Červen 2012

30. kapitola - Je konec

30. června 2012 v 22:58 | Isa
Konečně vám přináším 30. kapitolu. Ani si nedokážete představit, jak jsem na sebe pyšná, že jsem to s nějakou povídkou dotáhla takhle daleko. Upřímně, už se těším, až tahle povídka skončí, protože mě nějak přestává bavit jí psát. Na druhou stranu mám pocit, že to je proto, že jsem tuhle kapitolu psala tak dlouho, protože jsem nevěděla, co do téhle kapitoly dát. Typuju to ještě tak na dva až tři díly, víc určitě ne, takže se pomalu připravujte na konec. :)
Věnování: Anne, TERda, *Anny*, Michelle, Michelle, Kikina, Christina, Marťa, Christ, Dadusha Dulce, BáraVyhodnocení Affs

29. června 2012 v 22:47 | Isa |  Aktuálně
Ze 17 lidí se zapsalo 13. Děkuju všem, kteří se zapsali a ještě víc děkuju těm, kdo chodí na můj blog, ale nejvíc děkuju těm, kteří zanechávají i komentáře. :) Omlouvám se, že to vyhodnocení je takhle pozdě, ale byla jsem nějak líná ho udělat. :D

Zapsali se:

1. Anne - Tebe jsem si v poslední době moc oblíbila. :D Moc mě oslovilo, jak si mi věnovala úvod překladu té knížky o One Direction. Podržela si mě, když jsem byla zklamaná z toho, že moji kamarádi nejsou jako tvoji, že by pro mě neudělali nic jako ti tvoji pro tebe. Tvůj blog mám moc ráda, miluju tvojí povídku Nic není beznadějné..., ale bohužel si dlouho nepřidala další díl. Jsem moc ráda, že si se zapsala, děkuju. :)

2. Dadusha Dulce - I ty si mé oblíbené Affs. Píšeš perfektní povídky a miluju tvoje deníky. :) Jsem ráda, že díky tomu, že jsem se stala Directionerem jsem potkala tebe i ostatní lidi z naší velké rodiny, která se víc a víc rozrůstá. :) Těžko vybrat, kterou z tvých povídek mám nejraději. Miluju je prostě všechny. :) Děkuju, že si se zapsala. :)

3. Avene - Jak dlouho se my dvě známe? No spíš "známe". :D Staly jsme se Affs ještě, když jsem psala povídky o HP a pořád jsme Affs, protože jsme se obě zamilovaly do stejné skupiny. :D Strašně ráad si s tebou dopisuju, i když už je to dlouho, co jsem ti psala poslední dopis, na který jsem ještě nedostala odpověď. Pokud to nestíháš, samozřejmě chápu. Občas se bavíme přes twitter. Mám tě moc ráda, Avenko. :) S tebou sdílím svoje pocity nejčastěji. :DDD Díky, že si se zapsala. :)

4. Michelle - Spolu máme společné nejen oblíbenost v britsko-irské skupině, ale i v Upířích denících. Miluju tvojí povídku na Klaroline. A jak jsem nedávno koukala, seš fanoušek i Chucka a Blair. Máme spolu očividně společného víc než jsem čekala. Mám ráda i tvojí grafiku. :) Děkuju, že si se zapsala. :)

5. Lucy a *Anny* - Holky, vy jste mé oblíbenkyně. Ne, že bych někoho upřednostňovala před jinými, to bych si nedovolila. I my se nějaký ten pátek známe a na Lucyin blog jsem chodila ještě, když psala povídky na HP, jestli se nepletu. Jsem moc ráda, že jste přesedlaly na One Direction. Miluju vaše povídky. A taky jsem ráda, že jsem se díky Lucy "seznámila" s *Anny*. Mám vás ráda. :) Děkuju, že jste se zapsaly. :)

6. TERda - S tebou se moc neznám, ale máš super blog. Ráda čtu tvoje deníky a nedávno jsem rozečetla i jednu povídku. :) Jsem nehorázně vděčná za to, že čteš moje povídky a že zanecháváš komentáře. :) Děkuju, že ses zapsala. :)

