Srpen 2012

Happy B-day, Liam

29. srpna 2012 v 22:59 | Isa |  Aktuálně
Ahojky Želvičky! :DDD (Všimli jste si jo? :DD) Původně jsem nechtěla nic takovýho přidávat, ale pak jsem si řekla, že vás tady nenechám samotný. :D Takže dneska jsem měla na zápěstí napsáno Daddy Directioner, tweetla jsem Liamovi Happy B-day, Liam. a pak jsem taky tweetla dlouhej tweet, kde jsem "zazpívala" Happy Birthday a nakonec připsala: And now after the best song ever will come what? Presents! :DDD Love ya, Liam. You are our Daddy Directioner. :) Samozřejmě jsem nezapomněla koukat na Toy Story, což jsem si po dlouhé době dost užila. Největší problém jsem měla s lžičkou. Ráno jsem vstala poněkud mimo a šla jsem si udělat snídani. Mamka pekla koláč, tak jsem si nandala koláč a to, že jsem ho jedla lžičkou mi došlo až půl hodiny potom. :DDD Nevadí, tak tohle pravidlo jsem tak úplně nesplnila, ale zbytek dne jsem na lžičku ani nesáhla. :DD
←Tenhle obrázek žeru. :DD

Journey of love je rozepsaná, ale nedopsaná. Zítra tu nejspíš celý den nebudu, ale všichni mě znáte, že já blok a tužky tahám pořád s sebou. :) Takže možná ten díl zítra dopíšu a stihnu ho opsat.
Jinak se nám ty prázdniny nějak krátí, co? Já vím, píše se to špatně, čte se to špatně, poslouchá se to špatně, říká se to špatně a nejhůř se to přiznává. Na gympl se mi ale vůbec nechce a když si uvědomim, že hned 3. září ve 14 hod jedeme na nějakej seznamovák, tak je mi ještě hůř. Jedeme tam na tři dny. Asi chcípnu. :DD Doufám, že nám ten seznamovák aspoň pomůže, když už nic. :DDD Tak se loučím a užijte si zbytek prázdnin. :)

8. kapitola - Bouřka

28. srpna 2012 v 23:49 | Isa
Tak ještě na dobrou noc vám sem dám další kapitolku. :) Stejně už tady teď nikdo neni, tak si jí asi přečtete až zítra. Pro dnešek už to balím, tak dobrou noc. :)
Věnování: Tenhle díl věnuju Liamovi, který o tom stejně nemá ani páru. :D Všechno nejlepší k narozeninám mu přeju. :)))7. kapitola - Odjezd

27. srpna 2012 v 20:18 | Isa
Ještě jsem stihla dneska další kapitolku. :) Už začíná bejt trochu zajímvější, ale řekla bych, že pořádně se to rozjede až v osmé a deváté kapitole. :) Snad se líbí.
Věnování: Kiki, Nicole*, Michell, Dem., Nikinka, kikinaNávštěvnost (20.8.2012 - 26.8.2012)

27. srpna 2012 v 18:14 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Podnělí: 118
Úterý: 114
Středa: 104
Čtvrtek: 124
Pátek: 100
Sobota: 113
Neděle: 102

Celkem: 775

Asdkjkfkjdkgjksjfsdf! :DDD Toužila jsem to použít, protože mě zabíjí, když vidím nějaký dobrý fotky One Direction a ty holky tam takovou změť těch písmenek, tak jsem to musela taky použít. :D Kdybyste to někdy uviděli v komentáři pod nějakou povídkou, tak to nejsou nadávky, ale chvála. :DDD Moc vám děkuju lidi. Za týden 775 lidí. To je neuvěřitelný. Moc vám děkuju. Dneska se budu snažit zveřejnit další díl Journey of love, ale nemám napsanou ani čárku, ale kvůli vám se do toho jdu hned pustit. :) Ještě jednou moc děkuju.

