Fire and Ice - 10. kapitola

5. října 2011 v 21:55 | Isa |  Fire and Ice
Tak jsem sebou mrskla a dopsala další kapitolu. To je za tu návštěvnost. Dávám vám to za odměnu + jedna stránka navíc. Snad si to užijete. Osobně si myslím, že je to katastrofální. Čekala jsem, že to zvládnu líp. No, tak hezké čtení a omlouvám se za chyby. :)

Vánoční ples, Vánoce a povedený sen

Měla zpoždění a věděla to, ale nespěchala. Chtěla to tak. Přidržovala si dlouhou sukni a pomalu kráčela po chodbách hradu. Přes záda měla přehozený hedvábný šátek, aby jí nebyla zima.

Sešla poslední schody. Před velkou síní už nestál nikdo. Dveře byly zavřené. Byla slyšet jen hudba, která z Velké síně vycházela. Zapřela se rukama o dvoukřídlé dveře a otevřela je.

Všechna pozornost se přenesla na ní. Opět pozvedla svou dlouhou sukni a kráčela uličkou mezi stoly. Hudba pořád hrála, tak se ostatní vrátili k tanci, ale pořád po ní pokukovali.

Očima vyhledala Viktora. Nejspíš byl tak nešťastný (myslel si, že nepřijde), že si ani nevšiml, že někdo vešel.
,,Ahoj, omlouvám se, že jdu pozdě. Trochu jsem se zdržela." Usmála se.
,,Hermiono!" bleskově vstala. ,,Vypadáš úchvatně." Řekl ohromeně.
,,Děkuju." Znovu se usmála.
,,Půjdeme si zatančit?" nabídl jí ruku.
,,Moc ráda." Usmála se a přijala jeho ruku. Odvedl jí do středu parketu.

Asi po třech tancích za sebou se Hermiona omluvila, že si potřebuje na chvilku sednout. Přešla k jídelnímu stolu a vzala si prázdný talíř. Koukala po nějakém jídle. Ne, že by ho tam bylo málo, ale nevěděla, co si má vybrat.
,,Hermiono?" otočila se.
,,Rone, potřebuješ něco?" zeptala se.
,,Ne, jen….sluší ti to." Usmál se.
,,Sluší ti to? Nic víc?" ozvalo se za ním. ,,Weasleyi, vážně ses překonal." Přešel ke stolu a nandal si nějaké jídlo.
,,Malfoyi, nepleť se do toho." Zaksichtil se Ron.
,,No, promiň, když řekneš, že jí to sluší, tak to rozhodně nemáš v hlavě v pořádku." Otočil se na něj Draco. ,,Něco ti povím." Přiblížil se k němu. ,,Sluší to tý tvojí holce, sluší to Pansy a dokonce to i trochu sluší té tvojí malé sestřičce, ale Grangerové to nesluší." Zakroutil hlavou. ,,Grangerová vypadá božsky." Oba na něj zírali s pusou dokořán otevřenou. Tvářil se normálně, ale v duchu se nad jejich výrazy opravdu bavil.
,,Jo a Grangerová?" otočila se na něj už s pusou zavřenou. ,,Neber si to osobně."
,,To by mě ani nenapadlo, Malfoyi." Poznamenala. Kousla si do obloženého chlebíčku. Kývnul a odešel.