7. Nerea - U tebe jsem moc ráda, že si se zapsala. Sice moc nekomentuješ, ale zrovna když jsem psala poznámku nahoru k TERdě, tak jsem si říkala: Zapsala se vůbec Nerea? Jestli ne, tak je to škoda, nechám si jí aspoň v záložkách. Strašně se mi totiž líbí tvoje One Story a hlavně Halo. Jsem ráda, že jsme si k sobě našly cestu. :) Děkuju, že ses zapsala. :)

8. Nikinka - U tebe je to podobné jako u Avene. :) Známe se už od doby, co jsem přidávala povídky převážně o HP. Moc se ti omlouvám, že poslední dobou nečtu a nekomentuju tvoje povídky. Přísahám, že to doženu. :) Máš skvělý blog a krásně píšeš. Obdivuju tvůj styl psaní, protože mě vždycky vtáhne do děje a já nic jiného nevnímám. :) Jsem moc ráda, že si se zapsala a děkuju. :)

9. Kiki - Nejsem si jistá, ale mám pocit, že si to byla zrovna ty (a Jenn), kdo mě navedl na One Direction. Jsem ti za to moc vděčná, protože mě toho kluci hodně naučili, i když to možná zní směšně. Miluju tvojí povídku I Want. :) Měla jsem ráda tebe i tvůj blog ještě před tím, než si začala přidávat věci, co se týkají One Direction a mám ho ráda pořád. :) Děkuju, že si se zapsala. :)

10. Dem. - Moje drahá Dem. Ten největší šok, co si mi způsobila byl, když jsi napsala, že si dáváš pauzu s blogem na neurčito. Tak mě to rozhodilo, že jsem v tu chvíli nemohla vůbec existovat. Ani nevíš, jak jsem se tě nahledala, když jsem na jednom blogu četla tvojí povídku Loving You. Ani nevím, jak jsem tě našla, ale vím, že jsem tenkrát byla strašně ráda. Píšeš absolutně úžasně a já bych se strašně ráda dostala na tvojí úroveň psaní. :) Nevím, jak jsem to věděla, ale něco mi říkalo, že se nakonec vrátíš. Nevěděla jsem kdy, ale věděla jsem, že se vrátíš a za to jsem neuvěřitelně ráda. :) Bože, ani nevíš, jak jsem za to ráda. :) Strašně moc děkuju, že jsi se zapsala. :)

11. Jenn - Stejně jako u Kiki, jsem ti strašně vděčná, že si mě navedla na One Direction. Byl to totiž tvůj blog, na kterém jsem poprvé slyšela WMYB. :) Byl to tvůj blog, kde jsem poprvé viděla One Direction na designu. Stejně jako u Kiki jsem ti moc vděčná. Miluju tvojí grafiku a obdivuju tě za to, protože já nic takového nezvládnu nikdy. :D Taky jsem si u tebe oblíbila DIY. Sice jsem z toho ještě neudělala ani jedno, ale vždycky jsem si na to nakoupila, proto jsem teď švorc. :D Děkuju, že ses zapsala. :)

12. Aduska - Ty si moje nejstarší Affs. :) Měla jsem tě jako SB už na shinestaru a i tam si byla jedna z mých prvních SBček. :) Díky tvému blogu se častokrát dozvím věci, které bych se za jíných okolností nedozvěděla. Taky jsem díky tobě koukala na spoustu zajímavých filmů a četla jsem Jane Austenovou. :) Moc děkuju, že stále navštěvuješ můj blog. :) Děkuju, že si se zapsala.

