Listopad 2012

Návštěvnost (19.11.2012 - 25.11.2012)

26. listopadu 2012 v 15:53 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 65
Úterý: 62
Středa: 62
Čtvrtek: 59
Pátek: 65
Sobota: 70
Neděle: 98

Celkem: 481

Od největšího čísla k předposlednímu je to docela kus, ale chápu, že jsem tenhle týden nebyla zrovna aktivní a i přes to tu bylo tolik lidí. :) Teď mám před doučováním trochu času, takže se zkusím pustit do nějakého nového designu, ale uvidím, jak mi to půjde, kdyby ne, tak si udělám úkoly. :D Doufám, že mi to teda půjde. :D Jinak vám připravuju překvapení, na advent. Něco jako adventní kalendář, ale jen se čtyřmi políčky k otevření. :) Doufám, že to stihnu a vám se to bude líbit. :)
P.S. Jinak jsem si vzpomněla na svůj twitter účet, takže novinky můžete sledovat taky tam. ;)

15. kapitola - Jezero

18. listopadu 2012 v 15:34 | Isa
Z touhle povídkou začínám být čím dál tím míň spokojená a uvažuju o tom, že bych jí zrušila. Pročítala jsem si nějaké díly nazpátek a zjistila jsem, že ta povídka je absolutně nezáživná a nudná. Žádný dobrý nápad. Původně jsem to měla perfektně promyšlené, ale teď když se to snažím uskutečnit, tak se mi to moc nedaří. Sice vás komentuje hodně a já jsem za to moc ráda, ale nejsem si jistá, jestli si nezasloužíte víc. Nějakou napínavější povídku, s lepším dějem a nápadem. No, když tak mi napiště do komentářů, co si o tom myslíte.
Omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat. Bývala bych dneska tenhle díl ani nenapsala, protože jsem měla v plánu jít ven s jedním klukem, ale nakonec to vypadá, že budu mít angínu, tak jsem zůstala radši doma, ať můžu chodit normálně do školy a nedohánět.
Ani vám nebudu přát příjemné čtení, protože tenhle díl je stejně nudný, jako ty ostatní. :D Jde o to, že já nevím, jak to mám udělat, abych dala Kim a Harryho dohromady. Prostě by to chtělo nějaký geniální nápad a ne to klišé, políbili se a věděli, že spolu budou už navěky věků. To prostě není ono. No, uvidíme. :D
Věnování: Dizz., Nikinka, Chris, Lucy, Dem., TERda, Nicole*, Nerea, Dadusha DulceNávštěvnost (5.11.2012 - 11.11.2012)

17. listopadu 2012 v 20:04 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 59
Úterý: 58
Středa: 62
Čtvrtek: 59
Pátek: 57
Sobota: 103
Neděle: 88

Celkem: 486

Moc děkuju za krásnou návštěvnost. :) Jak koukám, tak už tu bylo přes 28 000 lidí a já vám STRAŠNĚ MOC DĚKUJU. Momentálně pro vás spisuju novej díl JOL. Já vím, jsem pomalá, ale nějak není inspirace. Snažím se dopsat tu halloweenskou, kterou vám tak dlouho slibuju, novou JOL a ještě jednu jednorázovku a vůbec nestíhám. Píšeme hodně písemek, protože se blíží čtvrtletí. Mám, co dělat, protože gympl neni lehkej a moje známky nejsou růžové. :D Moc děkuju za vaší svatou trpělivost. :)

Krátká zprávička

11. listopadu 2012 v 18:18 | Isa |  Aktuálně
Zdravím,
mám pro vás takouvou krátkou rychlou zprávičku. :D Jak jste si jistě všimli, přes víkend opět nepřibyla žádná povídka a já se za to moc omlouvám, myslela jsem, že budu mít víc času a chuť do psaní, ale jak si nebylo ani jedno z toho. :D Asi před chvilkou jsem půl hodiny psala tu slíbenou jednodílnou na Halloween a doufám, že jí dopíšu, co nejrychleji, abyste si už mohli počíst. :) Ale asi to nebude dneska máme z ájiny na překlad 60 vět a ještě 10 příkladů z matiky. :D Takže mám, co dělat, protože jsem si všechno nechala na neděli večer. :D Teď pádim ještě na zumbu, tak zatím se mějte. :)

Prodám Take Me Home

10. listopadu 2012 v 11:41 | Isa |  Aktuálně
Zdravím přátelé,
víkendu si užívám naplno, ne, že by vás to zajímalo. :D
Co se týče nadpisu, nebojte se...nepřestávám být Directionerka ani nic podobnýho, ale potřebuju pomoct. Mamka mi k Vánocům koupila album Take Me Home, ale já si ho samozřejmě bez ptaní předobjednala, aby mi přišlo v čas. Takže až mi v pondělí přijde Take Me Home, tak ho budu mít dvakrát, takže, kdo by měl zájem, tak mi napište buď pod článek do komentu nebo na mail. Doufám, že některá (nebo některý) z vás si ještě cédéčko neobjednal anebo máte někoho v okolí, komu chcete album koupit k Vánocům, abych neměla zbytečně dvě alba. :D Na ceně bychom se dohodli, ale vzhledem k tomu, že to CD bude úplně nové, tak bych ho ráda prodala za cenu, za kterou jsem ho pořídila já. Budu ráda, když se někdo ozve. :) Zatím.

Návštěvnost (29.11.2012 - 4.11.2012)

7. listopadu 2012 v 21:23 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 76
Úterý: 66
Středa: 77
Čtvrtek: 58
Pátek: 68
Sobota: 92
Neděle: 91

Celkem: 528

Moc děkuju za krásnou návštěvnost a zároveň se jako vždy, moc omlouvám za to, že se tenhle týden blogu moc nevěnuju. Každý den jsme psali nějaké písemky. V pondělí dokonce čtvrtletku z matiky a radši se neptejte, co mám. :D Zkrátka, teď nemám vůbec na nic čas. Omlouvám se. O víkendu se snad ozvu. :)

One Direction - Little Things

3. listopadu 2012 v 20:13 | Isa |  Hudba
Jak jistě Directioneři ví, včera vyšel klip k této dokonalé písničce. Little Things je aboslutně perfektní písnička se skvělým textem (který se na mě perfektně hodí :D) a teď už i s tím nejlepším videem, jaké kdy mohlo být. Nevím, co bych dál dodala, ta písnička je prostě úžasná a já už se těším na celé album. :)Mé hodnocení: 100%

Píše se jednodílná

3. listopadu 2012 v 0:08 | Isa |  Aktuálně
Moc se vám omlouvám, že jsem celý týden nic nepřidala. Už pro vás připravuju Halloweenskou povídku. A je na Liama. :) Teď už se chystám si jít lehnout, ale snad jí zvládnu přidat. Dneska, v normální dobu, sem přidám LWWY a během víkendu zkusím napsat JOL. Tak se zatím mějte. :DDD