Soutěž o nejlepší obrázek

26. srpna 2012 v 22:53 | Isa |  Aktuálně
Ahojte,
omlouvám se, že dneska nic nepřibylo, ale celý den jsem psala jednu jednodílnou povídku. Nevím, jestli to opravdu vyjde na jeden díl, ale tentokrát se budu fakt snažit. :D
Pár informací...
DEM. JE ZPÁTKY! Já věděla, že si nemám její jméno mazat z Affs. Proto tam až do dneška bylo se starou adresou. Dneska mám adresu obnovenou, takže kdo zbožňuje tuhle úžasnou spisovatelku jako já, tak neváhejte a rozklikněte si Affs, tam Dem. a jste na jejím novém blogu. :) Už se těším na její nové povídky. :)
Další věc...Twitcam se docela vydařil, i když jsem kvůli tomu, že jsem to oznámila pozdě, nedívalo moc lidí. Nechala bych ho nahraný na účtu, ale přišel mi tak trapnej, že jsem si to prostě nemohla dovolit. :D
Jedeme dál...název nenapovídá, že plánuju uspořádat soutěž o nejlepší obrázek, ale že jsem se do jedné přihlásila. Máme za úkol shánět si liky, ale mně přijde blbý, že vyhraje ten, kdo sežene nejvíc liků. Takže prostě na téhle adrese hlásněte pro obrázek, který se vám nejvíc líbí a já vám potom sem dám ten svůj. :D Až po ukončení soutěže, samozřejmě. :)
A to bude pro dnešek asi všechno. Zítra se ozvu spíš až na večer, protože přes den musím jet do města si něco zařídit. :) A taky budu psát. Už se nemůžu dočkat, až budu psát Journey of love, ale nejdřív chci dopsat tu jednodílovku, která je Liamem. Abyste věděli. :)
Pro dnešek se loučím. :) Užijte si poslední týden (zní to děsně).

14:30, Twitcam

25. srpna 2012 v 12:53 | Isa |  Aktuálně
Tak jo. Nakonec to bude dneska v půl třetí, abych měla nějakou rezervu se psychicky připravit a aby naši stihli odejít. Možná tam bude menší zdržení, ale určitě bude twitcam. Byla bych vám fakt vděčná, kdybyste se nesmáli, protože z toho mám dost nerva. :DD No uvidíte. Doufám, že se bude někdo koukat a já tam nebudu sedět jako tvrdý y. :D Tady máte menší trailer. :D6. kapitola - Autobazar

23. srpna 2012 v 20:59 | Isa
Ano, nezdá se vám to. Mám tu pro vás další díl Journey of love. Pořád je to o ničem, ale v příštím díle už bude ta cesta. Nějak to přeskočím. Mně to totiž nebaví psát, když tam je jen Josh. :D No uvidíte.
Mimochodem, všichni určitě víte o té velké novince od One Direction. Nový song. Můžete si ho předobjednat, ale vyjde až 30. srpna. Nemůžu se dočkat. Live While We're Young. Perfektní název, že? :D Moc děkuju Avence, že mi do práce poslala smsku, o co v ty dvě hodiny šlo. :) Fakt děkuju, jsem ti vděčná. :)
Věnování: *Anny*, Kiki, Marťa, Michelle, Dem., Nikinka, TERda, Dadusha Dulce, MarketTwitcam