13. Denaaaa - Jestli mám být upřímná, tak odkaz na svůj blog tady mám jenom proto, že se známe osobně a že si moje kamarádka. :D Ty si totiž dlouho nebyla ani na svém blogu, takže se nedivím, že si nebyla ani na mém. Ostatně nemám nic jinýho říct. Co si o tobě myslím víš, takže není, co řešit. Děkuju, že si se alespoň zapsala. :)

Nezapsali se:

Love Sel - U tebe je mi celkem líto, že si se nezapsala, ale jak jsem psala předtím. Chápu, že tu nemáš, co komentovat, když One Direction tě nebere. Nic ti samozřejmě nezazlývám a na tvůj blog budu chodit dál, protože tě mám ráda a tvůj blog taky. Kromě toho píšeš super povídky, takže nemám důvod tam nechodit. :) Mám tě ráda. :)

Mrs. Malfrangerová - Tvoje povídky jsem milovala, stejně tak tvůj blog. Ale tady je stejná poznámka jako u Love Sel. Chápu, že už tady není, co komentovat. Píšu povídky na One Direction, což, jak jsem poznala, není tvůj styl. Ráda jsem navštěvovala tvůj blog a nehodlám s tím skončit. :) Mám tě ráda. :)

Casion - Tobě bych se chtěla hlavně omluvit za to, že jsem poslední dobou na tvůj blog taky nechodila. Do zápisu SB jsem se sice zapsala, ale upřímně nejsem si jistá, jestli to má ještě cenu. Tvojí povídku Snová realita jsem milovala. Byla první, kterou jsem na Hraničářova učně četla a když ses na mém blogu objevila, byla jsem strašně ráda, že nejsem sama, kdo HU takhle miluje. Ani na tvém blogu jsem nebyla naposled. Určitě se sem tam podívám a zanechám nějaký komentář. :) Mám tě ráda. :)

Wendy - Tvojí povídku Live, Laugh and Love jsem si doteď bohužel nepřečetla, ale v budoucnu se určitě chystám, protože si to každý vychvaluje. Opravdu nerada tě mažu ze seznamu Affs, ale od té doby, co jsme Affs jsem tu našla tak 2-3 komentáře. Chápu, že si nestíhala kvůli škole a tak, ale Affs jsme byli celkem dlouho a kdyby si sem tam napsala nějaký komentář, že nestíháš nebo tak něco, tak bych to samozřejmě respektovala. Určitě se na tvůj blog budu vracet. :)


Tak a to bude vše. Moc děkuju všem, kteří se zapsali a těm, kteří se nezapsali se omlouvám. Snad jste se neurazili, že jsem si vás smazala. Přeju vám do budoucna samé úspěchy a jak už jsem psala ke všem čtyřem, co se nezapsali, na vašem blogu jsem určitě nebyla naposled. :)
Ještě bych se chtěla omluvit, že dlouho nepřibylo I save you a že jsem u některých Affs dlouho nekomentovala. Trochu jsem se u I save you zasekla a snažím se domyslet tu 30. kapitolu. Není sice poslední, ale pomalu se nám to chýlí ke konci. Už jsem začala psát prolog k té povídce, co jste si vybrali. Nejsem s ní zatím spokojená tolik jako s I save you, ale snad se vám bude alespoň trochu líbit. :) Děkuju za vaší trpělivost. :)

Návštěvnost (18.6. 2012 - 14.6.2012)

26. června 2012 v 19:59 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 67
Úterý: 65
Středa: 64
Čtvrtek: 67
Pátek: 66
Sobota: 68
Neděle: 87

Celkem: 484

Moc děkuju. :) Nevím, jak to děláte, že je tu nejvíc lidí většinou v neděli. :D Jinak na 30. kapitole pracuju, ale nevím, kdy jí přidám. Dneska jsme byli na výletě a zítra si rozdáváme vysvědčení. Máme o dva dny zkrácenou školu, kvůli rekonstrukci, takže dneska tu nic nečekejte. Max. obrázky nebo videa. :) Moc děkuju za tu návštěvnost.