Hermiona se celý večer skvěle bavila. Tančila i s Harrym a Ronem. Teď zrovna seděla, odpočívala a pila punč. Pohled zaměřila na vysokého mladíka s platinovými vlasy. Měl něco za lubem, jen nevěděla co. Byla zvědavá, kdy má v plánu si vybrat ten jeden tanec.
,,Možná na to zapomněl." Pomyslela si.
,,Hermiono?" zvedla hlavu.
,,Viktore, stalo se něco?" strachovala se.
,,Ne,…teda, vlastně ano. Víš, nějak mě rozbolela hlava. Už před tím mi nebylo nejlíp, ale teď je to horší. Půjdu si lehnout. Nevadí ti to?" vysvětlil.
,,Ale vůbec ne, to je samozřejmost, když ti není dobře." Mávla rukou.
,,Díky. Za všechno." Usmála se a dal jí pusu na tvář.
,,Já děkuju." Zavolala za ním. Vzdychla si. Chápala, že Viktorovi je špatně, tak si šel lehnout, ale proč se to stalo zrovna jí? Asi taky půjde. Zvedla se tedy k odchodu.
,,Nechal tě tu?"
,,A ty se bavíš, jak překvapivé." Poznamenala ironicky.
,,Jdeš pryč, aniž bys splatila dluh?" pozdvihl obočí.
,,Čekala jsem dost dlouho. Nebudu tu čekat na to, že se mi budeš smát, protože Viktor odešel." Prohlásila.
,,Dobře. Tak konec čekání, můj čas přišel." Draco k ní natáhl ruku. S vzdychnutím přijala. Konec konců, neměla na výběr.
Odvedl jí na parket. K Hermionině smůle hudba výrazně zpomalila. Ucítila jeho ruku na svých zádech. Mírně se zamračila a položila svou ruku, na jeho rameno. Druhou rukou uchopila tu jeho. Začali pomalu tančit.
,,Nemohl sis vybrat líp." Zabručela.
,,Já vím, ale až se otočíme, tak se podívej, jak se tváří Potter s Weasleyem, protože to je opravdu k nezaplacení." Smál se jí tiše do ucha.
,,Máš pravdu." Rozesmála se. Potom to uviděla. ,,Malfoyi?"
,,Hm?"
,,Ty s Parkinsonovou chodíš?" mírně ztuhla.
,,Něco na ten způsob, proč?" začal nechápat.
,,Předpokládám, že kdyby ti někdo, jak se říká, nasadil parohy, nebudeš z toho moc rád, že?" ignorovala ho.
,,Grangerová, o čem to sakra…."
,,Ne, neotáčej se." Chytla ho za krk a tlačila na něj, aby se nemohl otočit.
,,Proč?" vyškubl se a chtěl se otočit. Povedlo se mu to jen na chvíli. Zahlédl jen podle se usmívající Pansy. ,,Proč se Pansy tak…?" nedořekl. Hermiona ho totiž políbila. Draco to nechápal. Ani nevěděl, co dělá, ale zaskočeně, velmi zaskočeně, jí polibky vracel. Pak ho někdo odtrhl od Hermiony a prudce otočil.
,,Draco? Co to tady s ní provádíš?" řvala Pansy.
,,Ale copak Pansy? Ty se můžeš líbat s kde kym a já ne? Trochu nefér, ne?" řekl to, jako by mu to do paměti někdo vložil.
,,Proč zrovna s Grangerovou?" ječela.
,,Protože je sexy." Zašklebil se. Otočil se a na poslední chvílí zahlédl Hermionu, jak se také otočila, usmála se a odešla z Velké síně.

