Prosinec 2012

Will I Am - Scream & Shout ft. Britney Spears

31. prosince 2012 v 19:08 | Isa |  Hudba
Dneska jsem seděla v autě a mamka šla do krámu. Měla jsem puštěné rádio, přesněji Fajn Rádio a hráli tuhle písničku. Opravdu mě zaujala, protože je prostě úžasná. :D Nejvíc se mi líbí to, jak tam je: "Will I Am and Britney bitch". To mě prostě ničí a zároveň je to strašně stylový. :D No, tak si to poslechněte.
Jinak tahle písnička se objeví i v mé novoroční povídce, kterou přednastavím na třináct minut po půlnoci, když už bude ten rok 2013. Ovšem bude to jen první část, protože jsem to celé nestihla napsat. Přeju vám krásného Silvestra a šťastný Nový rok 2013. :)


Mé hodnocení: 89%

6. kapitola - Jahody v čokoládě

31. prosince 2012 v 14:00 | Isa
A další dílek. V tomhle se toho tolik neděje, ale v tom dalším už se něco stane, slibuju. :D Samozřejmě ten ještě nemám napsaný, takže dneska ho tady určitě nečekejte. :) Přeju hezké čtení a tradičně KOMENTÁŘE!5. kapitola - Don't worry

31. prosince 2012 v 10:00 | Isa
Táákže, dneska je Silvestr a já jsem vám slíbila pestrý program. Tohle je jedna z jeho částí. Pátá kapitolka ChL. Tenhle díl je zase o něco zajímavější než ten předchozí. Řekla bych. :D Doufám, že se vám bude líbit. :) Nevím, kolik toho na dnešek bude ještě přednastaveno, ale dnešek si užijte a nemyslím tím, užijte si ho na tomhle blogu, ale obecně. :) HAPPY NEW YEAR.
Mimochodem, jelikož už na novém vzhledu blog.cz nefunguje ta možnost vidět nejčtenější články, byla bych ráda, kdybyste teď komentovali. Udělejte si na mě prosím ty tři minuty. :) Děkuju. Přeju hezké čtení. :)4. kapitola - Sjezdovka

30. prosince 2012 v 19:21 | Isa
Jak jsem slíbila, tak činím. Tady máte čtvrtou kapitolku ChL. Doufám, že se vám bude alespoň trochu líbit. :) V dalších dílech si troufám říct, že to bude lepší a lepší. :) Přeju hezké čtení. :) Děkuju za krásnou návštěvnost už jsme na další tisícovce, tentokrát 31 000. :) Moc děkuju. Prosím o komentáře!!!
Věnování: Emma, Chris, Lucy, Dadusha Dulce, Michelle, Nikinka, Chachi, Dem., Sola F.

P.S. Jinak tou poslední otázkou z minula jsem si dost naběhla, protože jak jsem se ptala, kdo přijel, tak jste odpověděli Taylor, ale já teď nevím, jestli jste mysleli Taylor, jako ten kluk od Alison anebo Taylor Swift. :D Nevadí. :DDDPřílivová vlna povídek

30. prosince 2012 v 18:37 | Isa |  Aktuálně
Je to tak, je to tak. Rozhodla jsem se, že vám vynahradím mojí neaktivitu o prázdninách, hlavně o Štědrý den, kdy jsem ani nic nepřednastavila. Už asi tři dny v kuse nedělám celé dny nic jiného, než že koukám na televizi a u toho píšu. Nevím, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva, ale psala jsem Christmas love, kterou vám už dlouho dlužím. Potom jsem rozepsala další díl We made it, ale k JOL jsem se bohužel nedostala. Ale nebojte se, nevykašlala jsem se na to, jen jsem si alepsoň jednu povídku chtěla předepsat tak o tři díly dopředu. A to se mi povedlo, takže hned, co je opíšu a přednastavím je, tak se pustím do JOL. Jednu Christmas Love vám sem dám ještě dneska, ale ostatní přednastavím na zítřek a uvidíme, jestli stihnu napsat i povídku na Nový rok. Představu mám, ale uvidim, jestli to stihnu. Držte mi palce. :)

Návštěvnost (17.12.2012 - 23.12.2012)

27. prosince 2012 v 15:10 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 85
Úterý: 66
Středa: 68
Čtvrtek: 69
Pátek: 65
Sobota: 78
Neděle: 95

Celkem: 526

Moc děkuju za krásnou návštěvnost. Moc se omlouvám, že jsem tu přes tři dny nebyla. Zkrátka jsem na to nějak neměla chuť, to dělají ty pohádky, co denně běží v televizi. :) Ale napravím to, slibuju. Nevím kdy, ale určitě to napravím. :D Ještě jednou moc děkuju.

