Duben 2012

Komplikace

24. dubna 2012 v 21:50 | Isa |  Aktuálně
Hlásím se na poslední chvíli. Myslela jsem, že dneska stihnu doopsat tu poslední část Can I have this dance?, ale bohužel to nestíhám. Dneska jsme dostali absolventská trička a dohodli jsme se, že si je zítra vezmeme. Jelikož jsem ho po cestě domů hodila jen do tašky a tudíž je sežvejkaný jak od krávy, tak jsem si ho musela ještě rychle vyžehlit. Taky jsem zjistila, že jsem do té povídky vůbec nedala dialogy, které jsem chtěla, takže to budu ještě opravovat. Omlouvám se. Snad zítra. :)

Návštěvnost (16.4.2012 - 22.4.2012)

23. dubna 2012 v 21:48 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 58
Úterý: 61
Středa: 69
Čtvrtek: 62
Pátek: 66
Sobota: 72
Neděle: 102

Celkem: 490

Ta neděle! Pane bože, děkuju vám moc. Stydím se za to, co teď napíšu. Druhá část Can I have this dance je dopsaná, ale bohužel jsem jí nestihla dneska opsat do počítače, protože každé pondělí chodím na kroužek angličtiny a pak ještě úkoly do školy...no, prostě nestíhám. Takže se vám strašně moc omlouvám. Teď už mizím. Těště se na zítra a každý den si děkujte za to, že jste. Miluju vás. :)

Povídka bude, nebojte! :)

22. dubna 2012 v 21:08 | Isa |  Aktuálně
Lidičky, nebojte se. Povídka bude. Dneska jsem jí celý den přepisovala, tak snad to stihnu do večera. :) Teď se musím jít rychle osprchovat, ale snad to do dneška stihnu. :) To jen taková krátká zprávička. :)

Návštěvnost nad 11000!

22. dubna 2012 v 0:46 | Isa |  Aktuálně
Nemůžu tomu uvěřit. Píšu si takhle v klidu povídku, abych jí sem mohla zítra šoupnout. Sem tam zkouknu twitter, abych zkontrolovala, jak to vypadá s naším románkem mezi Harrym a Emmou (překvapivě mě to vůbec nerozhodilo, jen se směju tomu, jak to řeší celej twitter. :D Dokonce jsem tam našla obrázek, kde je Louis s parukou a tweet hlásí...Uklidněte se, Directioners. Harry nemá holku, to byl Louis. :D Nebo něco, co mě pobavilo ještě víc bylo: Emma a Harry nejsou spolu, oba mají kluky. :D Pod tím byla fotka, kde je Emmin údajný přítel...no a Harryho kluk je samozřejmě bezkonkurenční Louis. :D) a nakonec jsem se podívala na blog, jestli v tuhle šílenou hodinu ještě někdo něco okomentoval. Pohled mi sjel k počtu komentářů a následně na počítadlo. 11004! Cože? To není možný...za 15 dní 1000 lidí? To je nějakej omyl. Asi 5x za sebou jsem dala akutalizovat a pořád stejný číslo. Takže lidičky....po několikáté vám MNOHOKRÁT DĚKUJI, že navštěvujete tento blog, čtete mé povídky i mé kecy a zanecháváte překrásné komentáře. Bohužel, mamka už mě vyhání spát, ale to ještě neví, že budu tajně psát pod peřinou, abych vám sem zítra mohla dát tu jednodílnou povídku. :D Tak se mějte, dobrou noc a děkuju. :)


7. kapitola - Kamarádka se vrátila

18. dubna 2012 v 22:30 | Isa
Rozhodla jsem se, že dneska budu hodná a přidám vám sem i další díl I save you, po delší pauze. Špatné zprávy nechám na zítra, ale nelekejte se. Nic katastrofálního to nebude, teda aspoň myslím. :D Užijte si čtení. :) Opět jsem nepochopila, jak někteří čtenáři dokázali uhádnout, kdo to zvonil na zvonek. :DNávštěvnost (9.4.2012 - 15.4.2012)

16. dubna 2012 v 19:20 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 78
Úterý: 72
Středa: 44
Čtvrtek: 56
Pátek: 69
Sobota: 81
Neděle: 86

