Září 2012

Zítra zase pondělí :/

30. září 2012 v 20:46 | Isa |  Aktuálně
Víte, měla jsem na prodloužený víkend plno plánů, co se týče blogu. Jenže skutek nějak utek. Zvlášť proto, že jsme prakticky celý víkend nakupovali, nebo někde byli. Ale...napsala jsem další díl JOL, teď už ho musím jen opsat. Jen mám špatnou zprávu. Nevím, proč, ale nějak mě nebaví tuhle povídku psát. Chci říct, že ta základní myšlenka je přítomna, ale je taková nudná. Nemám vymyšlený žádný drama a to je ten důvod, proč mě to nebaví psát. Protože vím, že ať už napíšu sebevíc dílů, nikde nebude ten zlom. Nikde nebude ta část, kde budete napjatý jako kšandy. No, ještě se uvidí.

Přes víkend jsem toho teda moc nestihla, ale uvažovala jsem a asi zruším rubriky s recenzemi na knihy a filmy, protože je to časově náročný a hlavně se tomu ani nijak nevěnuju. Co myslíte vy?
Taky mě napadlo, že ruším i rubriku Ask me a dám vám sem odkaz na tu geniální stránku ask.fm. Určitě jí znáte a, jestli ne, tak si jí najděte. Můžete se tam ptát i anonymně a je to celkově chytře vymyšlený. :D Takže to udělám asi až zítra. Ale možná to stihnu i teď.

Teď vás žádám, abyste mi pomohli s tou povídkou. Moc děkuju za pomoc od Nerey (omlouvám se, jestli jsem to blbě sklonila), která mi jednu myšlenku navrhla a mně se moc líbí, takže s jejím dovolením, ho určitě použiju. :) Kdybyste kdokoliv měl ještě nějaký nápad, tak mi ho prosím napište, protože, jestli nebudu vědět jak dál, tak tu povídku prostě pozastavím a budu psát jinou. Moc děkuju předem.

Jdu si dodělat nástěnku a vytisknu si obrázky, se kterými si polepím skřínku. :) Ale musím nejdřív zkusit, jak ty obrázky budou vypadat, protože mi nějak blbne tiskárna. :D Pro dnešek se s vámi loučím a snad se brzy "uvidíme". :)

Návštěvnost nad 24000!

24. září 2012 v 20:19 | Isa |  Aktuálně
Máme tu další tisícovku. :) 13 dní. Kráása. Moc vám za to děkuju. :) Budu se vám snažit to oplatit povídkama. Další díl JOL už se dopisuje, ale asi to opravdu nebude dneska. Ještě se musím učit, takže dneska se nebudu moc rozepisovat. Loučím se. :) A ještě jednou díky. :)

Návštěvnost (17.9.2012 - 23.9.2012)

24. září 2012 v 16:12 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 80
Úterý: 60
Středa: 70
Čtvrtek: 66
Pátek: 63
Sobota: 98
Neděle: 81

Celkem: 518

Bylo vás tu i víc, ale vzhledem k časovému vytížení, které prožívám já sama to dokonale chápu. Nejvíc lidí tu bylo o víkendu, což je logický a já vám i za tuhle návštěvnost moc děkuju. :) Kdo ví, třeba se jednou zase dostaneme na těch 600. :) Ve škole se to začíná už pomalu uklidňovat a já tak nějak zjišťuju, že mám víc času na psaní, ale řekla bych, že to je hlavně tím, že si ty věci dokážu uspořádat. Tenhle týden nám odpadly všechny hodiny matiky. Zítra a pozítří se testujeme od Scia, zase. Doufám, že to dopadne stejně blbě, jako to předchozí. :D No, uvidíme. Tak já se loučím. Momentálně píšu další díl JOL, ale nemyslím si, že to bude dneska.
Ještě jednou, moc děkuju za tu návštěvnost. :)

10. kapitola - Poznáme se

23. září 2012 v 21:55 | Isa
Mám tu pro vás další kapitolku. :) Přes víkend jsem psala a začalo mě to zase strašně bavit. Ne, že by někdy přestalo, ale jak na to neni tolik času, tak to dělám ještě radši. Pořád ale mám pocit, že téhle povídce něco chybí. Nevím, jestli to je tím, že se to ještě nerozjelo tolik, jak bych si představovala, ale bojím se, že se to ani víc nerozjede. Chybí mi tam koření. :D Takže, byla bych moc ráda, kdybyste mi do komentářů napsali nějaké svoje nápady, jak byste si to představovali, nebo, co by se vám líbilo. :) Jinak přeju hezké čtení. :)
Věnování: Dizz, Alča, Nikinka, Dadusha Dulce, Michelle, RachnaOne Direction - Live While We're Young

20. září 2012 v 20:50 | Isa |  Hudba
No tak, museli jste vědět, že to přijde ne? Dneska od šesti hodin tohle poslouchám pořád dokola. V sedm jsem viděla klip a totálně jsem se zamilovala. Tahle písnička je krutopřísně geniální a souhlasím s Avene, je lepší než WMYB. Mám ráda všechny jejich songy. Nedokážu si vybrat jeden, který by byl nejlepší, miluju je prostě všechny. Každopádně, tohle je opravdu povedená písnička a je chytlavá a strašně jí miluju. :D