Hermiona Malfoye rozhodně nepolíbila proto, že by chtěla. Udělala to proto, aby naštvala Pansy, která se líbala s nějakým klukem ze Zmijozelu. Svým způsobem ho chtěla ochránit, ale nevěděla, proč to udělala. Přišlo jí to v tu chvíli správné. Jen, co se Pansy přiřítila a odvedla do ní pozornost, se nenápadně vypařila. Ještě bylo brzo na to, jít spát, tak se ještě posadila k jezeru.
Dnešek si užila. Byl to mnohem lepší ples, než ten ve 4 ročníku. Je to zvláštní, protože Viktor odešel, takže by spíš měla brečet za zkažený ples, ale byla ráda. V duchu se přesvědčila, že v tom neměl prsty Malfoy.
,,Proč si to udělala?"
,,Přišlo mi to v tu chvíli správné." Pokrčila rameny, aniž by odtrhla pohled od jezera. Věděla, kdo to je.
,,Přišlo ti správné, políbit mě?"
,,Přišlo mi správné ukázat Pansy, že ona není jediná, kdo může někoho podvádět." Znovu pokrčila rameny.
,,Je to divné, ale díky." Přisedl si.
,,Je to ještě divnější, ale nemáš zač." Dlouho jen tak seděli a mlčeli. Neměli se o čem bavit, vždyť se nesnášeli. Hermiona se tiše rozesmála.
,,Čemu se směješ?" nechápal.
,,Tobě to nepřijde vtipné? Celý život jsme se nesnášeli a teď tu sedíme vedle sebe. Mlčíme, to je pravda, ale pořád jen vedle sebe sedíme. A před chvilkou jsem tě políbila a pošpinila tě tím nejhorší způsobem, za což se ti omlouvám, a nikdo tu zatím neřekl "ty špinavá mudlovská šmejdko!"" dokončila.
,,To máš pravdu." Přikývl s kamennou tváří. ,,Nerad to přiznávám, ale když chceš, líbáš celkem obstojně." Ušklíbl se. ,,Ale ne, že to někde vykecáš."
,,To bych si nedovolila." Zakroutila hlavou. ,,Mimochodem, ani tvoje líbání není k zahození. To taky nikomu neříkej."
,,Takže platí." Přikývl. I ona přikývla. Draco se na chvíli zamyslel. ,,Poslouchej, když už to dneska proběhlo tak dobře, bylo by blbý to zkazit. Je ještě brzo, nechceš si zatančit? Znovu." Pomalu a ohromeně se na něj podívala.
,,Nehraje tu hudba." Mírně se usmála.
,,To nevadí." Stoupnul si a natáhl k ní ruku, za ten večer už po druhé. Váhavě jí přijala. Vůbec nechápala, jak jí zvládl vést, když se neměl podle čeho řídit. Tenhle večer byl něčím zvláštní. A nejenom tím, že tančila s Dracem Malfoyem, jejím největším nepřítelem, ale zároveň nejhezčím klukem na škole.
Nikdo neví, jak dlouho by tančili, ale o chvilku později je vyrušil hlouček poněkud opilých studentů, kteří vyřítili z hradu. Celou příjemnou chvilku to úplně zkazilo, Hermiona od Draca ustoupila.
,,Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale dnešní večer jsem si užila. Díky, že jsem, díky tobě, nemusela jít brzy spát." Jemně se usmála.
,,I já děkuju, za všechno." Také se usmál, ale nic přehnaného.
,,Souhlasím i s tím, že zítra se budeme chovat jako dřív. Já budu mudlovská šmejdka a ty pitomec Malfoy. Nedělá mi to problém." Řekla.
,,Nic takového jsem neřekl, ale dobře, jak chceš." Pokrčil rameny.
,,Ještě jednou děkuju." Řekla a pomalým krokem odešla.
,,I já, Hermiono." Dodal potichu Draco.

