Únor 2013

13. kapitola - Forever

28. února 2013 v 16:00 | Isa
Rozhodla jsem se tuhle povídku přednastavit opět na čtvrtou hodinu, i když jsem toho názoru, že v tuhle dobu už dávno budu sedět doma. Uvidíme. Včera jsem do půl druhé ráno psala 27. kapitolu JOL a můžu vám říct, že jak se to tak blíží ke konci, tak je mi to líto a zoufale se snažím najít zápletku, která tu povídku ještě o něco prodlouží. Nechce se mi s ní loučit a mám pocit, že to je proto, že jsem tu povídku odflákla a mohla být mnohem lepší. Loučit se s ní nechci proto, že jsem toho názoru, že bych to možná mohla ještě vylepšit, ale nejspíš už ne. Ještě jsem nezveřejnila poslední kapitolu a už brečim. :D Jsem fakt šílená, ale teď už konec keců a přeju hezké čtení. :)
Věnování: Chachi, snad mi odpustíš tu minulou vynechanou scénu. :/ Slibuju, že ti to vynahradím jinde. ;)Choose new story!

27. února 2013 v 23:09 | Isa |  Aktuálně
Dámy a pánové, je na čase, abych vám dala vědět, že dříve nebo později (nevím úplně přesně kdy) Journey of Love a Christmas Love skončí. Ve skutečnosti už se docela rychle blíží ke svému konci. Blíž je Journey of Love. Je to tím, že tam nemám pořádnou zápletku, teď tam píšu jednu, která jakmile skončí, tak bude konec celé povídky. Christmas Love už taky nebude trvat dlouho a já se tedy ptám s kým budete chtít další povídku. Dávám vám na výběr: Louis nebo Liam. Uvažuju nad tim, že bych ještě povolila Harryho a Zayna, protože ti mají vícedílovku jenom jednu, ale i tak budu radši, když si vyberete mezi Louisem a Liamem. I když ten Zayn nebo Harry by mi taky nevadil a ačkoliv můj nejlepší nápad je s Niallem, tak toho nepovolim, protože mám rozepsanou Never Let You Down a We Made It, takže s ním si dáme pauzu, okej? :D
Takže dole v anketě si zahlasujte jakou povídku budete chtít. Teď vám sem napíšu i krátké ukázky děje. :)

Pamatujete si na ten "malý" projekt Same time, different places? Tak děj do povídky s Louisem je původně pro tenhle projekt, takže pro tu povídku nemám nový název, prozatím. Ten projekt jsem totiž zrušila a rozhodla jsem se z toho udělat pět různých povídek, které jediné, co budou mít společné je to, že kluci budou mít se skupinou rok pauzu.

What hurts the most? - Louis Tomlinson/Selena Torres
Louis se rozhodl, že si dodělá vysokouškolu. Hledá jakoukoliv univerzitu, kde by se dalo zařídit, aby si vysokoškolské vzdělání udělat, v co nejkratším čase. Nakonec najde jednu dobrou univerzitu v Liverpoolu. Zaplatí si studijní bydlení a přihlásí se ke studiu. Ředitelka školy poprosí jednu studentku, aby provedla Louise po škole a aby mu pomáhala, kdykoliv to bude potřeba. Studentka je španělské národnosti, ale v Liverpoolu studuje už rok. Veškeré své finance vložila do vzdělání a jednou měsíčně jí chodí jen peníze navíc od rodiny, aby se uživila. A to je ten problém. Hodně spolužáků se jí směje nejenom proto, že nechodí oblékaná nejlépe, ale hlavně kvůli jejímu jménu, které se shoduje s populární popovou hvězdou Selenou Gomez. Louis mezi kolektiv rychle zapadá, ale Selena je pořád jedna z jeho nejlepších přátel. Jenže jedna z jejích spolužaček, která jí nemá moc v lásce, jí začne vyhrožovat. Žádá po ní, aby se s Louisem přestala bavit a namluví ji, že pro Louise stejně nic neznamená. Zlomená dívka se slabou psychikou přijme tuto skutečnost a začne se Louisovi vyhýbat, ale ten se hodně rychle dožaduje vysvětlení. To je poslední kapka, Selena se psychicky zhroutí a odjíždí do léčebny, po rychlé léčbě se vrátí jako úplně jiná dívka. Je sebevědomá, silná a nezávislá.

