nic nedokončila. Doufám, že tahle povídka bude vyjímkou a bude to moje první dokončená povídka. Prozatím mám napsáno 8 kapitol a teď píšu 9. Zatím jsem s tím, co mám, maximálně spokojená. Dokonce bych si troufla říct, že to je moje nejlepší povídka, kterou jsem napsala. Jak to poznám? Poznám to tak, že už píšu 9. kapitolu a pořád mě baví ji psát. Když jsem psala svojí první povídku na Harryho Pottera, tak jestli se nepletu, dopsala jsem jí tuším, do 7. kapitoly a to jsem se do ní už od 5. kapitoly nutila. Ráda uvidím jakékoliv vaše názory. Ať už kladné nebo záporné. Všechny si ráda přečtu a když se vám něco nebudet líbit, tak se nad tím pozastavím. :) Doufám, že se vám povídka bude líbit aspoň z poloviny, tak jako mně. :D

Isa

TS - vícedílné

25. června 2011 v 0:22 | Isa[Bílý zázrak] - Jacob Black/Jennifer Brownová (rozepsaná/pozastavená)
Úvod: Příběh se vrací zpět do malebného městečka Forks ve státě Washington. Pořád tu je chmurné počasí, tak jak ho známe. Hlavní zápletka se tentokrát obrací hlavně do rezervace La Push a ke klukovi jménem Jacob Black, kterého jistě všichni znáte. Pořád je zamilovaný do Belly, zato ona už je navždy odevzdaná Edwardovi. Jacob je z toho nešťastný, ale na pomoc mu přispěchá ten nejmíň pravděpodobný člověk. Leah Clearwaterová. Ti dva se skamarádí tak jako ještě nikdy. O pár dní později se do města přistěhuje nová dívka. Shodou okolností rodinná přítelkyně Blacků. Jelikož jí umřel její jediný příbuzný, Billy jí nabídne, že může zůstat v La Push. Dívka se jmenuje Jennifer Brownová (Black-černý, Brown-hnědá :D) a skrývá velké tajemství. Jacob o Bellu nepřestává bojovat, i když ji přesvědčil o opaku. Změnil školu. Ví, jak je pro něj nebezpečné chodit do stejné školy jako chodí většina mladých a normálních lidí z Forks, ale rozhodl se, že to díky Belle zkusí. Pravda, dlouho se dohadovali s Carlislem, protože Jacob je teď na jejich území, ale nakonec mu to povolili. Ještě má čas jeden dlouhý školní rok, aby Bellu přesvědčil, že to, co se chystá udělat je největší chyba v jejím životě a že ten život potom bude zatraceně dlouhý. (Děj je trochu podrobně vypsaný :D)

Postavy©S.Meyer
Děj©Isa


TS - rozcestník

24. června 2011 v 23:10 | Isa


[Bílý zázrak] - Jacob Black/Jennifer Brown (OC)

Postavy©S.Meyer
Děj©Isa

Selena Gomez - Love you like a love song (videoklip)

24. června 2011 v 21:37 | Isa |  Hudba
Ještě jednou sem dávám tuhle písničku, tentokrát i s oficiálním videoklipem. Musím přiznat, že mi ten klip hodně připomíná, zařínající klipy Lady Gaga, ale to je věc názoru. :)


Mé hodnocení: 95%

Cesta do neznáma

23. června 2011 v 19:49 | Isa |  Fotky
Mám tu pro váš první fotečky. Když se to zvětší, tak to není nejlepší kvalita, protože jsem to fotila mobilem, stejně jako všechny fotky, které jsem přibydou, takže z toho důvodu jsem je nedala do toho "klikacího rámečku", ale rovnou takhle. Když je to zmenšený, tak to totiž nevypadá tak hrozně. :) Tak co na to říkáte?