Druhý den ráno se Hermiona probudila s úsměvem na tváři. Cítila se lépe, než kdy jindy. Včera, když přišla do ložnice, už tam byla Ginny. Pořádně si promluvily. Hermiona se jí znovu omluvila za tu hádku v Prasinkách a řekla jí, že respektuje to, že chodí se Zabinim. Ginny vyžadovala vysvětlení včerejší scény s Dracem. Nic jiného, než to říct, jí nezbylo.
Přišlo jí, jakoby včerejší večer byl jen sen. Ona byla za Popelku, ale nikdo nevěděl, že je to ona. Teď se probudila a cítila se, jakoby se včerejšek nikdy nestal.
Vlezla si na chvilku do sprchy. Uvědomila si, že včerejšek hodně změnil. Nevěděla přesně, co se změnilo, nebo změní, ale věděla, že něco bude jinak. Vylezla ze sprchy a umyla se. Vlasy si sčesala do vysokého culíku. Tradičně jí sem tam nějaký pramínek unikl.
Sbalila si učebnice potřebné k dělání úkolů a vyrazila na snídani. Když šla po chodbě, několik lidí se na ní dívalo. Přemýšlela, co je špatně. Podívala se na sebe. Měla na sobě, jako vždy, sukni, košili s kravatou a přes to měla oblečený tmavý tenký svetr. Byla oblečená jako všechny ostatní dívky. Tudíž nevěděla, co je špatně.
Jakmile dorazila do Velké síně na snídani, bylo to ještě horší. Všichni se na ni otočili. Nejistě si povytáhla na rameno tašku, aby jí nespadla, zhluboka se nadechla a vkročila do jámy lvové. Usilovně se snažila ignorovat pohledy všech kolem, ale nedařilo se. Nakonec se tedy posadila vedle Ginny.
,,Veselé Vánoce, Ginny." Usmála se Mia. ,,Tady máš takovou maličkost."
,,Díky, tobě taky přeju veselé Vánoce. Na, taky jen maličkost." Poděkovala.
,?Tak já si půjdu udělat úkoly, abych měla přes prázdniny volno." Zvedla se po snídani. ,,Zatím ahoj."

Na prázdniny dostali hodně úkolů, tak si zalezla do knihovny. Po celé knihovně usilovně hledala jednu knihu. Vždycky se tu vyznala, ale teď jí dělalo problémy tu knihu najít. Moc nepomáhalo ani to, že se na ní opět každý díval.
,,Crabbe, Goyle, buďte tak laskaví a tyhlety kecy říkejte někomu koho to zajímá." Zaslechla Malfoyův hlas. Neměla v plánu se k němu chovat nějak jinak. Jelikož ale musela projít kolem nic ke svému stolu, jejich setkání se nevyhnula. Prošla tedy kolem jeho party. Všiml si jí. Cítila, jak k ní přemístil svůj pohled, ale nijak ji neoslovil. Dokonce jí ani slovně nenapadl.
Usadila se ke stolu a začala dělat esej na lektvary. Zoufale potřebovala tu knihu, kterou předtím nemohla najít. Zvedla se tedy a vzala do náruče zbytek knih, které předtím přinesla. Postupně je všechny uklízela tam, kam patřily. Pak se vydala hledat tu jednu knihu o lektvarech. Lektvary dobré i zlé- autor neznámý. Přistoupila k regálu s knihami o lektvarech a tentokrát zkoumala knihu po knize, poličku po poličce. Při hledání viděla jednu mezeru, pevně doufala, že to není po té knize, kterou hledá, protože jí potřebovala opravdu nutně. Jak později zjistila, bohužel to tak bylo. Zhluboka si vzdechla a zády se opřela o knihovnu. Na chvilku zavřela oči a říkala si, jakou má smůlu.
,,Hledáš tuhle knihu?" prudce otevřela oči. Podívala se na nápis nabízené knihy.
,,Ano, ale jestli jí potřebuješ, tak si jí ještě nech. Počkám." Odpověděla.
,,V pořádku. Budeš to mít dřív než já." Knihu si tedy vzala.
,,Díky, Malfoyi." Kývla na znamení díků. Šla se posadit zpět na své místo.

Úkol měla hotový za chvíli. Kniha jí hodně pomohla. S ní to šlo mnohem snadněji. Jakmile esej udělala, zvedla se a šla hledat Dracův stůl.
,,Díky za půjčení. Tady jí máš nazpět." Položila jí na stůl, u kterého seděl. Jen kývl hlavou. Hermiona měla zbytek úkolů hotový, tak z knihovny odešla.

