Říjen 2012

Návštěvnost (22.10.2012 - 28.10.2012)

29. října 2012 v 16:16 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 78
Úterý: 73
Středa: 70
Čtvrtek: 92
Pátek: 91
Sobota: 103
Neděle: 97

Celkem: 604

Moc děkuju za to, že se návštěvnost zase o chlup zvýšila. :) Rozepsala bych se víc, ale musim se jít učit chemii. :D Ozvu se večer. :)
P.S. Slyšeli jste už Little Things? :)

14. kapitola - Babička

29. října 2012 v 15:00 | Isa
Už včera jsem tenhle díl měla napsaný, ale řekla jsem si, že vám ho sem dám až dneska. V tomhle díle se zase střídá pohled Harryho a Kim. No, tak já to nebudu zakecávat a rovnou vám to sem dávám. :) Přeju příjemné čtení.
Věnování: Nikinka, Dizz, ris, Chris13. kapitola - Benzínka

27. října 2012 v 17:19 | Isa
Omlouvám se, že jí sem dávám s takovým spožděním. Myslela jsem, že když budou ty prázdniny, tak budu psát jako o život, ale skutek utek. :D Ve čtvrtek jsem byla venku s kamarádkou a ukecala mě na dvě kafe a dva croassainty. V pátek mi bylo tak blbě, že jsem neměla chuť vůbec na nic, krom toho jsem pekla mamce dort. Dneska má oslavu narozenin, tak tu bude zase hromada lidí. Stihla jsem tedy teď sepsat nový díl. Musím uznat, že ze začátku je strašně nudný, ale pak, protože mě to nebavilo psát, tak jsem se rozjela. Dala jsem do toho něco, co tam vůbec být nemělo, ale tím, že jsem to tam dala, mě to bavilo psát a další díly budou, doufejme, pestřejší. :D Doufám, že se vám určité části tohohle dílu budou líbit tolik, jako mně. Tenhle díl je obohacený tím, že tam jsou i Harryho pohledy. :D Přeju hezké čtení. :)
Věnování: TERda, Nerea, Gabi, Dadusha Dulce, Betty, Nikinka, Alča, Dem.Problém z designem?

22. října 2012 v 18:34 | Isa |  Aktuálně
Tak jo...přísahám bohu, že se na tu grafiku asi totálně vykašlu, protože to snad neni možný. Tenhle design jsem dělala na notebooku, kde mám malý rozlišení, ale není to poprvé, co jsem ho dělala na notebooku a nikdy se mi nic podobného nestalo. Zkrátka....Komu z vás se můj design objevuje nějak...zvláštně? Například u mě na počítači se objevuje nějak takhle:Když to na noteboku se mi objevuje tak, jak jsem vám ho vyfotila předtím. No dneska se mi to předělávat nechce, ale v nejbližší době, to asi udělám. :D Záleží na tom, kolika z vás se to objevuje stejně blbě, jako mně. :D

Návštěvnost (15.10.2012 - 21.10.2012)

22. října 2012 v 15:33 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 56
Úterý: 44
Středa: 67
Čtvrtek: 62
Pátek: 67
Sobota: 74
Neděle: 116

Celkem: 486

No, jsou tu dost solidní rozdíly mezi nedělí a ostatními dny. :D Jsem s návštěvností samozřejmě spokojená, i když vás sem chodilo víc. Takže za návštěvnost moc děkuju, ale teď přijde ta horší část.
Rozhodla jsem se, že nové díly povídek budu přidávat až potom, co tam bude minimálně 6 komentářů. Vůbec se mi totiž nelíbí, že vás sem za den přijde přes 40 a kolikrát tu jsou jen dva nebo tři komentáře. Já ty povídky píšu pro vás a dělají mi radost vaše komentáře. Nemusíte mě v každém komentáři chválit. To po vás nechci, ale chci, abyste obětovali své tři minuty na to, abyste mi pod tu povídku napsali svůj názor. Já taky obětuju své hodiny, minuty a sekundy k tomu, abych vám ty povídky psala, takže si myslím, že je více než fér po vás něco takového chtít. Takže, včera jsem přidala nový díl JOL a je tam jeden komentář od TERdy, za což jí moc děkuju. Samozřejmě chápu, že jsem včerejší díl přidala relativně pozdě, ale neděje se to jenom u JOL. Tudíž....počínaje dneškem si přeju, aby pod každou povídkou bylo MIN. 6 KOMENTÁŘŮ!!!! Dokud pod povídkou nebude min. 6 komentářů, tak nebude další díl. Je mi líto.
Za návštěvnost samozřejmě děkuju. :) Snad se na mě kvůli těm komentářům nezlobíte.