Celkem: 486

Wow...když jsem ten mail otevřela a vybaflo na mě to vysoký číslo...nahrnuly se mi slzy do očí. Poslední dobou brečím častěji než je zdrávo, ale když já si nemůžu pomoct. Ty vaše dokonalé komentáře, to jak píšete, že mě obdivujete a že jsem úžasná, nedá se to prostě vydržet. Nevím, jak bych vám poděkovala....jsem z toho zoufalá. Chci, abyste věděli, že já nejsem ta, kdo je tady úžasný. Jste to jen a jen vy. To kvůli vám tenhle blog pořád je. Kdyby sem nikdo nechodil a kdybych nečetla ty vaše dokonalé komentáře...už bych s tím dávno sekla. MOC VÁM VŠEM DĚKUJU! Všem a za všechno. Doufám, že tu spolu budeme ještě hodně dlouho. :) Pevně doufám, že dneska přidám poslední část Vrátím se pro tebe. Už se totiž nemůžu dočkat, až vám sem dám další díly I save you. Nevím proč, ale strašně mě zajímají vaše názory. Ještě bych chtěla napsat jednu jednorázovku s Niallem, ta bude do soutěže na jednom blogu a chtějí výhradně Nialla. Mám docela dobrý nápad, takže jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet. Tak já pádim psát, ještě jednou MOC DĚKUJU. Bez vás bych nebyla já a bez vás by tu nebyl tenhle blog. :) Díky všem, kdo chodí na tenhle blog a zanechávají překrásné komentáře. Nesmírně si toho vážím. :)


↑↑↑ Děláte si srandu, že jo? ↑↑↑ Už jsem se zmiňovala, že vám děkuju? No to je jedno, tak to zopakuju:


EDIT 22:09 Dneska už 3. část nestihnu, ale budu se snažit zítra. ;)

Další část zítra

14. dubna 2012 v 20:29 | Isa |  Aktuálně
Lidi, moc vám děkuju za super komentáře k první části té jednorázovky. Jelikož u mě dneska spí kámoška, tak nemám v plánu dneska opsat něco novýho. Psala jsem přes den do bloku a ještě pořád to není hotové, ale už se to chýlí ke konci. Každopádně další část čekejte až zítra, protože nebudu opisovat další část, když tu mám návštěvu, snad mě chápete, takže moc děkuju za komentáře a za tohle:


Ani si to nezasloužím. Tak vysokou návštěvnost a ještě tak krásné komentáře. Moc vám všem děkuju, "uvidíme" se zítra. :)

Isa


6. kapitola - Teď nebo nikdy

11. dubna 2012 v 22:03 | Isa
Přátelé, mám pro vás špatnou zprávu. Tohle je poslední díl, který přidávám den po nejnovějším, jestli mi rozumíte. Jde o to, že už mám "jen" necelých pět kapitol na před. Ne, že by mi to nestačilo, ale jde hlavně o to, že mám už dlouho rozepsanou jednu jednorázovku a abych v "News" odškrtávala taky něco jiného než "I save you", tak se chci hlavně zaměřit na tu jednorázovku a až jí dopíšu, tak jí zveřejním a teprve potom se vrátím k "I save you". Vzhledem k tomu, že to je moje nejčtenější povídka, tak mě to mrzí asi stejně, jako to bude mrzet vás, až si to budete číst. Ale slibuju vám, že už kvůli vám se budu snažit to dopsat, co nejrychleji to půjde a zároveň to neodfláknu. Taky bych si chtěla opravit ty rozcestníky, protože společně s mojí kámoškou Denou jsme vymyslely, jak je udělat a vylepšit. Ona mi udělala PNG obrázky do rozcestníků, za což jí moc děkuju. Teď už to nebudu zdržovat a přeju příjemné čtení. :) Užijte si to, protože nevím, kdy sem přidám další díl.

P.S. Původně jsem nechtěla přidat už ani tenhle díl, ale prostě jsem díky vám a tomuhle ↓↓↓ nemohla odolat. :)


Moc děkuju lidi. :) Miluju vás!5. kapitola - (Ne)obyčejná dívka

10. dubna 2012 v 19:30 | Isa
Původně jsem vám sem ještě chtěla napsat, co je u mě novýho (ne, že by vás to nějak extra zajímalo), ale pak jsem se dozvěděla něco, co mnou tak otřáslo, že jediný, co dneska zvládnu je vám sem dát další kapitolu. A to dělám jen kvůli vám, protože jinak bych to opravdu neměla sílu udělat. Jsem asi opravdu blázen, že mě zničilo něco takovýho, ale já si prostě nemůžu pomoct. Directioners nejspíš vědí, kvůli čemu to je. Kdo neví, nebo se v tom ztratil, tak to má něco společného se členem kapely, o kterém je tahle povídka. Přeju hezké čtení, kéž by mě čtení povídek trochu zvedlo náladu.

P.S. EDIT [20:16] - Prosím hlasujte TADY pro One Direction. :) Jsou na třetím, tak ať dáme aspoň druhé místo.
4. kapitola - Omyl

9. dubna 2012 v 16:19 | Isa
Znovu moc děkuju za komentáře. :) Jsem moc ráda, že se vám ta povídka tak líbí, bála jsem se, že jí nevezme te a nikdo jí nebude číst. :) Děkuju moc. Přináším vám novou kapitolu a dneska možná přibydou dvě. Přeju příjemné čtení. :)
Věnování: Michelle, Kiki, Lucy, Hanis, *Anny*, Nikinka