29. kapitola - Útočiště

24. června 2012 v 11:49 | Isa
Včera do čtvrt na jednu (takže vlastně do dneška do rána) jsem psala tuhle kapitolu. Psala jsem jí do sešitu a teď jsem jí opisovala. Konečně je tady to očekávané drama. Upozorňuji vás předem, že moc kapitol už nebude, ale neodvažuju si tipovat, protože některé kapitoly se táhnou a táhnou a táhnou a já je prostě nemůžu ukončit, když tam není to, co chci. Na tuhle povídku jsem moc pyšná. Za 1. Bude to první povídka, kterou na tomhle blogu dokončím. Vlastně je to úplně první věc, kterou jsem dokončila. Nepočítaje jednodílové povídky, samozřejmě. Takže pusťte fanfáry. :D A za 2. Je to moje první o One Direction. Je s Niallem a strašně mě bavilo jí psát.
Poslední dobou přemýšlím nad tím, co budu dělat s těmi ostatními povídkami. Jako je Fire and Ice, Bílý zázrak a Drop of happines. Upřímně řečeno, nejsem si vůbec jistá, jestli tyhle povídky někdy dokončím. Bílý zázrak mám ještě někde rozepsaný, ale tu povídku stejně nikdo nečte. A když už tak vás je hodně málo. Vím jen o Kiki a za to jí moc děkuju. :)
Fire and Ice byla hodně populární. Vlastně jediná, kterou tady lidi četli. Ta by taky neměla trvat dlouho, ale tím, že mě Harry Potter už tolik nebere, tak je strašně složité to dopsat. No a přijde mi zbytečné tady ty rubriky mít, když v nich mám tak málo povídek. Vážně uvažuji o tom, že bych je smazala. Ne všechny, samozřejmě. Drabbles a jednodílové povídky, ty se mi celkem povedli, ale když mám v oddělení s vícedílnýma povídkama u každého tématu jednu, tak mi přijde trochu zbytečné, to tu mít. Jaký názor na to máte vy? Moc by mi pomohlo, kdybyste mi poradili. Děkuju předem. :)
Teď už přeju jen hezké čtení a omlouvám se za chyby. Však to znáte, když píšu rychle, tak na chyby ani nemyslím. :D
Věnování: Nikinka, Anne, *Anny*

P.S. Uvědomila jsem si, že do minulého dílu jsem nedala obrázek oblečení, které má Amy na sobě, takže to dělám teď. :)
28. kapitola - Narozeninová party

23. června 2012 v 21:28 | Isa
A mám tu pro vás další kapitolu. Dneska jsem psala celý den a mám i kousek 29. kapitoly, ale dopíšu ji nejspíš až zítra. Doufám, že se vám bude tenhle díl líbit. :)
Věnování: hanča, kikina, TERda, Nicole*, Marťa, Michelle, Christ, Anne, *Anny*, NikinkaMaybe tomorrow?

23. června 2012 v 0:01 | Isa |  Aktuálně
Ahojte, omlouvám se, že jsem se od středy neozvala. Chtěla jsem přidat včera další kapitolu I save you, ale nemám jí napsanou. Dneska jsem napsala asi tři krátké odstavce a na to, že to má být jedna z podstatných kapitol, to za moc nestojí. Nejsem si úplně jistá čím to je. Ve škole toho moc neděláme, takže unavená ani nejsem a jak to bude pokračovat vím, ale asi jsem nějak líná psát. To, co mám zatím napsané je totálně trapný, takže to možná celé poupravím, ale nechám to na zítra. Dneska jsem byla s kamarádkou venku. Byly jsme na místním letišti (jenom takové malé, ne jako Ruzyně :D) a vyšláply jsme takový kopec, kde vlála ta "ponožka" pro ty letadla. Byl tam krásný výhled na okolní města a vesnice. Do toho foukal vítr a svítilo slunce. To bude nejspíš ten problém. Vzhledem k tomu, že jsem měla tílko, tak jsem si pěkně spálila záda a ruce. Strašně to pálí, takže si to musím pravidelně mazat. Snad to bude do pondělka v pohodě. Nevím, jestli jsem to tady zmiňovala, ale máme kratší školu. Místo v pátek končíme ve středu. Možná, že si řeknete, že to je fajn, ale jsem v devítce, takže ty dva dny by mi nevadily, kdyby byly poslední. Teď je všechno takové uspěchané, kvůli tomu posunu. Jinak už vím s kým budu ve třídě na gymplu. Budu se třema lidma, co znám. Z toho jedna holka si mě nepamatuje, protože jsme spolu chodily do školky a další dvě osoby jsou ze třídy, takže aspoň něco. Snad to nějak půjde. Jsem na sebe dost zvědavá. Ještě se ozvu v deníku, ale nevím kdy. Prozatím dobrou noc. :)

Návštěvnost nad 15000!

