Červenec 2012

Prodám knížky!

31. července 2012 v 22:29 | Isa |  Aktuálně
Opravdu nerada si tady dělám reklamu, ale jsem šíleně zoufalá. Nemám peníze a přitom je tu tolik věcí, které bych si ráda koupila. Dobře, uznávám, že nejsou důležité, ale znáte tu zoufalou potřebu mít něco, co nemáte a jste si na 100% jistí, že když to nebudete mít, tak vám to bude v budoucnu chybět? Tak to je přesně můj případ. V září začíná nový školní rok na nové škole a já si musím zrenovovat školní věcí. Můj penál je před rozpadem, ale mamka mi odmítá koupit nový. Taky budeme ve škole mít skřínky tudíž už nebudu potřebovat batoh, ale hodila by se mi nějaká sportovní taška přes rameno, která v mém šatníku taky chybí. Nebudeme nosit přezůvky, tudíž by se mi hodily nějaký ty stylový boty, ale mamka si myslí, že mám bot dost. No a jelikož jsem holka, tak oblečení ani nezmiňuju. :D
Zkrátka, doma mám zbrusu nové knížky. Kdysi jsem odebírala balíčky z ponyclubu a ty knížky jsem doposud ani neotevřela. Jen tu leží jako mrchy a nikdo si jich ani nevšimne. Mám jich tady asi 15 nebo dvacet. Buď tady mám brožovanou nebo vázanou vazbu. Uznávám, že ty knížky nejsou zrovna pro lidi od 15-ti let a výš. Takže je tu nabídka. Pokud někdo máte mladší příbuzné, ať už sourozence nebo neteře nebo něco podobnýho, tak vám ty knížky s radostí prodám.
Teď cena. Knížky jsou v opravdu dobrém stavu, fakt, jako kdybyste je právě koupili v knihkupectví. Takže vázané bych dala základní cenu za 100Kč, ale kdybyste chtěli, jsem ochotná se domluvit i na nižší. Ozvěte se mi na níže uvedený mail a já vám tam pošlu jak fotku, tak vám opíšu tu zadní stranu, abyste jakž takž věděli, o čem ten příběh je.
Brožované knihy bych prodala za 75Kč, ale i v tomhle případě jsem ochotná tu cenu snížit, za případné dohody.
Doufám, že se někdo ozve. Kdybyste tenhle článek dočetli až do této části, moc bych vás chtěla o něco poprosit. Protože je těch knížek škoda a akorát se tady na ně práší, bude více než dobré, když se dostanou do rukou někomu, kdo to ocení, přečte si to a možná to pošle dál. Byla bych vám moc vděčná, kdybyste odkaz na tenhle článek poslali i na jiné blogy, nebo to někomu doporučili. Moc by mi to pomohlo. :) Předem moc děkuju.

Dostupné knihy: Vázané - Práce nad hlavu, Těžké rozhodnutí, Záhadný hřebec, Prokletí hory, Kaňon kojotů, Kouzelník, Modrý kruh, Duch z moře, Mořští koníci, Šepot v nebezpečí, Minulost se vrací, Zima křišťálových tanců, Vlčí rokle, Konečně beze strachu, Poslední sbohem, Den jako každý jiný, Diablo - Záhada jezera Echo, Plnokrevník - Poslední dostih, Plnokrevník - Nesnadný návrat, Plnokrevník - Vítezství na dosah, Plnokrevník - Pomoc v pravou chvíli
Komiksové knížky (vázané) - Ve stínu hvězdy, Prázdninové dobrodružství
Komiksy (brožované) - Stáj Greenhills: Barnabáš, Koloušek, Zimní pohádka, Příliš mnoho hvězd, Blesk, Hříbě, Ochránci
Carousel (pozn. mám pouze díly od 3-7 = NENAVAZUJÍ NA SEBE!!!) - Kdo za to může? (3), Je to na nás! (4), Zloděj (5), Hrdinka (6), Jitřenka (7)
Zrádný proud, Flop a Pingpong v divočině
Naučné (obrázky a texty) - Tipy z koňského světa, Westernové ježdění, Američtí koně snů, Vládci pouště
Brožované - Temní koně, Kůň na balkoně, Nový život, Můj život s Penny, Večerní přítel
Srdíčko - Krev není voda, Nadějné zítřky, Život jde dál.

