Květen 2012

Uvidíme....

30. května 2012 v 21:47 | Isa |  Aktuálně
Lidičky, rychlá zpráva nakonec. Teď mi mamka hrozila, že jsem zítra bez počítače, protože ještě nemám připravenou tašku. Kdyby se tak stalo, tak bohužel zítra nestíhám I save you. Budete si muset počkat do pátku. :) Snad to ješt zakecám. Uvidíme....dobrou noc, přeju. :)

Demi Lovato - Give your heart a break

30. května 2012 v 20:30 | Isa |  Hudba
Přináším novou písničku. :) Teda...není úplně nová. Jen jsem si myslela, že už jsem jí sem dávala, ale očividně nedávala. Od téhle písničky jsem si Demi Lovato strašně oblíbila. Je sice pravda, že mi přijde poněkud namyšlená od té doby, co se vrátila z té psychiatrické léčebny, ale na druhou stranu si prošla strašným obdobím a navíc, kdo jsem já, abych jí soudila. :) Tahle písnička mě moc oslovila tou melodií. Textem taky. Prostě je to moc pěkná písnička. :) A ten klip se taky povedl. :)


Mé hodnocení: 95%

16. kapitola - Žárlivost

30. května 2012 v 19:44 | Isa
Hanča mě nakonec ukecala a přidávám sem tenhle díl teď. Chtěla jsem až víc na večer, protože ještě nemám dopsanou 17. kapitolu, ale když ona mě tak přemlouvala a ještě ke všemu jsem četla její povídku Otevři oči (ROZHODNĚ DOPORUČUJU), tak jsem si nakonec řekla, že vám i jí udělám radost. Tahle kapitolka je sice krutě krátká, ale 17. bude zase delší. :) Hezké čtení.
Věnování: *Anny*, Hanča, Anne, Dadusha Dulce, Lucy, Dem., Michelle, TERdaKamarád taky rád

29. května 2012 v 22:32 | Isa |  Filmy
Konečně jsem se dostala k recenzi na tenhle film. Upřímně. Moc jsem od něj nečekala, ale příjemně mě překvapil. Je to přesně taková komedie, kterou byste měli sledovat s kamarádem nebo s kamarádkou. Justin Timberlake je prostě super herec. Na takovéhle komedie se skvěle hodí. Milu Kunis jsem snad v jiném filmu neviděla. Teda, někoho mi připomíná, ale jinak nevím. Sledovaly jsme ten film s kámoškou, když jsem u ní přespávala a bylo jediný štěstí, že jsme v celym baráku byly samy. Docela jsme se nasmály. Je pravda, že jsme to nedokoukaly dokonce, protože jsme byly unavený, ale já si to pak dopustila doma. Do poslední chvíle jsem čekala, jestli oni nakonec budou spolu nebo ne. Pak mě opouštěla naděje, protože Dylan (Justin Timberlake) to pořád bral jako nezávaznej sex. Chlapi. :D Pak jako se rozhoupal, ale dost pozdě. :D Nevím, co bych vám k tomu ještě napsala, abych vám toho moc neprozradila. Psát recenze na film je děsně těžký. Zkrátka, až budete mít po večerech blbou náladu, tak si tohle určitě pusťte. :) Je to skvělý.Trailer:


Mé hodnocení: 87%

15. kapitola - Vítej doma

29. května 2012 v 20:12 | Isa
Jak jsem slíbila v předchozím článku s návštěvností, tak plním. Mám ze sebe upřímnou radost. :) Dneska to nebude žádný dlouhý proslov, protože si ještě musím udělat povinnosti do školy. Tak si tuhle kapitolku užijte. :) Hezké čtení.
Věnování: *Anny*, Anne, Dadusha Dulce, Hanča, Michelle, Hermi, Nicole*, Lucy

P.S. Snad jsem vás nezklamala tím začátkem. :)Návštěvnost (21.5.2012 - 27.5.2012)

29. května 2012 v 18:12 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 68
Úterý: 60
Středa: 54
Čtvrtek: 39
Pátek: 51
Sobota: 67
Neděle: 85

Celkem: 424

Ta neděle je prostě boží. Všechny dny jsou skvělý, ale ta neděle... no já už prostě nevim, co říct. Naštěstí mám pro vás ještě na dnešek připravený další díl I save you, takže ho tady na večer čekejte. Dostala jsem totiž nápad, takže je možný, že se nám ta povídka trochu prodlouží, ale nic neslibuju. Na blog jsem včera přidala 14. kapitolu a teď už píšu 17. S tím tedy, že 16. je asi stejně krátká jako ta 14., ale to kvůli tomu konci, aby to bylo trochu napínavé. :D Doufám, že se vám to bude líbit. Moc děkuju za krásnou návštěvnost. :)