20. června 2012 v 21:55 | Isa |  Aktuálně
Tentokrát 13 dní. :) Moc vám děkuju lidi, aspoň nějaká pozitivní zpráva za dnešek. :) Dozvěděla jsem se s kým budu ve třídě na gymplu. Kromě dvou lidí tam neznám vůbec nikoho, takže skvělý. Mám z toho docela hodně špatnej pocit. No, uvidíme. :) Ještě jednou vám moc děkuju za tu další tisícovku. :) Teď se opravdu snažím, I save you přidávám každý den, takže doufám, že jste rádi. :) Mám vás ráda. ♥

27. kapitola - Potíže v ráji

20. června 2012 v 16:44 | Isa
Provinile se přiznávám, že tuhle kapitolu jsem odflákla. Chtěla jsem do ní původně napsat už začátek té oslavy narozeniny, ale nechtěla jsem začínat takhle z půlky téhle kapitoly, tak jsem to nechala na další. Vždycky, když už se chystám tuhle povídku dokončit, tak mi tam vleze nějaká další scéna, která tam prostě nesmí chybět a tak se to táhne a táhne a táhne a táhne a nemám vůbec ponětí, kolikátý díl bude poslední, takže vás na to ani nemůžu připravit. Kažodpádně se připravte, že po té oslavě narozenin toho už nebude tolik. Tenhle díl jsem opravdu odflákla, takže vám ani nebudu přát hezké čtení, protože to tentokrát není možný. :D Další díl bude snad zajímavější. Teď si jdu dát něco k jídlu a půjdu se koukat na film, který už mám pěkně dlouho stáhnutý. Budete vědět i na jaký, když si přečtete tenhle díl. :) Je tam zmíněný.

Věnování: Nicole*, *Anny*, hanča, Nikinka, Marťa, kikina, Michelle, Dem.

P.S. Nutně bych potřebovala někoho, kdo by mi udělal design a nemusela bych moc dlouho čekat. Nechci to na tenhle blog, ale na jiný, už jsem vám o něm říkala, budete tam moc přidávat svoje povídky. :) Kdybyste o někom věděli, tak prosím dejte vědět. :) Děkuju moc a vůbec by mi nevadilo, kdybyste mi i dali odkaz na nějaké photoshooty s 1D, protože já jich moc nemám, takže bych potřebovala něco na ten design. :) Děkuju moc.26. kapitola - Potřebuješ nás

19. června 2012 v 20:43 | Isa
Další kapitolka. Psala jsem část ve škole a část jsem teď dopisovala na počítači. Nevím proč, ale tenhle díl se mi líbí. :) Začalo tam to správný drama. :D A navíc se mi docela líbí, jak jsem to zakončila. :D Přeju příjemné čtení.

Věnování: *Anny*, hanča, Kiki, Nicole*, Marťa, kikina, TERda, Dem., Elina^^, Dadusha Dulce, Christ, Nikinka, Michelle
Moc děkuju, že tuhle povídku čtete. U minulého dílu bylo těhle 13 jmen. Jsem moc ráda za takový počet komentářů. :)

VZKAZ PRO NIKINKU: Omlouvám se, že vůbec nekomentuju tvé kapitolové povídky. Jde o to, že jak teď píšu každý den jeden díl, tak nestíhám číst a ty hlavně přidáváš strašně rychle. :D Slibuju, že to, co nejdříve doženu. :)25. kapitola - Už nikdy nic nebude jako dřív

18. června 2012 v 20:39 | Isa
Pospíšila jsem si a dopsala další díl. Je kratší než ty dva předchozí a takový o ničem, ale je tu. Tak snad se bude aspoň trochu líbit. :)

Věnování: Dem., *Anny*, TERda, PE..., Dadusha Dulce, Michelle, Michelle, Kiki, kikina