Hermionu čekalo dneska ještě jedno vysvětlování. Musela Harrymu a Ronovi vysvětlit včerejší líbaní a tanec s Dracem. Naštěstí Harry a Ron jsou chápaví (no, i když, s Ronem to bylo celkem těžké) a pochopili, že to nebylo nic vážného.
Většinu dne se potulovala s Ginny, nebo s Harrym a Ronem po hradě. Několikrát za den potkala i Draca. Překvapivě nebyly žádné nadávky, jen na Harryho a Rona. S těmi se pošťuchovali navzájem, ale ona jako kdyby tam vůbec nebyla.
Asi hodinu před obědem seděla s Ginny a Blaisem u jezera. Zjistila, že Blaise Zabini není ani zdaleka takový hajzl, jak si o něm do nedávna myslela. Měl pro Ginny pochopení, což bylo jedině dobře. Pořád, ale litovala Harryho. Ginny ho neměla podvádět, měla se s ním nejprve rozejít, když už to bylo nutné. Nachvilku se natáhla do trávy a usnula.

Na obědě na sebe opět strhla pozornost. Přiletěla k ní sova s balíčkem přivázaným u nohy. Sovu neznala. Byla černá jako uhel. Předpokládala, že to bude školní sova. Jemně jí od nohy sundala malý zabalený balíček.
,,Dárek? Pro mě?" uvažovala nahlas. ,,Já už ode všech dárek dostala."
Pokrčila rameny a zatáhla za stříbrnou mašli. Dala jí na stranu. Odklopila víčko od zelené krabičky. Uvnitř krabičky byl malý polštářek pro vycpání krabičky. Na polštářku se třpytil zlatý přívěsek ve tvaru "H". Tentokrát byla přesvědčená o tom, že je to pravé zlato. Ale kdo jí ho dal? Opatrně přívěsek vytáhla a za přívěskem se táhnul krásný zlatý řetízek. Chvilku se nad tím zapřemýšlela. Uvažovala nad tím. Vylučovala možné adepty. Ron to určitě nebyl. Od Viktora dárek dostala. Už jí zbyl jen jeden adept. Nejdřív tomu nevěřila, ale potom řetízek schovala zpět do krabičky, naštvaně vstala a vydala se ho hledat.
Nevěděla, kde může být, ale jako první zkusila knihovnu. Byla si jistá, že když balíček rozbalovala, seděl ve Velké síni. Jenže když se tam později podívala, už tam nebyl
Doslova rozrazila dveře do knihovny. Očima prohledala nejlbižší stoly. Nikde neseděl. Prošla až dozadu. Tam konečně objevila stůl, kde seděl.
,,Co tohle má jako být?" zařvala. Zvednul hlavu.
,,Co jako?" nechápal.
,,Prosím tě, nedělej blbýho." Zamračila se. ,,Odkdy si my dva dáváme dárky?"
,,Uznávám, že seš opravdu ta nejchytřejší čarodějka, jakou jsem kdy potkal." Podotkl.
,,Nech si ty lichotky." Přecházela rozčíleně ze strany na stranu. ,,Odkdy si my dva dáváme dárky? Odkdy se semnou bavíš? A odkdy mě zahrnuješ lichotkami?"
,,Sám nevím. Procházel jsem se po Prsinkách, zahlédl jsem ten přívěsek a vzpomněl jsem si na ten den, jak jsem našel ten tvůj starý přívěsek, tak jsem ho vzal." Vyprávěl.
,,Ach, pro Merlina, Malfoyi, co se to stalo?" vzdychla si a zastavila se. Trochu se uklidnila.
,,Já nevím. Je to jako chvilkové pobláznění, které trvá." Nechápal to stejně jako ona. ,,Grangerová, teď udělám tu největší blbost v mém životě. A chci, aby si mi jí povolila spáchat." Hermiona se na něj nechápavě dívala. On vstal ze židle a se sklopenou hlavou se k ní blížil.
Těsně před ní se zastavil. Zvedl hlavu. Podíval se do jejích oříškově hnědých očí. Viděl v nich nechápavost, strach a záblesky nedočkavosti. Přiblížil se k ní, stáhl jí gumičku z vlasů a nasál jejich vůni. Rukou vyzkoušel jejich hebkost, o které v nejmenším nepochyboval. Trochu se odtáhl. Naklonil se k ní a políbil jí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scarleth Scarleth | Web | 5. října 2011 v 22:02 | Reagovat

Tak jo, já by se s tebou ráda spřátelila :-) Máš moc pěkný blog.