LET'S GO CRAZY CRAZY CRAZY TILL WE SEE THE SUN.
I WANNA LIVE WHILE WE'RE YOUNG!
BEST SONG EVER BY BEST GROUP EVER. :)


Mé hodnocení: 100000000000000000000000000000000000000000% :DDD

9. kapitola - Holmes Chapel

19. září 2012 v 21:42 | Isa
Sláva mi! :D Stihla jsem to ještě dneska. Omlouvám se, že jste na tehnle díl museli tak dlouho čekat. Upřímně, moc za to ani nestojí, spíš až od toho dalšího dílu, který mám rozepsaný, ale ne dopsaný. Takže užijte si čtení a mějte se mnou trpělivost. :)
Věnování: Alča, Michelle, Nikinka, Dem., kikina, Marťa, Dadusha Dulce, SomebodyNávštěvnost (10.9.2012 - 16.9.2012)

19. září 2012 v 15:39 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 74
Úterý: 107
Středa: 68
Čtvrtek: 65
Pátek: 76
Sobota: 100
Neděle: 105

Celkem: 595

Moc vám děkuju za krásnou návštěvnost. Teď mám chvilku času, takže se jdu pustit do opisování JOL a potom se jdu učit chemii, páč zítra píšeme. Jinak ten fofrovej systém, se trochu hází do klidu, takže když si určim priority, co udělám dřív, tak budu mít možná víc času. Tak já pádim, ať toho stihnu, co nejvíc. Doufám, že se máte fajn. :)

No time

17. září 2012 v 21:26 | Isa |  Aktuálně
Zdravím, tady cizinka. :D Dala bych vám sem i obrázek, ale jsem neskutečně líná. :D Takže, já vím, že jsem vám slíbila JOL. Opravdu ho mám napsaný, ale jsem líná to opisovat a hlavně není vůbec čas. Momentálně dělám úkol do Zeměpisu a ještě se musím učit, protože zkouší nejen ze zemáku, ale i z chemie. Zítra máme do čtvrt na pět. Už jsem z toho unavená. Nedělám nic jinýho, než že se učim, píšu úkoly, učim a to všechno pořád dokola. Nestíhám psát, nestíhám číst, nekoukám ani na televizi.
Bejvala bych JOL opsala o víkendu, ale v sobotu jsme měli akci ve škole, potom jsem byla na jednom fesťáku a v neděli jsme byli celej den v Německu. Nevím, jak to budu stíhat, ale myslím, že jí nestihnu přes týden ospat. Ve středu píšeme z matiky a ve čtvrtek jsme testovaný z OSP od Scia. Ráda bych se víc rozepsala, ale nemám čas. :/ Střední škola je střední škola. Hlavně vydržte a nevzdávejte to. ;) Já to taky neudělám...možná. :D

Návštěvnost nad 23000!

11. září 2012 v 22:16 | Isa |  Aktuálně
Wow, tak moc děkuju. Omlouvám se, že to tady teď moc nejede. To víte, gympl je gympl a já totálně nestíhám. Snad se to dokonce měsíce ustálí a já se budu moc zase věnovat povídkám. Strašně se na tu dobu těším. :D Nedokážete si to ani představit. Další tisícovka je tu zase za 10 dní a vzhledem k aktivitě je to obdivuhodný. Moc vám děkuju. :) Strašně se těším na to, až se budu moct zase plně věnovat tomu, co mám ráda, snad to někdy přijde. :D Do té doby se těším alespoň na pátek a na víkendy. :) Tak já se loučím a ještě jednou díky. :)

Návštěvnost (3.9.2012 - 9.9.2012)

10. září 2012 v 15:31 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 99
Úterý: 79
Středa: 65
Čtvrtek: 61
Pátek: 60
Sobota: 93
Neděle: 94

Celkem: 551

Není to takové jako vždycky, ale já to naprosto chápu. Nejenom, že jsem toho minulý týden moc nepřidala, ale hlavně začala škola a i když si to moc lidí nemyslí, tak je s tím spousta práce. Shánění sešitů, učebnic a celkově nákupy do školy. Já mám pocit, že čím víc ty dny ubíhají, tak je to takové lepší. Začínám si zvykat na ten systém a na přísnou matikářku. :D Možná to nebude tak strašný, jak jsem čekala. :) Uvidíme. Moc děkuju za krásnou návštěvnost, i když je nižší než obvykle. Jak jste si mohli přečíst, Journey of love je napsaná, ale ne opsaná. Uvidím, jestli jí dneska stihnu opsat. Jsem teď u mamky v práci, kde budu do půl pátý, pak jedeme zpátky do školy, kde je informativní schůzka pro rodiče a pak jedeme ještě nakupovat nějaký věci do školy, takže ani já nemám volno. :D Snad to bude lepší, zatím se loučím, držte se. :)