Návštěvnost nad 26000!

21. října 2012 v 22:20 | Isa |  Aktuálně
Moc vám děkuju. :) Máme tu další tisícovku. :) Nechci počítat v jakém intervalu, ale troufám si odhadnout, že to bylo déle jak obvyklých deset dní. Ale nevadí, já jsem i tak ráda. :) S návštěvností za dnešek jsem moc spokojená. :) 108 lidí. Fakt moc děkuju. :)
26000 lidí! Wow, to už je dav, co? :DDD Dělám si legraci. Opravdu moc děkuju. :)

12. kapitola - Oslava

21. října 2012 v 22:07 | Isa
No, nejsem zlatá? Jsem, díky. :DDD Ne, dělám si legraci. Během "Ach, ty vraždy" a "ČS má talent" jsem dopsala dvanáctou kapitolu JOL. Předem vás varuji, že je totálně odfláknutá a nudná. Bude to chvilku trvat, než se dopracuju k nějakýmu dramatu. :DDD No, už toho kecání nechám. Stejně už chci jít spát, zítra pondělí. :/ Again. :D Tak jo, tak si to užijte. :)
Věnování: TERda, Nicole*, Alča, NikinkaLayout č.5 - Happy Halloween

20. října 2012 v 23:29 | Isa |  Layouts
Tak jsem se nakonec překonala a udělala si nový lay. S tématikou halloweenu, ačkoliv jsem si slíbila, že nikdy nebudu dělat layouty, které budou k nějaké určité příležitosti. Znamenalo by to pak totiž, že ten lay musím po určité době vyměnit a to znamená, že musím udělat nový layout, což se mi nechce. Asi to udělám tak, že udělám pak vánoční layout a až po něm udělám klasický. S tímhle layem jsem docela spokojená. Je o něco jiný než všechny ostatní, protože je napojený na okraje. Taky jakou dobu mi trvalo, než jsem ho nastavila. Teď jsem ráda, že to mám na nějaký čas zase za sebou. :D Doufám, že i vám se aspoň trochu líbí. :) Jen ještě musím vychytat lepší odkaz pro odkazy, protože ta žlutá je hrozná. :D


finishdesign

Spokojenost: 75%

Ovesné lívanečky se skořicovým tvarohem

20. října 2012 v 19:46 | Isa |  Fotky
Zařadit to do rubriky fotky, asi není nejlepší nápad, ale nevím, kam jinam bych to šoupla. Nevím, kolik z vás si to četlo (protože u článku není jediný komentář), ale psala jsem, že dneska plánuju vařit. K svačině jsem si udělala tmavý zeleninový sandvič s tuňákem. Na to, že nejím ryby, jsem si moc pochutnala. Fakt vynikající. Udělala jsem si to podle receptu z knížky "Jídlo jako životní styl". Stejně tak jsem si z téhle knížky udělala "večeři". Ovesné lívanečky, na které jsem nakonec namazala tvaroh smíchaný se skořicí. Na to, že to je zdravé jídlo, tak je to překvapivě dobré. A co hlavně....dost to zasytí. Měla jsem dva a už jsem plná.
Jsem na sebe pyšná, všechno jsem to udělala sama. Vyfotila jsem vám to, ale asi to nebude moc vidět. :D


DSC03053

Možná vám to přijde nechutný, ale ve skutečnosti to vypadá líp. :D

Tak co to dneska bude?

19. října 2012 v 20:55 | Isa |  Aktuálně
Dobrý večer! :D
Jakpak se všichni máte? Jelikož mám dneska nějakou dobrou náladu, (opravdu nevím proč, když jsme psali písemku z fyziky a já budu mít za pět) tak mám chuť dělat cokoliv. Napadlo mě, že bych vám přidala další díl té nové povídky, protože JOL ještě nemám napsaný. Ale jenom, kdybyste chtěli. Nechci vás nutit to číst. :) Taky jsem udělala nový design, ale je takový jednoduchý, jako vždycky. Potřebovala bych nějaké návody na designy. :D Kdybyste o nějakých věděly, dejte vědět. :)