Pokud byste měli zájem o podrobnější informace piště na mail: off-the-chain@seznam.cz, do předmětu "Koupě knih"
Budu ráda, když se ozvete. :) Pokud si nevyberete, prosím pošlete odkaz známým nebo kamarádům. Moc děkuju. :)


48. kapitola - Tweet

31. července 2012 v 20:49 | Isa
NEČTĚTE TO! Je to naprosto hnusný. Tahle kapitola se mi vůbec nepovedla, ale když já jí sem musela dát. Za prvé se mi nechtělo vás ochudit o další kapitolu (i když to jsem stejně udělala), a za druhé:


Je to ze včerejška. Strašně moc mě to potěšilo a překvapilo. A když se na to počítadlo podívám teď (20:45) a vidím to nádherný číslo 99, tak se mi chce brečet. Ne, že je to oproti 155 málo, ale že na jeden den je to až moc a já vám moc děkuju.
Já vím, že jsem psala, že tamta kapitola byla odfláklá, za to tahle...je mi z ní špatně. Vůbec nic se tam neděje. Přeju příjemné čtení a doporučila bych vám u toho dělat opravdu něco příjemného, protože se jinak budete nudit.
Věnování: Michelle, *Anny*, Rachna, Nerea, kikina, Hanča, Christ, Anne47. kapitola - Hlupák

30. července 2012 v 21:49 | Isa
Stihla jsem to. Mám pro vás další kapitolu, ale nebude se vám líbit. Nic se v ní totiž neděje. Myslím, že kdybyste jí vynechali, tak by se vůbec nic nestalo. :D I tak přeju hezké čtení. :)
Věnování: Kiki, Hanča, Rachna, *Anny*, Lorenzo, kiki, kikina, Dadusha DulceNávštěvnost (23.7.2012 - 29.7.2012)

30. července 2012 v 14:29 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 127
Úterý: 108
Středa: 89
Čtvrtek: 77
Pátek: 90
Sobota: 96
Neděle: 127

Celkem: 714

OH MY FUCKING GOD! Are you kidding me? Na to se prostě nedá jinak reagovat. Tahle návštěvnost...prostě Ó MŮJ BOŽE! To nejde. Věděla jsem, že minimálně jedna stovka za minulý týden bude, ale hned tři? A to ještě dvakrát to byl málem stovka? Co mi to děláte? Chcete, abych dostala infarkt? Fakt děkuju. Ne, myslím to vážně. Strašně moc vám děkuju. :) Tohle je absolutně úžasný a já vás za to prostě miluju. :)
Mimochodem, to s tím twittrem. Byla tady potíž v tom, že jsem nedala odkaz na profil na twitter, nýbrž na přihlášení na twitteru. Teď už by to mělo být v pořádku. :) Ještě jednou moc děkuju za tu návštěvnost, moc si toho vážím. :) Zajímalo by mě, jestli to někdy bude za týden 1000! :DD To by bylo fakt megasuper úžasný, ale to už i teď je. :)

New Twitter

30. července 2012 v 10:59 | Isa |  Aktuálně
Založila jsem si blogový twitter, jak si všímaví jedinci mohli všimnout. :) Pro pořádek, mám i svůj osobní twitter, ale ten moc lidím nerozdávám. Jak totiž většina Directionerek ví, mám už přes 1300 tweetů a většina je věnovaná právě klukům. :DDD Nevím, co si od toho slibuju. Zkrátka, tady je můj blogový twitter, takže neváhejte a followujte. :) Sice se přímo neřídím jejich pravidly, že mám na webu mít jen určitá loga, která si oni zvolili (všechny jsou jen ve tvaru ptáka), ale to se neřídí většina blogů, co jsem koukala, takže jsem zvolila tohle pěkné téčko. :D Doufám, že se followeři jen pohrnou. :D Mám v plánu mít tenhle twitter právě na to, abych z něj psala klukům, protože nechci zahltit svůj twitter a hlavně hodně Directionerek mají svůj osobní twitter a pak twitter, na kterém mají třeba přes 50 000 followerů, o čemž se mně nemůže ani zdát. :D Taky jsem si kvůli tomu založila nový mail. Na Gmailu, protože má větši kapacitu a z twitteru mi budou chodit různý zprávy. :) Zatím v kontaktu nechám jen ten ze seznamu, protože mi na něj stejně chodí jenom návštěvnost a občas mi nějaký ten nadšenec napíše, abych přidala nový díl povídky, což mě neuvěřitelně těší. :) Kdyby náhodou už nebylo na seznamovském mailu místo, tak vám dám vědět, že jsem mail změnila.
Dneska nějak nevím, co budu dělat. Venku je sice pěkně, ale nikdo se mnou nechce jít ven a mě to samotnou nebaví. :D I když možná si sednu alespoň na balkón a budu psát, abych nesmrděla doma. :D Samozřejmě taky nezapomínám na mojí oblíbenou olympiádu. Dneska hraje Kvitová, ale ta hraje až večer. Odpoledne hraje Šafářová (jestli jsem si nespletla jméno) a hraje s nějakou BRITKOU! :D Takže zaútočím na twitter. :D Já už končím, abych mohla psát. ISY už bude končit, ta zápletka totiž nepotrvá ani zdaleka tak dlouho, jak jsem čekala. Tipuju to tak na tři čtyři díly, víc nejspíš ne, ale uvidíme. :) Mějte se. :)