21. srpna 2012 v 20:40 | Isa |  Aktuálně
Zdravím lidičky, jak se máte, když ja takové vedro? Je mi na padnutí, ale vždycky jenom večer, protože jak jistě všichni víte, tak přes den chodím na brigádu ke strejdovi do skladu a tam je celkem příjemně. Omlouvám se, že teď vůbec nepřidávám povídky. Prostě to nestíhám psát. Včera jsem přišla z práce a padla jsem do postele mrtvá, ani ne tolik z vyčerpání, jako spíš z toho vedra. Dneska měl děda narozeniny, jenže je v nemocnici, tak jsme za ním byli tam. To máme další zdržení. Píšu každou volnou chvilku, přísahám. Jednu výhodu to ale má. Líp si zvyknete na režim, který tu nastane od 3. září. Při tý představě je mi opravdu špatně. :D Pořád mám totiž pocit, že se nic takovýho nemůže stát, že k tomu nástupu na střední prostě nedojde. :D Ale konec mých bludů a vraťme se k původnímu tématu.
Twitcam. Nedávno jsem koukala na twitcam Lucy a *Anny* a říkala jsem si: "Pane bože, sedět tam já, tak se složim." Jenže pak jsem nad tím později přemýšlela a řekla jsem si. Vždyť to může být legrace. Pak jsem nad tím začala přemýšlet víc a zavrhla jsem to. "Ještě si toho všimne někdo, koho znám osobně a to by bylo trapný." :D Jenže dneska jsem si v práci přehrávala, jak by to vypadalo, kdybych ten twitcam opravdu udělala. Začalo se mi to čím dál tím víc líbit a nakonec jsem si řekla, že ho teda udělám. Vsadím se, že to bude ze začátku dost trapný, ale co na tom. Ztrapňovat se budu celej život, ne? :D (Doufám, že mi tenhle přístup vydrží i na gymopl) Teď mi jen řekněte, jestli byste o to měli zájem. Dala bych vám odkaz buď sem nebo na twitter. Konalo by se to buď v pátek, kolem 17 hod. anebo v sobotu kolem 14 hod. Jde o to, že teď jsem málokdy doma sama, protože mamky přítel je na nemocenský a vycházky má od dvou do šesti, jenže já o všední dny do 15:30 makám a doma jsem sice ve čtyři, ale nestihla bych to tak rychle připravit, takže to vidím spíš na tu sobotu.
Napište mi prosím do komentářu, kdybyste o ten twitcam měli zájem. Pokud byste měli, tak pro vás mám úkol. Abych tam před tou kamerou jen tak neseděla a nečučela, tak si pro mě připravte minimálně pět otázek, které mi položíte. Můžou být jakékoli, ale ne moc osobní. :D Moc ráda vám na ně odpovím.
Jo a ještě něco, kdo nemá twitter, tak mi to taky napište, protože budu muset vymyslet způsob, jak se mě budete moct ptát, protože kdo nemá twitter, tak k tomu videu nemůže nic napsat a jen se dívat, takže to bych ještě domyslela, jen mi dejte včas vědět. Zatím se loučím, papa. :)

EDIT [21:09] - Pro twitcam jsem se taky rozhodla proto, že se mi zdál sen, kde jsme, já a moje kámoška, byly strašně populární, protože jsme měly takovou twitcamovou talkshow a pořád jsme tam mluvily o celebritách. :D
Mimochodem, už se snažímt rozjet ten blog s povídkama, takže si už můžete v menu všimnou odkaz "Send me you FF". Budu ráda, když mi na začátku pomůžete. :)

Návštěvnost (13.8.2012 - 19.8.2012)

20. srpna 2012 v 19:20 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 101
Úterý: 111
Středa: 101
Čtvrtek: 108
Pátek: 84
Sobota: 73
Neděle: 98

Celkem: 676

Tenhle týden jsem ani nečekala takhle vysokou návštěvnost. Vzhledem k tomu, že jsem tu týden nebyla. :D Děkuju moc za tu návštěvnost, i když není tak vysoká jako vždycky i tak je dost vysoká. :) To úterý je skvělý. Takový pěkný číslo. :D Nejsem si jistá, jestli dneska něco přibyde. Spíš ne, protože konečně rozjíždím ten blog na povídky, tak vám sem pak dám odkaz a doufám, že mi pošlete nějaké svoje povídky na rozjezd. :) Díky moc.

Návštěvnost (6.8.2012 -12.8.2012)

14. srpna 2012 v 18:01 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 123
Úterý: 125
Středa: 119
Čtvrtek: 120
Pátek: 119
Sobota: 105
Neděle: 110

Celkem: 821

Moc vám všem děkuju, o tak krásné návštěvnosti jsem nikdy ani nesnila. Každý den opět přes sto lidí, prostě krása. :) Jinak moc děkuju za vaše komentáře k první kapitole STDP s Louisem. Jak psala Dem., ti z vás, kdo čekali víc Louise, tak žádám, aby byli trpěliví. Všechny tyhle první kapitoly budou stejné, jen doplněné jinou myšlenkou jiné osoby, ale od té druhé kapitoly už to snad bude lepší. Všem děkuju za návštěvnost a těm, kteří komentovali, tak těm děkuju za komentář. :) Teď si jdu stáhnout nějaké komedie, ať se večer máme na co koukat. Kdybyste taky věděli o nějakých dobrých, tak budu ráda, když se podělíte. Zkaženou úču, Kamarád taky rád, On je fakt boží a podobné věci jsem viděla, ale piště všechno, co vás napadne. :) Děkuju a užívejte si prázdniny.