Březen 2012

Kdo je blbec? Zase já! :D

31. března 2012 v 20:58 | Isa |  Aktuálně
Přátelé...já občas zírám. Moje blbost očividně nemá mezí. :D Jak jste si mohli všimnout z článku pod tímhle, dneska jsem vstávala opravdu brzo. Chtěla jsem koukat na přímý přenos KCA. Jenže já kráva, že to tak musím říct, jsem si špatně přepočítala časový posun a myslela jsem, že v té části Ameriky je 31.3. dneska ráno, jenže 31.3. je tam teprve zítra v 1 ráno. Jestli mi rozumíte. Pokud ne, tak prostě dneska budu dýl na pc, protože KCA začínají zítra v 1:00. Jsem fakt kráva. :D Ale aspoň jsem si přivstala. :D Takhle brzo jsem snad ještě nebyla.

Mimochodem, taky jsem zjistila, že to "zhasínadlo" je na seznamu i teď a je to i na youtube. Dneska je totiž nějaký významný den, ale já nevím který. :D Každopádně tady vám to přináším i z youtube. :D Je to tam vedle názvu toho videa. Nevšímejte si toho, co jsem zrovna poslouchala. Bylo to první video, na který jsem klikla. :D


KCA

31. března 2012 v 5:18 | Isa |  Aktuálně
Krásné brzké ráno, přeju. :) I když nepochybuji o tom, že tady teď není nikdo, kdo by si tohle četl. Každý normální člověk v tuhle hodinu spí, páč je konečně víkend a někdy se ty ztracené hodiny přes týden nahnat musí, že? :D No, to já jsem si dneska nařídila budíka na čtvrtou, připravená sledova Kids Choice Awards 2012 (KCA) živě. Našla jsem si odkaz, kterému, přiznám se, jsem nedůvěřovala tolik, jak bych měla a tudíž se ani nedivím, že selhal. No, tak jsem si vstala zbytečně moc brzo, každopádně teď jdu zase zalehnout a výsledky když tak zítra (nebo ještě dneska :D) zveřejním. :) Do nominací se totiž dostal i Daniel Radcliff, Emma Watson a Harry Potter a Relikvie smrti (nevím, jaká část). Dochází mi baterka, takže já se loučím.
Ještě jsem díky tomuhle vstávíní zjistila, že si můžete zhasnout Seznam.cz a jezdit tam s baterkou. :D Je to sranda. Tady jsem to vyfotila. :D


Tak teď už dobrou noc...nebo spíš dobré ráno. :D

Isa

Návštěvnost (19.3.2012 - 25.3.2012)

30. března 2012 v 17:07 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 38
Úterý: 42
Středa: 28
Čtvrtek: 52
Pátek: 53
Sobota: 0
Neděle: 40

Celkem: 253

No, ta nula v tu sobotu mě dost překvapila, ale zasloužím si to. Tenhle měsíc jsem byla nejmíň aktivní, od založení blogu. Za celý měsíc jsem i s tímhle článkem prozatím zveřejnila jen 10 článků, takže jen do mě. Strašně ráda bych psala povídky, které ode mě očekáváte, ale teď nějak nemám na tyhle povídky inspiraci. Fire and Ice mě přestala bavit úplně, Drop of happines je neuvěřitelně hloupá povídka a Bílý zázrak, ten jsem už dlouho nezveřejnila, takže bych možná mohla, ale stejně to moc lidí nečte. Taky jsem silně uvažovala nad tím, že bych zrušila ty rubriky jako fotky, videa, kresby, hudbu, filmy, knihy, atd., protože mi ten blog přijde moc přecpaný. Jaký názor na to máte vy? Měla bych přidávat dál i všechno ostatní nebo to "zestručnit" jenom na povídky? Moc bych chtěla nový design, ale vůbec nevím, co na něj a jak by měl vypadat, takže nevím, nevím. Kdybyste měl někdo nějaké nápady, co na design, tak dejte vědět. :) A děkuju za návštěvnost. :)

