Listopad 2011

Návštěvnost (21.11.2011 - 27.11.2011)

29. listopadu 2011 v 19:42 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 34
Úterý: 40
Středa: 37
Čtvrtek: 30
Pátek: 50
Sobota: 71
Neděle: 57

Celkem: 319

Tak to je brutus. Ta sobota je skvělá. Docela vybočuje z ostatních dnů. :D To bude tím TT, jak jsem v sobotu zveřejnila. :D No, každopádně moc děkuju. 319 už je dav a já jsem neuvěřitelně nadšená. :) Děkuju.

Nejoblíbenější knižní postava

26. listopadu 2011 v 22:45 | Isa |  Téma týdne
Jak jistě pravidelní návštěvníci mého blogu ví, jsem vášnivá čtenářka. Proto jsem doslova čekala na tohle téma. A podívejme, ono je tu. :D
Dlouho jsem přemýšlela o jaké postavě napsat. Možná vás zklamu, ale hned od začátku jsem věděla, že to nebude žádná postava z Harryho Pottera. Nevím, proč, ale ani ten Harry mě neoslovil tolik, jako následující postavy. Rozmýšlela jsem se mezi Percy Jacksonem a Willem z Hraničářova učně. Nakonec jsem zvolila oba, protože jsem se prostě neuměla rozhodnout.

Hokej

22. listopadu 2011 v 21:04 | Isa |  OP - jednodílné
Tak KONEČNĚ potom měsíci jsem se dokopala k dopsání té povídky. Myslím, že se mi povedla a tentokrát ani obrázek není nejhorší. :D Jinak v povídce je zkratka jména Kristýna. Je to dost neobvyklá zkratka a určitě víc jak polovina se jí bude smát, ale zkratka Kiki se mi tam nehodilo. Taky jedna náhoda. Když jsem dělala obrázek k povídce, měla jsem představu, jak bude vypadat Kristýna, už předem jsem totiž vybrala slovenskou zpěvačku Kristinu. A nevěděla jsem, jak bude vypadat Petr (druhý hl. postava). Věděla jsem, že musí mít blond nebo světle hnědé vlasy. A pak jak jsem tak hledala na googlu, tak mi vyjel William Moseley, kdo by nevěděl, tak Petr z Narnie. :D Hodně dobrá shoda náhod. No, tak nic. Přeju hezké čtení a ještě jednou děkuju za tu dokonalou návštěvnost. :)

P.S. Je to krutě dlouhý. :DNávštěvnost nad 5000!

22. listopadu 2011 v 18:31 | Isa |  Aktuálně
Nemůžu uvěřit tomu, že za 22 dní tady bylo 1000 lidí. Moc vám všem děkuju, nikdy jsem si to ani nedokázala představit. Jeden z mých blogů dosáhl 5000 návštěvníků za rok a to jsem ho potom zrušila, teď tam je něco okolo 6000! :D Každopádně to prostě nechápu, za 7 měsíců 5000 lidí. Zrovna včera jsme to řešily s kámoškou, že vždycky, když si udělám blog, tak tam chodí nějak moc lidí. Teda já jsem za to ráda, to jako určitě jo, jen to prostě nechápu. :D Ještě jednou MOC DĚKUJU. Budu se snažit vám to nějak oplatit. Např. nějakou povídečkou (třeba jednou zmíněnou jednorázovkou, kterou slibuju tak měsíc :D). :D Teď vážně. Tu jednorázovku už skoro uzavírám, potom už jen zbývá jí opsat. :D MOC DĚKUJU LIDI, ŽERU VÁS! :D

Moje vysněné auto

21. listopadu 2011 v 19:13 | Isa |  Fotky
Víte už dlouho si říkám, že až budu velká, tak budu hodně vydělávat a jednou si koupím červené Ferrari. :D Samozřejmě vím, že pravděpodobnost, že se to stane je nulová, ale i tak tomu pořád někde v hlavě věřím. :D O letních prázdninách jsme byli na dovolené poblíž Nového Boru. Procházeli jsme se po městě a najednou jsme si vedle elektra na chodníku všimli stát krásné, červené, nablýskané Ferrari. Ani si nedokážete představit, jak jsem vyváděla, když jsem ho viděla stát na tom chodníku. Přímo jakoby říkalo: "Vyfoť si mě". Chňapla jsem foťák a vyfotila si ho z každé strany. Jenže jak bylo slunečno a mně neustále svítilo do očí slunce, nevšimla jsem si, jak katastrofálně ty fotky dopadly. Na jedné má to auto useklý jak předek, tak zadek, další fotka je špatně zaostřená a ty ostatní dvě už nejsou tak hrozné. I přes to vám sem dávám všechny čtyři. Prohlížejte a kochejte se. :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Měděnec (Panorama)

21. listopadu 2011 v 18:47 | Isa |  Fotky
Ahojte lidičky. Předchozí článek s návštěvností a mýma kecama, mě nakopl k tomu, abych zase nějaké ty další fotky přidala. Nevím, jestli jsem se někdy zmiňovala, ale o prázdninách jsme si koupili nový fotoaparát. Konkrétně Sony DSC-W350. Není to nic velkýho, ale já jsem s tím prozatím maximálně spokojená. Fotí se s tím snadno a fotí to úžasně kvalitní fotky. Vlastně jsme ho koupili hlavně proto, že dokáže fotit panorama. Prostě si to nastavíte, stisknete spoušť a jedete. Potom v počítači to vypadá úplně úžasně, když to je na sebe tak dokonale navázaný. Takže vám sem dávám teď jedno panorama z obce jménem Měděnec, kousek od Klášterce nad Ohří. :)

imagebam.com

Návštěvnost (14.11. 2011 - 20.11. 2011)