14. kapitola - Miluju tě

28. května 2012 v 21:53 | Isa
Jsem hodná? Já vím. :) Protože jsem dneska velkou část 15. kapitoly opsala do počítače na informatice, tak jsem zjistila, že si udržuju sice malý náskok, ale pořád náskok. Tudíž tady máte další kapitolku už dneska. :) Užijte si jí. Přeju hezké čtení a za chyby se už neomlouvám, protože tam určitě nějaké najdete. :D

P.S. Tahle kapitolka je krátká kvůli konci, ale 15. je mnohem delší.13. kapitola - Chata u pobřeží

27. května 2012 v 22:17 | Isa
I přes to, že nemám dopsanou ani 15. ani 16. kapitolu, tak vám sem dám další dílek. Dneska vás tu totiž bylo požehnaně a ještě ke všemu zanecháváte prostě úžasné komentáře. Moc vám za ně děkuju. Hezké čtení a omlouvám se za chyby.
Věnování: Tentokrát tenhle díl věnuju moje kamarádce, která je zároveň mojí spolužačkou, Julče. Julinko, až tohle budeš číst v nějaké vyučovací hodině na mobilu, chci abys věděla, že ti moc děkuju za to, že tuhle povídku čteš i přes to, že nejsi fanoušek One Direction. Jsi jediná, kdo tu povídku čte (myslím ze třídy) i přes to, že to pro tebe nejspíš není tolik úžasný jako pro Directionery. :D Děkuju. :)
Taky to je samozřejmě věnované všem, kteří tuhle povídku čtou a zanechávají překrásné komentáře. :) Mám vás ráda. :)
Návštěvnost nad 13000!

22. května 2012 v 22:07 | Isa |  Aktuálně
16 dní! 1000 lidí. Samozřejmě vám za to děkuju, jak jinak. Dneska jsem napsala další kus I save you, ale nebudu vám tu řikat, kdy zveřejním další díl, protože bych to pak z nějakýho důvodu nezveřejnila a měla bych pocit, že jsem vás zklamala. Jednodílovka se Zaynem bude, nebojte. Jen na mě nesmíte spěchat, protože tenhle týden musím dohnat po tom minulém a zítra a v pátek taky píšeme nějaké celoplošné testování na počítači. Zítra píšeme z matiky a v televizi řikali, že byla dost těžká, takže jsem připravená, že se totálně shodím. Teď mám před sebou taky otevřenou fyziku, ale to mi očividně moc nepomůže. Dnešní písemka z finanční gramotnosti dopadne tak na 4. Z matiky jsme nakonec nepsali, ale určitě nás to čeká a ta poslední písemka ta byla z občanky a to mám jedničku, takže alespoň něco pozitivního. :) Zítra pevně doufám, že se budu věnovat víc psaní, protože ve čtvrtek máme podle mě takový oddychový den, takže se moc nemusím na nic učit. Tak já se pro dnešek loučím a moc děkuju za tu návštěvnost, budu se snažit vám jí oplatit. Ještě něco vám prozradím, už jsem uzavřela anketu "Vyber si novou vícedílnou povídku..." a vyhrála to povídka číslo 2, takže tady taková malá rekapitulace :):


Návštěvnost (14.5.2012 - 20.5.2012)

21. května 2012 v 21:44 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 62
Úterý: 58
Středa: 59
Čtvrtek: 55
Pátek: 64
Sobota: 53
Neděle: 85

Celkem: 436

Je mi hanba. Je mi hanba a je mi ze sebe zle. Taková krásná návštěvnost a já nejsem schopná, nejenom opsat povídku, ale ani napsat další díl I save you. Teda já je mám napřed napsaný, ale teď jsme týden vypomáhali fotografovi, takže musím dohánět školu a tím pádem jak si nestíhám...no vůbec nic. Zítra píšeme tři písemky, ještě máme odpoledku. Ve středu píšeme nějaký podělaný testování a ještě ke všemu z matiky. Takže budu zaručeně poslední. Budu se fakt snažit ozvat se, co nejdřív. Omlouvám se a moc děkuju za návštěvnost. :)