Leden 2013

No.5 - One Direction (Kiss You)

30. ledna 2013 v 20:31 | Isa |  Animace
Po roce vám jsem přináším další animaci. Tentokrát jsem zvolila jednu z mých nejoblíbenějších částí Kiss You. Video jsem sem ještě nedala, já vím. :D Zkrátka nevim, jak se ta animace objeví. V programu, ve kterym jsem jí dělala byla perfektní, v prohlížeči obrázků byla mírně zpomalená, tak uvidíme, jak to dopadne. :D


No relativně ujde, ne? :D

9. kapitola - Nic se nestalo

30. ledna 2013 v 17:53 | Isa
Ahojky lidi. Dneska jsem pro vás napsala další kapitolu Christmas Love. Nepatří k nejlepším, ale není tak strašná, spíš se těším na ty, až se začne něco dít. Ten Vánoční večírek, pak Silvestrovská party a tak. :D No, uvidíte sami. :D Teď už přeju hezké čtení. :)
Věnování: Lorraine, Aileen, Dem., Chachi, Damnie., Nikinka, Chris, Ronnie, TERda, ... (opravdu zvláštní věnování, ale jen píšu přezdívky :D), Dadusha DulceNávštěvnost (21.1.2013 -27.1.2013)

29. ledna 2013 v 15:00 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 100
Úterý: 95
Středa: 100
Čtvrtek: 89
Pátek: 94
Sobota: 108
Neděle: 134

Celkem: 729

Neděle je opět den D, že? :D Jak jsem psala už včera, je to super krásná návštěvnost a já vám za ní moc děkuju. :) Jak jsem psala už ráno... :D Miluju vás. :*

Návštěvnost přes 34000!

29. ledna 2013 v 10:00 | Isa |  Aktuálně
Včera přesáhla návštěvnost tohoto blogu 34000! Všem vám moc děkuju. Vím, že se budu nejspíš opakovat, ale když jsem tenhle blog zakládala, tak jsem nikdy nečekala, že to dotáhnu takhle daleko a že tu bude tolik lidí. Moc vám děkuju. :) Miluju vás. :*

21. kapitola - Nové auto

28. ledna 2013 v 22:13 | Isa
Díky bohu, stihla jsem to. Trochu jsem se zdržela, protože mi do toho mluví kámoška přes skypa a musí mi ukazovat každou věc, kterou objeví, takže to trvalo trochu dýl. :D Nakonec jsem to ale stihla. Jinak dívala jsem se na mail na návštěvnost. Dám jí sem až zítra a moc vám za ní děkuju, protože je dokonalá. :) Ostatně jako vždycky. :) Teď už si užijte tuhle kapitolu. :) Je trochu kratší, čekala jsem, že bude delší, ale nakonec to dopadlo takhle. :D Ale povedla se mi, řekla bych. Není nejlepší, ale ujde. :D Hezké čtení. :)
Věnování: Damnie., Chachi, Lorraine, Ronnie, Me :), Nerea, Bubble. :), Nikinka, Chris20. kapitola - Klišé

27. ledna 2013 v 16:55 | Isa
Nová kapitola JOL je na světě. Tohle je díl, na který nejsem zrovna pyšná, ale ani nepatří k nejhorším. Nevím, co bych vám k tomu ještě napsala. Budu se snažit během týdne ještě napsat něco dalšího, ale dost pochybuju, protože na to, že už jedeme do druhýho pololetí, tak normálně píšeme další písemky, bez přestávky. Proč ne, že jo? Prostě gympl. Bože, těším se na prázdniny, i když budou jen jeden den. Pak se těším na jarní, na velikonoční a o letních si můžu nechat jen zdát. Jak jsem psala na blog Aileen a Lorraine, prázdniny jsou luxus, který si bohužel nemůžu dovolit. :D No, už nebudu dál kecat. Užijte si tenhle díl. :)
PROSÍM KOMENTÁŘE!
Věnování: Nikinka, Chachi, Bubble., Damnie., Me:), Dem., Chris, LilyEJak to bude dál s We made it?