21. listopadu 2011 v 18:40 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 35
Úterý: 26
Středa: 37
Čtvrtek: 33
Pátek: 52
Sobota: 53
Neděle: 50

Celkem: 286

Lidi já vás fakt žeru. :D Každý týden si to přepočítávám, jestli k tomu celkem si nepřipisuju nějaký to čísílko navíc, ale ještě nikdy jsem nenarazila na chybu. Moc vám děkuju za tak krásnou návštěvnost. Upřímně, můj blog zase není tak úžasný, aby na něj chodilo tolik lidí. Samozřejmě jsem moc ráda, ale i tak. Povídky stojí za prd. Fotky nepřidávám tak často. Když nad tím tak přemýšlím, tak tady je docela nuda, ne? :D Ještě jednou moc děkuju. :)

Rozbřesk

20. listopadu 2011 v 21:19 | Isa |  Filmy
Dneska jsem s mamkou byla v kině na čtvrtém díle Twilight ságy. Řekněme, že jsem tam šla hlavně ze zvědavosti, než proto, že bych tuhle sérii filmů měla nějak extra ráda. Četla jsem všechny knížky a musím uznat, že ty jsou opravdu povedené. Bella tam ze sebe nedělá takovou chudinku jako Kristen Stewart v tom filmu. Abych se přiznala, do toho kina jsem šla hlavně proto, abych tam viděla Jacoba Blacka v obsazení Taylora Lautnera. On a jeho parta vlků se mi líbí z celého filmu nejvíc. Narozdíl od Edwarda se umí smát, když to u Roberta Pattinsona, jakožto Edwarda, si nikdy nejsem jistá, jestli brečí, jestli ho něco bolí nebo jestli se opravdu směje. Zastávám taky názoru, že Bella byla velice hloupá, když zvolila Edwarda. Uznávám, že v prvním díle, kdy Jacob měl na hlavě tu spoustu vlasů, nepatřil zrovna k nejpřitažlivějším mládencům v okolí, ale na druhou stranu mi přijde víc sympatičtější než Edward. Musím ale uznat, že ta první část posledního dílu byla moc hezky udělaná. Nejvíc se mi líbila scéna, kdy Jacob prozradil pomocí myšlenek zbytku smečky, co se s Bellou děje. Strašně se mi líbily ty zmutovaný hlasy těch vlků a co se mi líbilo nejvíc bylo, jak se Jake vzepřel Samovi a udělal ze sebe alfa samce. To bylo fakt úžasný. Potom odbivuju Setha, který i když je ze všech nejmladší, tak sebral veškerou svojí odvahu, postavil se Samovi a přidal se k Jakovi. Stejně tak Leah. Dřív jsem jí moc nemusela, protože se chovala jak namyšlená kráva, ale dřív jsem tak úplně nechápala její situaci. Teď už jí rozumím. Ale dobré taky bylo, jak se Belle dostával do těla upíří jed. Měli to výborně počítačově udělaný, prostě fakt povedený. Ve filmu bylo hned několik zábavných částí. Jacob tam totiž házel dobrý hlášky, teda dobrý byly pro mě, protože je řekl on a protože byly namířeny proti upírům. Ale i ty nechutné části tam byly. Nejvíc mi bylo blbě asi z Belliny porodu, protože tam bylo spoustu krve a vidět Bellu jako anorektičku taky nebylo zrovna krásný. I tak si myslím, že film byl dost povedený. Každopádně ani tenhle díl nestačil k tomu, abych se do toho zažrala takovym způsobem, že bych byla na práškách z toho, že druhá část bude až za rok. Na rozdíl od mojí mamky, která když se dozvěděla, že druhá část bude až za rok, tak na mě nejdřív vykulila oči, potom po mně chtěla, abych jí to ukázala a pak to pět minut rozdýchávala. :D

Stahuj bez titulků, kino verze

Trailer:Mé hodnocení: 65%

P.S. Když jsem si to po sobě přečetla zjistila jsem, že tam píšu hlavně o Jacobovi. Nedivte se. Opravdu se mi líbí. :D

Love in school

19. listopadu 2011 v 0:47 | Isa |  OP-drabble
Měla jsem nějakou "romantickou" náladu a napadla mě dobrá povídka. Přesně jsem si vybavila, že to bude drabble, která vám nebude vůbec nic prozrazovat o postavách. Prostě klasický příběh zamilované dívky. Napsala jsem to v ich formě, ale nic to neznamená. Jen prostě mi to tak přišlo lepší. Dokonce se mi i docela povedl obrázek. Z tohohle mám radost. :) Tak si užijte čtení. :)

Tuhle drabble věnuji Nikince, Love Sel, Avene, Mrs. Malfrangerové, As., Zasněné*, Deněěěě, Scarleth, Leyle, Terce a sisince-bare za krásné komentáře k 10. kapitola F&I. Omlouvám se, že mi tak dlouho trvá napsat další kapitolu, ale flákala jsem to a teď si chci dokončit rozepsané resty, než začnu nějakou novou kapitolu.

Fire and Ice to sice není, ale doufám, že se vám to bude líbit. :) Ještě jednou, hezké čtení. :)OP - drabble

19. listopadu 2011 v 0:31 | Isa

[Love in school] - Někdo nepotřebuje slova,....stačí gesta

[21.12.2012] - Co se stane, když někdo nevěří v konec světa?

[Vzpomeneš si?] - Život je moc krátký na to, abyste čekali.Postavy©Isa
Děj©Isa