Hunger Games

29. března 2012 v 16:36 | Isa |  Filmy
V neděli (25.3.) jsem s mamkou navštívila po dlouhé době kino. Šly jsme od 20 hod. na film Hunger Games. Moc jsem se na to těšila. S obsazením herců jsem byla obeznámena předem, takže jsem tak nějak věděla, kdo všechno tam bude vystupovat a už trailer mě nadchnul. Když jsem ho viděla v televizi, tak jsem ječela jako šílená, až mi z očí tekly slzy.
Opravdu moc mě překvapilo, kolik částí z knížky bylo obsaženo ve filmu. Seděli jsme tam tak půl hodiny a ještě se nic pořádně nerozjelo, takže jsem s napětím očekávala, že to bude hodně dlouhé a bude tam hodně věcí z knihy. Musím uznat, že film se povedl. Jennifer Lawrence mi tam sice z traileru neseděla, ale nakonec se ukázalo, že se tam opravdu hodí. Na druhou stranu se mi nelíbí Hurikán v podání Liama Hemswortha. Ještě to sice nemůžu tolik posoudit, protože v první díle tam tolik nevystupoval, ale Liam mi tam prostě vůbec nesedí.
Za to z Joshe Hutchersona jako z Peety jsem byla doslova unešená. Ze začátku mě zklamal jeho blond odstín vlasů, který na obrázcích vypadal tak skvěle, ale ve filmu byl takový zvláštní, ale pak jsem si časem zvykla. Myslím, že tam vynechali dost líbacích scén mezi Katniss a Peetou, ale na druhou stranu se nedivím, protože v knížce jich bylo opravdu hodně.
Kulisy byly výborné. Moc se mi líbil 3D model arény, který byl ve filmu a celkově i Kapitolany podle mě dost vystihly. Nemluvě o prezidentu Snowovi. Tomu krutost přímo zářila ve tváři. Nechyběla bílá růže v saku a hnusný pohled na Katniss jakožto vítězku Hladových her.

Kdo četl knižní předlohu, nebo se teprve chystá, určitě doporučuji na film zajít, protože stojí za to. Pevně doufám, že někdo natočí i druhý a třetí díl.

Stahuj Prozatím nenalezen

Trailer:


Mé hodnocení: 100%

Suzanne Collins - Hunger games - Aréna smrti

29. března 2012 v 16:14 | Isa |  Knihy
Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hladové hry začínají... Dokázali byste přežít v divočině, když se všichni snaží o to, abyste nespatřili další úsvit? V troskách země, kdysi známé jako Severní Amerika, se rozkládá Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou a udržuje si jejich poslušnost tím, že je nutí, aby každý rok vysílaly jednoho chlapce a jednu dívku ve věku mezi dvanácti a osmnácti lety jako účastníky Hladových her - boje na život a na smrt živě přenášeného televizí.Šestnáctiletá hrdinka, která bydlí sama se svou matkou a mladší sestrou, považuje účast ve hrách za rozsudek smrti, když se nabízí jako dobrovolnice, aby nahradila svou sestru, jejíž jméno bylo vylosováno pro letošní ročník. Ale už v minulosti se ocitla na pokraji smrti - a je odbornicí na přežití. Aniž by chtěla, stává se soutěžící. Má-li však vyhrát, musí učinit řadu rozhodnutí, která staví přežití proti lidskosti a život proti lásce. (zdroj)

Tuhle knížku jsem si koupila asi dva měsíce před vánočními prázdninami. Hodněkrát jsem po internetu viděla recenze a nenašla jsem jedinou, která by tuhle knihu kritizovala. Tenkrát jsem přemýšlela, že bych si jí koupila nebo popř. půjčila v knihovně, ale pak jsem na to nějak zapomněla. Potom jsem v televizi viděla film Cesta do středu Země a hrál tam Josh Hutcherson, kterého jste mohli vidět i ve filmu Most do země Therabithia (nevím, jestli to mám dobře napsané). V tom filmu (Cesta do středu Země) se mi tolik líbil, že jsem si našla jeho oficiální webovou stránku a dívala jsem se v jakých filmech ještě hrál. Kromě toho, že jsem si většinu filmů nastahovala, jsem i zjistila, že bude hrát v Hunger Games. Přečetla jsem si, že bude hrát kluka jménem Peeta a prohlédla jsem si obrázky. Teprve fakt, že on v tom filmu bude, mě nakopnul, abych si tu knížku koupila. Neváhala jsem ani minutu a v nejbližší možné chvíli jsem zabloudila do knihkupectví. Všude měli vyprodáno. Nezoufala jsem a objednala jsem si knížku přes internet. Jakmile přišla, okamžitě jsem se do ní pustila. Potom mi to ale překazil Harničářův učeň, který se uvolnil v knihovně. Nakonec jsem knížku dočetla o jarních prázdninách.
První na co jsem se zmohla, když jsem to dočetla bylo "Wow". Pak už jsem nemohla nic jiného říct, protože jsem knížku zaklapla a vzala si do ruky druhý díl, který jsem, společně s třetím, dostala k Vánocům. Tenhle příběh je snadné si zamilovat. Je tam hodně napětí a lásky dohromady. Bylo mi trochu líto, že Peeta do ní byl tak bezhlavě zamilovaný a ona ho nechtěla. Každopádně miluju tu část, kdy mají rozhovorem s tím Ceasarem a Peeta tam řekne, že dívka, kterou miluje, přijela s ním. Prostě bomba. Já tomu hned uvěřila a pak jak z nich vypadlo, že to jenom hrál, tak jsem byla strašně zklamaná, ale nakonec to dobře dopadlo a zjistilo se, že jí nelhal.
Části, kdy je Katniss v aréně byly nepopiratelně nejlepší. Pohřeb Routy byl krásně popsaný a moment, kdy jí Peeta zachránil před Catem, prostě paráda. Tahle knížka předčila moje očekávání a okamžitě se dostala na vrchol mého žebříčku. :)