27. ledna 2013 v 0:48 | Isa |  Aktuálně
Myslela jsem, že dneska už nic nepřidám, ale je tu něco s čím bych se vám chtěla svěřit a zároveň se s vámi potřebuju na něčem domluvit.
Jedná se o povídku We made it. Jde o to, že tuhle povídku jsem začala psát příležitostně s tím, když One Direction vystupovali v MGS. Tenkrát mi to přišlo jako super nápad, ale na jednodílnou povídku. Jenže pak se to začalo nabalovat a já se začala bát, že to bude jako s I save you. Proto jsem se vás tenkrát ptala, jestli by vám nevadilo, kdybych z toho udělala vícedílnou povídku. Přišlo mi to jako super nápad. Budu se moct víc rozepsat a nebudu omezená tím, že to má být jednodílná povídka. Problém nastal teď, když jsem psala šestou kapitolu. Ne, že bych to nepsala ráda, ale problém je, že k té povídce nemám přiřazený žádný děj. Původně to mělo skončit ve chvíli, kdy se ty dva potkali na party. Tam se do sebe měli zamilovat a žít šťastně až do smrti. Jenže se mi to nechtělo ukončovat, tak brzo, proto jsem se rozepsala. Což byla tentokrát chyba.
Během psaní 6. kapitoly jsem hodně přemýšlela. Ta povídka prostě nemá šťávu. Není tam žádné drama a všechno se děje tak nějak rychle. Vůbec z ní nemám radost. Proto jsem se rozhodla, že s vaším názorem (popř. svolením), bych tuhle povídku smazala z blogu. Nechala bych si jí jen uloženou na flashce a možná se k ní jednou vrátila, až by mě napadl nějaký originální nápad. Myslím, že je taky hodně velký problém s tím, že to píšu z Niallova pohledu. Nějaký úsek psát z pohledu z jednoho z kluků mi nedělá problém, ale celá povídka, to je trochu moc. Zvlášť když má být vícedílná. Nedokážu je totiž vystihnout.
Prosím napište do komentáře, jaký na to máte názor a jestli s tím souhlasíte (to je čistě orientačně, protože by bylo zbytečné to psát, když to nemá šťávu a tím pádem by mě to tolik nebavilo) ?

8. kapitola - Svatební koláčky

26. ledna 2013 v 22:53 | Isa
Páni, ani bych nečekala, že to stihnu tak rychle. Ale vlastně se nedivím, tenhle díl je ABSOLUTNĚ O NIČEM. Kdybyste ho nečetli, tak ani o nic nepřijdete. :D No i tak naivně doufám, že se vám bude alespoň trochu líbit. Příští bude lepší, slibuju. :D Přeju hezké čtení. :)
Věnování: Nikinka, Michelle, Chachi, Dadusha Dulce, Bubble., Dem., Chris, TERda, Sola, LilyE, sabčaDneska jedu NONSTOP

26. ledna 2013 v 21:54 | Isa |  Aktuálně
Vím, co jsem slíbila a hodlám to dodržet. Věci se trochu zkomplikovali, jelikož 9. března jedu na lyžák, tak jsem potřebovala sehnat lyžáku, což mě postavilo do situace, kdy jsem musela navštívit svého strejdu a tetu. Oni jsou v pohodě, mám je ráda, ale vždycky tam jsme přes tři hodiny a já si s nima prostě nemám, co říct, tudíž se tam jen tři hodiny nudim. Dneska mi mamka slíbila, že tam jedeme na chvíli. Ve tři čtvrtě na sedm jsme se sebrali a vyjeli jsme. Ptám se jí: "Vrátíme se do 8? Ráda bych koukala na Sex ve městě." "Jasně, tak dlouho tam nebudeme, jen si dáme čaj a zase pojedeme." Dali jsme si čaj a mamky přítel s tetou a strejdou si dali asi tři panáky slivovice. Pili to docela dlouho...no a vrátili jsme se až teď. Bez ohledu na to, jak dlouho tady budu sedět, dneska (popř. zítra v brzkých ranních hodinách, viz. 0:00 - 2:00) sem prostě dám nový díl Christmas Love. Omlouvám se, že to tak trvalo. Jsem na mámu teď pěkně naštvaná. Takže čekejte. :)

A little bit worried

23. ledna 2013 v 17:48 | Isa |  Aktuálně
Po dnešním vyučování jsem opět odhodila do kouta a dneska už si připravým jen tašku. Píšeme další písemku až v pátek a ta je až na druhé pololetí. Opět z biologie. :D Nesnášim ten předmět. :D Ale teď k nadpisu.
Čím dál tím častěji sleduju, jak mé oblíbené blogy končí nebo se pozastavují. Chápu, že majitelé/majitelky na tom jsou špatně s časem, kvůli škole, ale strašně mě mrzí, že "odpadává" tolik lidí. Bojím se pak, že to padne i na mě a já taky skončím. Nebo, že pak nikdo nebude číst moje povídky, protože už je to omrzí. Samozřejmě to chápu, ale mám z toho strach. To je všechno, co jsem vám chtěla říct.

Ráda bych dneska přidala Christmas Love, ale nejsem si jistá, jestli to stihnu. Ještě to není ani napsané a při představě, že bych to dneska ještě opisovala, nejsem si jistá. :D Vidím to spíš až na zítřek, popř. na pátek. Děkuju za strpení. :)