Návštěvnost (10.12.2012 - 16.12.2012)

23. prosince 2012 v 22:53 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 98
Úterý: 62
Středa: 59
Čtvrtek: 63
Pátek: 102
Sobota: 95
Neděle: 105

Celkem: 584

Děkuju za krásný dárek k Vánocům. :) Je to překrásná návštěvnost. :) Já se ale musím omluvit, protože jsem dneska dělala perníky a nestihla jsem ani nic napsat, ani nic přednastavit, jelikož se zítra neuvidíme, tak vám všem přeju KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA a šťastný Nový rok vám popřeju později. :D :) Tak si to zítra užijte jako já. V úterý se ozvu. ;)

Layout č.6 - Merry Christmas

16. prosince 2012 v 20:20 | Isa |  Layouts
Jééééj, kdo tady má novej layout? :D Po dvou měsících? No docela úspěch. :D Původně sjem si říkala, že nebudu dělat tématický design, protože mě pak moc brzo čeká jeho předělání, ale já těm obrázkům prostě neodolala. :D Vždyť Vánoce jsou tak krásné období. :) Tohle je můj první layout, kde mám One Direction. Na moje schopnosti jsem docela spokojená, tak se to snad i vám, alespoň trochu, líbí. :)


all
Spokojenost: 83%


3. kapitola - Perrie

16. prosince 2012 v 17:22 | Isa
Páni, už se to blíží. Do Vánoc zbývá osm dní a já ještě nemám jediný dárek. Jsem dobrá, že? Ale tenhle týden se na to opravdu zaměřím. Musím to prostě nakoupit. Chybí mi dárek dvěma kámoškám a mamce, ale už aspoň u většiny vím, co koupit. :D Uvidíme, jak to dopadne. Takže tu máme třetí adventní neděli a já vám přináším další dílek. :) Příští týden to udělám nejspíš tak, že zveřejním další díl 23.12. a na to hned druhý den přednastavím další díl, ale uvidím, jak to budu stíhat. Nevím, jestli si to z minulého roku někdo pamatuje, ale mám takovou tradici, že 24.12 nechodím na počítač, takže všechny články, co tu budou, budou přednastavené. Tak si užijte tenhle díl, snad se vám bude líbit. :) Prosím komentáře!!
Mimochodem, všichni jste chtěli, aby to byl Louis...původní plán byl, že to bude Harry. Snad nebudete z mého výběru zklamaní. :) Nakonec to totiž bude...Návštěvnost nad 30000!

14. prosince 2012 v 18:39 | Isa |  Aktuálně
Jupi jééj! Jste zlatíčka. A já vás miluju. Máme tu další tisícovku a já vám za to STRÁÁŠNĚ MOC DĚKUJU! Když jsem zakládala tenhle blog, nikdy jsem netušila, že se dostanu takhle daleko. :) A nejlepší na tom je, že mě to vůbec neomrzelo. Pořád miluju psaní a strašně mě to baví.
Asi bychom takovýhle velký číslo měli nějak oslavit, že? No...jak jsem psala dopoledne, že budu psát, tak z toho nějak sešlo. :D Musela jsem si uklidit v pokoji. Většinu dne jsem si taky vystřihávala obrázky kluků ze starých Bravíček. Mám je všechny schované a uvažuju, že si je nalepím někam do sešitu, aby se mi neztratily. :D Taky mi přibylo hodně plakátů, které jsem nevytrhala. Prostě jsem si v pokoji udělala pořádek.

Můj názor na Haylor (nenutím nikoho, aby to četl):
Mimochodem, která Directionerka si ještě nevšimla, tak po facebooku kolují fotku Haylor. Přísahám bohu, že jestli uvidím ještě jednu, tak se zbleju. Nenavážím se do nich, protože spolu chodí. Nepíšu ani Harrymu, ani Taylor nenávistné zprávy na TT, ale musím prostě vyjádřit svůj názor. Je to jen názor, takže bych byla ráda, abyste mě za to neukamenovali. Pro mě za mě, ať si spolu klidně jsou. Stejně jim to nevydrží, protože Taylor je přelétavá a navíc Harry bydlí v Londýně a bez ohledu na to, kolik domů si Taylor v Londýně koupí, tak stejně bude muset jezdit za prací zpět do USA. Tím pádem se uvidí míň a míň a pak jim dojde, že to byla pitomost. Budeme poslouchat Taylořiny písničky o rozchodu s Harrym a Harry bude dál hledat svojí vyvolenou. :) Krom toho, ačkoliv se Harry nebude řídit fanoušky...zatím jsem nenarazila na někoho, kdo by jejich vztah podporoval. Nepochybně tu někdo takový je, ale rozhodně převažuje ta část, která z toho jejich vztahu nemá radost. Co mě ale zamrzelo nejvíc bylo to, že nám Harry vlastně lhal. Nevím, co je na tom pravdy, ale prý se ho v Americe nějaká fanynka ptala, jestli spolu chodí a on jí řekl, že ne. Chápu, že se nám nemusí svěřovat se svým osobním životem, ale když už se ho na to někdo zeptá, tak si myslím, že si zasloužíme, jako věrné fanynky vědět pravdu. Stejně tak jsem potom slyšela, že Harry i někde v rádiu potvrdil, že s Taylor nechodí a najednou celý svět obletí fotky, jak se ti dva drží za ruku. Abych to ukončila. Nevím, jak vy, ale mně se Taylor víc líbila s mladým Kennedym. :DDD