2 Scarleth♥SB Scarleth♥SB | Web | 5. října 2011 v 22:10 | Reagovat

Já děkuju :-) A koho chceš na ikonku? ;-)

3 Scarleth♥SB Scarleth♥SB | Web | 5. října 2011 v 22:21 | Reagovat

Tak už ji tam máš, doufám, že se ti bude líbít, kdyby ne, klidně ji změním :-)

4 Scarleth♥SB Scarleth♥SB | Web | 5. října 2011 v 22:24 | Reagovat

Není zač :-)

5 Nikinka Nikinka | Web | 6. října 2011 v 15:44 | Reagovat

Naprosto úžasná kapitola! Asi nejlepší ze všech ♥ .. Navíc byla krásně dlouhá :-)
Pořád jsem se musela usmívat :D :-)
Strašně se ti to povedlo napsat. Nádherna.. :-)

6 Love Sel Love Sel | Web | 6. října 2011 v 17:14 | Reagovat

Krásná kapitola :-)!!! Souhlasím s Nikinkou, asi nejlepší! Vážně byla dlouhá, tím líp :-)! Moc se těším na další, jak to s nimi bude...

7 Avene Avene | Web | 6. října 2011 v 17:50 | Reagovat

Nádherná kapča, honem další! :D Ples byl úžasně popsaný a hlavně polibek na konci, to jsem umírala ♥ :D Si skvělá spisovatelka :-)

8 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 6. října 2011 v 18:40 | Reagovat

Tak tohle je dokonalé! Usmívam se jak debílek:D:) Miluju tvuj styl psaní a tvé povídky! A v téhle kapitole si mě přesvěčila o tom přesvědčila! :) Prostě paráda! Paráda!Paráda! :) Nemůžu se dočkat na pokračování! http://static.tumblr.com/sdy2pqm/fgLls2zs1/tumblr_lrn3a3njiv1r09akb.gif

9 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 6. října 2011 v 18:41 | Reagovat

Tento komentář byl vyhodnocen jako spam a zobrazí se, jen pokud to autor blogu povolí....Sakrá !Co to je? :D

10 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 6. října 2011 v 18:42 | Reagovat

Psala jsem ti vzkaz bude nejspíše ve SPAMECH... :-?  :-?  :-)

11 Isa Isa | Web | 6. října 2011 v 19:12 | Reagovat

Děkuju všem za úžasné komentáře. :-) :-D

12 Jennyfer* Jennyfer* | Web | 6. října 2011 v 20:12 | Reagovat

děkuju,ale mě se moc nelíběj :D

13 As. [Affs] <3 As. [Affs] <3 | Web | 6. října 2011 v 20:52 | Reagovat

rozhodně se máš na co těšit :) první díl je úžasný,až na ten konec ;/ ten mě mrzel ;/ ale uvidím co bude dál :) snad to dobře dopadne ;D
jinak úžasná kapitolka :D to na tom plese se ti moc povedlo :)) ách,už se těšim až se daj fakt doopravdy dohromady! :D

14 As. [Affs] <3 As. [Affs] <3 | Web | 6. října 2011 v 21:52 | Reagovat

nikdo neumře,díky bohu né z hlavních postav ;D Sice umřou ty lidi,kteří budou v tý aréně,u některých mi to bylo vážně líto ae to co mě mrzelo nejvíc přišlo na poslední stránce knihy ;/ Nevím jestli to chceš slyšet když si to nečetla,abych ti to celé nevyklopila :) Ale co jsem slyšela,ve 2 díle se to má změnit k lepšímu :) i když ve 3 už to má bejt zase ;/ ehm... no jsem zvědavá jak to celý dopadne :) četla jsem recenze,většině lidí je líto jak to Suzanne Collinsová uzavřela,ale každý má jiný pohled na děj,tkže by se ti to třeba mohlo celý líbit :) Já i přes to,co se stalo jsem celkem spokojená :) škoda že "jen" celkem :D

