Leden 2012

Růže

28. ledna 2012 v 20:32 | Isa |  Fotky
Přináším další fotky. Dávám si teď menší pauzu od povídek, když jsem teď přidala tři za sebou. Aspoň vám sem dám nějaké ty fotky. :) Tuhle krásnou růži jsem dostala k Novému roku od mamčina přítele. Mamka taky dostala, ale ta dostala čistě červené, když to já dostala tu "špinavě" bílou. Líbíly se mi všechny, tak jsem si je vyfotila. :)

imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kontrola Affs

28. ledna 2012 v 20:02 | Isa |  Aktuálně
Sice jsem do pravidel napsala, že když tu neuvidím od někoho za 14 dní alespoň jeden komentář, tak ho okamžitě mažu z Affs, ale to bych taky mohla smazat většinu, takže jsem zvolila variantu kontroly. Nechám jí tu 14 dní, protože jak píšu v pravidlech, tak mi je jedno, kolikrát za týden sem přijdete, ale myslím, že když chcete být Affs, tak jednou za 14 dní by neuškodilo, kdybyste se tu ukázali. :D Takže, kdo chce zůstat Affs, tak ať se zapíše, kdo ne, tak ať se nezapisuje. :D Kontrola je NEOHLÁŠENÁ. Počítejte s tím, že všechny moje kontroly budou neohlášené, protože, abyste se podívali na můj blog vám taky nepíšu do komentářů na blogy, takže se musíte zapsat, až sem příležitostně přijdete.

1. Přezdívka
2. Blog
3. Proč chceš zůstat Affs?

Kontrola trvá od 28.1. - 11.2. 2012.Kapky deště

27. ledna 2012 v 22:56 | Isa |  Fotky
Měla jsem strašnou chuť něco přidat a vím, že bych další povídku nestihla napsat, tak vám sem dávám zase nějaké fotky. Fotila jsem to po cestě do Prahy. Není na tom nic super zvláštního, jen jsem fotila zaostřené kapky na okně zevnitř auta. Už jsem to někde viděla, tak jsem to taky zkusila. :D Možná si řeknete, že to je trapný a možná i je. :D

imagebam.com imagebam.com

True love

27. ledna 2012 v 18:04 | Isa |  OP - jednodílné
Přináším vám další jednorázovku. Jsem na sebe fakt pyšná. Za 4 dny jsem sem přidala tři povídky. I když jedno bylo drabble a dvě jednorázovky. Jen, abyste věděli, tyhle jednorázovky jsou neplánované. Prostě se snažím víc psát a tak trochu se trénovat. Poslouchám různé písničky a snažím se přijít na nějaký děj. :) Zatím se mi to povedlo po každé. :D Tentokrát jsem i vyjímečně pyšná na cover. Možná je trochu přeplacaný, ale bez těch puzzlí v rohu mi zase přišel moc prázdný, tak jsem je tam šoupla. Doufám, že se vám bude povídka líbit. Přeju příjemné čtení. :)Matematická olympiáda

25. ledna 2012 v 22:24 | Isa |  OP - jednodílné
Tuhle jednorázovku jsem psala poslední hodinku během matematické olympiády. Je to napsané bez cenzury a absolutně pravdivě. Psala jsem to, co mi prolétlo hlavou. Myslím, že je to dost vtipné, protože jsem zjistila, že jsem opravdu blbá. :D A nemám logický myšlení, což jsem věděla už předtím, tak si to užijte. :) Hezké čtení. :)Vzpomeneš si?

24. ledna 2012 v 21:31 | Isa |  OP-drabble
Sepsala jsem pro vás triple drabble. Myslím, že se mi to docela povedlo, ale nechám to na vašich komentářích. :) Snad se vám to bude líbit, přeju příjemné čtení. :) Zase se omlouvám za případné chyby.Návštěvnost (16.1.2012 - 22.1.2012)

23. ledna 2012 v 19:43 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 32
Úterý: 34
Středa: 33
Čtvrtek: 37
Pátek: 27
Sobota: 43
Neděle: 44

Celkem: 250

Zase se to o pár človíčků zvětšilo. :) Moc vám děkuju, jen tak dál. :D Vypadá to, že ten pátek 13. bude asi opravdu jen pověra. :D Děkuju. :)

Zimní Praha

22. ledna 2012 v 22:18 | Isa |  Fotky
Jednou o vánočních prázdninách jsem vám psala, že se chystáme do Paláce knih na Václavském náměstí. Nakonec jsme opravdu jeli a příležitostně jsme si to tam i všechno prošli. Sebou jsem samozřejmě měla můj nepostradatelný fotoaparát a fotila jsem všechno, co jsem uznala za vhodné. Tak vám sem nějaké ty fotky dávám.


Fire and Ice - 11. kapitola

21. ledna 2012 v 23:27 | Isa |  Fire and Ice

Tady je ta slíbená odměna. Ještě jednou moc děkuju za krásnou návštěvnost a omlouvám se, že mi tahle kapitola tak trvala. Bylo to kvůli tomu, že jsem přestala psát a pak jsem zapomněla, jak jsem chtěla pokračovat. Ale teď už píšu i 12., tak snad to nedopadne, jako předtím. :D Taky bych o víkendu chtěla dopsat 3. kapitolu k Drop of happiness, ale ještě nemám udělaný věci do školy, takže pochybuju. No, přeju hezké čtení a omlouvám se za chyby. :)Návštěvnost nad 7000!

21. ledna 2012 v 19:40 | Isa |  Aktuálně
LIDI, JÁ VÁS MILUJU! Interval přibývajících lidí se zkracuje. Už za méně než měsíc můj blog navštíví 1000 lidí. Vůbec nechápu, čím jsem si to zasloužila, ale jsem za to nesmírně ráda. Nevím, jak bych vám to oplatila. Jedině snad, že bych začala psát víc povídek, o což se snažim, ale škola mi to tak nějak nedovoluje. Jsem ráda, když se dopajdám domů, udělám úkoly a naučím se na druhý den na písemku. Ale teď se to doufám změní. Druhé pololetí je mi už totálně ukradené. Budu se pořád snažit mít to vysvědčení, co nejlepší, ale už se nebudu ani zdaleka snažit tolik, jako do teď. MOC VÁM DĚKUJU ZA TU KRÁSNOU NÁVŠTĚVNOST. Doufám, že vás, alespoň trochu potěší, že jsem dopsala 11. kapitolu Fire and Ice. Co nejdříve ji opíšu a pak vám jí okamžitě zveřejním. Už bylo dost čekání a tentokrát si i napíšu dílek navíc, abyste potom nemuseli dlouho čekat. Tak se těšte a ještě jednou MOC DĚKUJU! :) Bez vás by tenhle blog nebyl. :)

Vaše Isa