Mé hodnocení: 100% (i to je málo :D)

Návštěvnost (12.3.2012 - 18.3.2012)

22. března 2012 v 8:37 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 34
Úterý: 35
Středa: 50
Čtvrtek: 43
Pátek: 31
Sobota: 34
Neděle: 49

Celkem: 276

Děkuju moc. :) Dívím se, že vás sem chodí tolik i přes to, že nejsem teď zrovna aktivní. Povídky pořád píšu, jen né ty, o které nejspíš stojíte. :D Moc děkuju za krásnou návštěvnost. :)

Návštěvnost nad 9000!

14. března 2012 v 11:22 | Isa |  Aktuálně
Nemůžu tomu uvěřit. 9000 lidí. Další tisícovka, tentokrát za 28 dní. Ještě nikdy jsem na žádném blogu neměla tak vysokou návštěvnost jako na tomhle. Upřímně nechápu, co vás nutí se sem vracet. Nebo se sem snad vracíte dobrovolně? :D Každopádně vám za to děkuju. :) Strašně ráda bych vám to nějak oplatila, jen nevím jak. Zanecháváte tu tolik pěkných komentářů. Takže si poděkujte a poplácejte se po rameni. :D Ještě přidejte poplácání ode mě. :D Zatím se loučím. :) A MOC DĚKUJU! :D

Návštěvnost (5.3.2012 - 11.3.2012)

14. března 2012 v 9:34 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 36
Úterý: 29
Středa: 27
Čtvrtek: 40
Pátek: 40
Sobota: 50
Neděle: 58

Celkem: 280

Krásná návštěvnost. :) Ta neděle je úžasná, ale všechny ostatní jsou taky skvělé. :) Moc vám děkuju za krásnou návštěvnost. :)

Návštěvnost (27.2.2012 -4.3.2012)

8. března 2012 v 20:57 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 28
Úterý: 27
Středa: 19
Čtvrtek: 43
Pátek: 35
Sobota: 34
Neděle: 41

Celkem: 227

Když jsem tenhle blog zakládala, nikdy jsem nečekala, že ho bude navštěvovat tolik lidí. Ano, bylo vás tu víc, ale 227 lidí za týden? I to považuju za ohromný úspěch. Děkuju vám. :)

P.S. Omlouvám se, že teď nejsem moc aktivní. Viz. článek nad tímhle. :)

Fire and Ice - 12. kapitola

3. března 2012 v 14:40 | Isa |  Fire and Ice
Já vím, já vím...mám spoždění. Moc se za to omlouvám, ale měla jsem mírnou depresi a taky jsem pořád jen četla. A navíc se mi nechtělo to opisovat. :D Ale dneska jsem se dokopala. Tahle kapitola je dost slabá a vůbec se mi nelíbí, ale chci slyšet vaše názory. :) Přeju hezké čtení a omlouvám se za chyby. Opisovala jsem to, když na mě každej mluvil a ještě jsem to psala rychle, takže tam nejspíš bude plno chyb. :D Ještě jednou přeju, hezké čtení.