15 As. [Affs] <3 As. [Affs] <3 | Web | 6. října 2011 v 22:17 | Reagovat

jojo,to běž :D já si teďka budu muset dát s HG pauzu,úplně jsem díky těm knihám zapoměla na referáty z Fyziky a tak :D tkže mam co dohánět ;D ale věř tomu že tě to zaujme,já si nejdřív řikala že to bude další šílená love story a ono ne :D úplně jsem se začetla ,že sem ani nestíhala chodit ven a ze školy jsem pelášila rychlejš jak kdy dřív :D

16 As. [Affs] <3 As. [Affs] <3 | Web | 7. října 2011 v 19:33 | Reagovat

Tak to nemáš zač ;D Třeba se ti to někdy bude zdát jako nějaký ,,zamilovaný příběh" ale věř mi,že je to jen chvilková iluze :DD

17 Jennyfer* Jennyfer* | Web | 7. října 2011 v 21:47 | Reagovat

děkuju :-D

18 Zasněná* Zasněná* | Web | 8. října 2011 v 7:25 | Reagovat

Já chci taky dárek od Draca. :-D
Úžasné, jako vždycky. Jsem nehorázně napnutá, jak to celé bude pokračovat. ;-)

19 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 8. října 2011 v 9:48 | Reagovat

Já ted' zrovna taky nemám moc času:) Bud' někde lítám s otcem..nebo lítám s mámou po samých "důležitých" věcech a nebo se učím. Nejraději bych někam vypadla...někam na Hawaii ...například :-D  :-D Nápady také moc némam... :-? Což je asi to nejhorší! Kdybych ted' měla něco napsat tak by to nejspíše byla nějaká tragédo-hororová povídka o učení...a to si myslím,že by se spousta lidem nelíbilo :-D  8-O Učitelé nás nejspíš budou zkoušet až do půlky listopadu jak jsem se..teda spíše moje mámka dozvěděla na třídních schůzkách..takže PARÁDA! 8-) S "chutí" do toho! :-?  :-)

20 Denaaaa Denaaaa | Web | 9. října 2011 v 17:44 | Reagovat

Je to úžasný! :-D

21 Mrs.Malfrangerová Mrs.Malfrangerová | Web | 10. října 2011 v 23:07 | Reagovat

Děkuju moc!^ Fakt plánuješ povídku Rose/Scorpius?! No tak to se hned hlásím jako žhavý kandidát na čtení numero uno! Bezva!:) Strašně,nehorázně,extra moc se těšim! Juhůů!

22 Scarleth♥SB Scarleth♥SB | Web | 11. října 2011 v 16:24 | Reagovat

[21]: To by bylo skvělý, moooc ráda bych si to přečetla :-)

23 Leyla Leyla | Web | 26. října 2011 v 20:48 | Reagovat

chvíli milý pak nabrousený ale umíš skvele psát za jeden den jsme to prečetla vše nebod jsem se nemohla otrhnout :D jsem zvedavá ja kto dopadne :)

24 mixersky - Terka mixersky - Terka | E-mail | Web | 30. října 2011 v 7:38 | Reagovat

Úžasnýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máš talent!!!Tolik se těším na další kapitolu :-D  :-D  :-)  :-)

25 sisinka-bara sisinka-bara | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 19:41 | Reagovat

Krásný musíš okamžitě napsat další kapitola

26 Cissy Cissy | Web | 25. února 2012 v 20:25 | Reagovat

Úúúú! To je tak krásná povídka :-) ♥
Ten ples.. úplně áá :D ♥ Chtěla bys vidět ten Pansyin výraz :D :D
A ten dáreček :D Jak na něho řvala v te knihovně :D A ten konéc úúú ♥♥♥ :-)
Prostě moc povedená kapitola :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama