Prosinec 2011

Návštěvnost (19.12.2011 - 25.12.2011)

31. prosince 2011 v 17:21 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 26
Úterý: 38
Středa: 33
Čtvrtek: 34
Pátek: 45
Sobota: 30
Neděle: 19

Celkem: 225

Zase to nějak kleslo, lidičky. No, nevadí. I tak moc děkuju. :) Jinak nevím, jestli dneska stihnu tu silvestrovskou povídku, ještě jí nemám dopsanou, ale pracuju na tom, když tak zítra a přejmenuju jí na novoroční. :)

Návštěvnost (12.12.2011 - 18.12.2011)

31. prosince 2011 v 17:17 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za předminulý týden je:

Pondělí: 21
Úterý: 29
Středa: 37
Čtvrtek: 37
Pátek: 38
Sobota: 41
Neděle: 42

Celkem: 245

Přiznávám se, že jsem zapomněla přidat dva týdny návštěvnost. Moc se omlouvám, ale to víte, když člověk čte, čte a pořád čte, tak se na všechno úplně zapomene. Přidávám to sem dodatečně. :) Jinak tenhle týden jsem spokojená, sice to ještě pořád není 300 lidí, ale 245 už je taky dobrý. Jsem moc ráda, že to zase stoupá. Děkuju. :)

Panna nebo orel

27. prosince 2011 v 18:36 | Isa |  Filmy
Na doporučení jednoho blogu, na který chodím pravidelně číst povídky, jsem se podívala na tenhle film. Vlastně jsem se na něj podívala hlavně proto, že tam autorka již zmíněného blogu dala dvě videa se scénami z toho filmu a mně se tak líbily, že jsem prostě nemohla odolat a stáhla jsem si ho. Nejdřív jsem ho viděla s titulkami a potom čistě ze zajímavosti jsem si stáhla i nadabovanou verzi. Originál je jako vždy lepší, i když není tolik sprostý jako ten český. :D

Easy A, v překladu (nevím proč zrovna tenhle) Panna nebo orel, je film o středoškolačce, který trpí nedostatkem popularity (typicky můj příklad s tím rozdílem, že já to neřeším a nechodím na střední). Jeden víkend jí její kamarádka nabídne, aby s nimi jela na víkend kempovat. Jestli jsem to dobře pochopila, tak rodiče její kamarádky jsou nudisti (zkrátka lidi, co chodí všude nazí) a právě z toho důvodu s nimi nechtěla nikam jet. Tak si vymyslela, že na víkend má naplánované rande s kamarádem jejího bratra, který chodí na vysokou školu. Nakonec to dopadne tak, že přes víkend si pouští písničku z hracího přáníčka a zpívá si jí všude. Po víkendu z ní její kamarádka tahá informace o imaginárním příteli. Olive, hl. hrdinka, si vymyslí tu nejhorší možnou lež a to je ta, že s tím klukem přišla o panenství. No a jak to na, přiznejme si, všech školách bývá, klepy se šíří neuvěřitelně rychle a z Olive se rázem stala laciná coura, která spí s klukama za peníze. Jenže je to všechno jinak, ona si nechá zaplatit za to, že se řekne, že s nimi spala. Problém je ten, že kdyby Olive řekla, že to tak nebylo, nikdo by jí nevěřil. Proto natáčí video, které v jednu dobu pouští po internetu, aby prozradila všem spolužákům, že je pořád ještě panna a nic z toho všeho není pravda.

Na filmu se mi nejvíc líbí to, že i když Olive miluje Todda, nedává to nijak extra najevo. Když za ní Todd příjde a zeptá se jí, jak se má, nezačně vykřikovat na celý školní areál "Óó můj bože, Todd semnou mluví, Todd semnou mluví.", což by nejspíš ani tak nevykřikovala, ale ani v nejmenším nevypadá, že by to s ní něco dělalo. Nakonec to skončí tradičním happyendem, kdy si to Olive teda zaslouží, potom všem, čím si prošla. Rozhodně ten film doporučuju. Až nebudete mít o prázdninách, co dělat, tak se koukněte, stojí to za to. :)

Stahuj (dabing)
Stahuj (titulky)

Trailer:


Mé hodnocení: 95%

Návštěvnost nad 6000!

27. prosince 2011 v 13:34 | Isa |  Aktuálně
Tohle je můj několikátý blog a upozorňuju vás, že se mi ještě nikdy nestalo, abych měla takovou návštěvnost za tak krátkou dobu. Co za tak krátkou dobu, ještě žádný z mých blogů neměl návštěvnost přes 6000. A teď za plus mínus 8 měsíců tady bylo 6000 lidí. Úžasný. MOC VŠEM DĚKUJU, JE TO TEN NEJLEPŠÍ DÁREK K VÁNOCŮM. Vím, že 6000 už to bylo před Vánoci, ale zapomněla jsem to napsat, tak teď dodatečně. :) Moc děkuju. :)

Štědrý den

24. prosince 2011 v 14:00 | Isa |  OP - jednodílné
Ahojte lidičky, dneska tu nebudu, tak vám přeju šťastný a veselý a ať všechno dostanete. Tady je povídečka, ale nestihla jsem cover, tak ho dodělám zítra. Hezké čtení. :) ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE! :)

EDIT 27.12. 12:47 - dodělala jsem ten cover, c.č. ;) (Trochu se spožděním :D)

Václav Havel

23. prosince 2011 v 13:07 | Isa |  Téma týdne

Zrovna se koukáme na přímý přenos pohřbu Václava Havla. Pro mě, velikána, který se narodí jen jednou za život. Rozhodla jsem se o něm napsat něco málo, co o něm vím.

Matka Seleny Gomez potratila!

20. prosince 2011 v 19:16 | Isa |  Aktuálně
Není to tak dávno, co jsem se dozvěděla, že Selenina maminka čeká miminko a, že Selena bude mít sourozence. Zrovna před pár minutama jsem se dozvěděla opak. Matka Seleny Gomez bohužel potratila. Selena kvůli komplikacím zrušila celý koncert. Je to tak. Zprávy už jsou oficiální. Doufám, že se z toho Sel brzy dostane, ale vůbec jí to nezávidím, musí se cítit strašně jak ona, tak její matka Mandy.

zdroj: disneychannelcz.blog.cz

Tresore Midnight Rose

18. prosince 2011 v 0:31 | Isa |  Aktuálně
Nejspíš budu pozadu, ale teprve před pár minutami jsem viděla reklamu na voňavku od Lancome. V té reklamě hrála Emma Watson, tak mě napadlo, že by vás to zajímalo. :D Našla jsem si jí na youtube a tahle je delší, než ta, kterou jsem viděla v televizi. Tak tady je to video, ale podle youtube je to video staré tak 2-3 měsíce, tak nevim. Já to viděla teprve před chvílí. :D


Návštěvnost (5.12.2011 - 11.12.2011)

14. prosince 2011 v 16:40 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 15
Úterý: 26
Středa: 28
Čtvrtek: 35
Pátek: 24
Sobota: 40
Neděle: 37

Celkem: 205

No děcka, nějak se mi to snižuje. :D Jsem samozřejmě ráda i tak, ale před 14 dny tu bylo 319 lidí a najednou o cca 100 lidí míň? Já vim, že je tu nuda, ale fakt na tom budu pracovat, ale musíte mě do toho dokopat. :D Jinak děkuju. :)

David Guetta - Turn me on ft. Nicki Minaj

9. prosince 2011 v 21:47 | Isa |  Hudba
Když se dají dohromady dva géniové, jako jsou tyhle, nemůže z toho vzejít nic jiného, než big hit. A další se zveřejnil zrovna včera. Je to zatím jen lyric video, jestli jsem to dobře pochopila, ale jestli bude i oficiální video to netuším. Každopádně, stačilo mi první pár vteřin, abych se do tý písničky zamilovala. Ne každému se to může líbit, ale mně se to líbí moc. :)Mé hodnocení: 100%