46. kapitola - Sharon

29. července 2012 v 22:19 | Isa
Jak jsem slíbila. 46. kapitola. Dopsala jsem jí až teď, protože jsem měla nějakej chvilkovej blok. :D Snad se vám tahle kapitola bude líbit, i když mi přijde o ničem. Užijte si to. :)
Věnování: Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Hanče, za to, že se mnou koukala na zahajovací ceremoniál LOH v Londýně a za to, že trpěla ty moje blbý komentáře. Dost jsem se s ní přitom nasmála. :D Tolik zemí, co jsme obě neznaly, kolik lidí asi neznalo Českou republiku. :D I když řekla bych, že po našich holinkách si nás bude každej pamatovat. :DNávštěvnost nad 18000!

29. července 2012 v 19:09 | Isa |  Aktuálně
Pozdě, ale přece. :) Trochu jsem se opozdila s oslavou, protože 18000 to přesáhlo nejspíš v době, co jsem byla u kamarádky, takže to tipuju na čtvrtek nebo středu večer. Je to těch 10 nebo 11 dní. Nezáleží na tom, kdy přesně to bylo i tak je to úžasný. Já tomu prostě pořád nevěřím, že každý den je tady přes 80 lidí. Nejvíc, co jsem si všimla, vás tady bylo 126 a to jsem si i vyfotila. :D Jste opravdu úžasní, bez vás by tenhle blog už nebyl.
Dneska bych mohla stihnout další díl ISY. Jak jsem včera psala, napsala jsem jednu stránku a teď jdu pokračovat, takže dneska to je tak na 97%, že by se tu mohla objevit. Moc vám děkuju za to, že sem chodíte a že zanecháváte komentáře. :) Moc si toho vážím. :)

45. kapitola - Odjezd

26. července 2012 v 12:00 | Isa
Tenhle díl je přednastavený. Jsem u té kamarádky, jak jsem psala. Nejspíš teď někde jezdíme na kole a rozdáváme letáky, nebo se válíme u bazénu. :D Taky je tu možnost, že skáčeme na trampolíně, ale pokud je nad 30°C, tak dost pochybuju. :D Přeju příjemné čtení.
Věnování: Dneska to je všem Annám, Aničkám, Ančám nebo, nevím, jak to má kdo rád. :D Takže *Anny* a Anne přeju všechno nejlepší k svátku. Obě vás mám moc ráda a jsem ráda, že jsme na sebe narazily. Píšete skvělé povídky. :) Užijte si to.3. kapitola - Drobek

25. července 2012 v 13:09 | Isa
Dneska přináším další kapitolu Journey of love. Já vím, že není tolik oblíbená jako ISY, která je přednastavená na zítřek na 12 hodinu, ale pevně doufám, že se vám časem tahle povídka taky zalíbí tolik jako ISY. :) Nerada bych vás zklamala. :) Užijte si dílek. :)
Věnování: Carly, Nikinka, Dadusha Dulce, Marťa2. kapitola - Lindsey

24. července 2012 v 22:10 | Isa
Nudila jsem se, tak jsem ještě teď večer opisovala další díl Journey of love. Všem moc děkuju za ty krásné komentáře. Jsem moc ráda, že jste si to přečetli i přes to, že to není ISY. :) Moc si toho vážím. Ani v téhle kapitole se toho moc neděje, ale už je tu zmíňka o One Direction. :D V příští kapitole už to bude lepší, slibuju. :) Mimochoem, zítra jdu na tři dny spát ke kámošce. Nemůžu se dočkat, budeme blbnout, pouštět si filmy, stanovat, skákat na trampolíně a roznášet letáky. :D Každopádně, nevím, jestli stihnu něco přednastavit. Snad to těch pár dní vydržíte. :) Užijte si čtení! :)
Věnování: wanessa.sweet, kikina, Buzz, Nikinka, Michelle, *Anny*, Nerea, Christ, Dadusha Dulce, Kiki, Marťa, Hanča