Who's that girl? - Liam Payne/Andy Holmes
Danielle je na turné s JLS a Liam, jelikož se mu stýská po přítelkyni, přijíždí na pár dní za ní. Chce Danielle překvapit, tak přichází přímo do haly, kde zrovna zkouší s tanečníky choreografii. Jenže Danielle není ta, která Liama na první pohled zaujme, je to Andy, tanečnice, která je součástí jejich skupiny, ale Liam jí nikdy předtím neviděl. Naprosto ho okouzlí. Její ladné pohyby, její krásné blond vlasy a její pronikavé modré oči, které jsou vidět i na takovou dálku. Jakmile ho Dan zaregistruje, tak nadšeně vykřikne a běží za ním, ale on jí věnuje pozornost jen z poloviny. Koutkem oka pořád sleduje blondýnku na pódiu. Ta pokračuje v tanci choreografie pro single Hottest Girl In The World. Danielle mezitím vypráví Liamovi o nové posile v jejich týmu. Údajně je moc talentovaná a společně sledují jak tančí. Liam nevěří, že existuje někdo, kdo mu dokáže učarovat víc než Danielle. Zamiluje se do ní, ale Danielle samozřejmě nic neřekne. Mezi nimi se odehraje obrovský omyl a Liam lituje, že Danielle podvedl, ale mnohem víc ho zraní, když při dalším tréninku za ní přijde pro něj neznámý muž a požádá Andy o ruku.

Just a fool - Zayn Malik/Mia Wandergeld (pozn. Děj k téhle povídce jsem psala v době, kdy jsem byla na Perrie zasedlá, protože jsem hloupě věřila, že Zayna opravdu jen využívá, teď je to jinak. Perrie (i Little Mix) naprosto zbožňuju, takže prosím nehledejte v tom něco, jako že jsem proti Zerrie nebo tak. Mám je oba moc ráda, jen jsem v tuhle dobu neměla, ale nápad mi přijde celkem fajn. :)
Zayn chodí s Perrie Edwards. Je s ní moc šťastný, protože jí miluje, ale netuší, že to je všechno jen reklamní tah, jak zviditelnit Little Mix. Jednou se Zayn má sejít s Perrie v domě jejich manažera. Je vpuštěn dovnitř manažerovou dcerou Miou, která mu řekne, že jsou s Perrie v tátově kanceláři. Omylem zaslechne jejich neukončený rozhovor, jehož pointou je to, že Perrie se má se Zaynem rozejít, protože Little Mix už jsou dost slavné. Zayn ztropí Perrie scénu a okamžitě se s ní rozchází, ale na tom jí už nezáleží, protože ona sama se s nim měla rozejít. Zničeného Zayna objeví dcera manažera Little Mix, Mia a povídá si se Zaynem. Ten jí od sebe zpočátku odhání, protože si myslí, že o tom Mia věděla, ale ona ho přesvědčí o opaku. Skamarádí se a Mia se do něj zamiluje, ale neřekne mu to. Zayn jí nebere jinak než jako kamarádku, po čase se Perrie vrátí za Zaynem s omluvou, že ho nechtěla využívat a že se mu za to moc omlouvá. Jelikož Zaynova láska k Perrie nevyprchala, tak se k ní vrátí a Mia zůstane opět sama, ale možná, že ne napořád.

Take me along - Zayn Malik/Megan Watson (možnost 2. série, podle zájmu)
Megan v dětství bývala nejlepší kamarádka Zayna Malika. Bydlí kousek od Bradfordu, kde Zayn vyrůstal, ale jakmile nastoupil na školu, tak se s o dva roky mladší Megan přestal bavit. Přece někdo tak populární mezi žáky, jako on, se nemohl zahazovat s někým, kdo se podle něj choval tak dětinsky a ještě je o dva roky mladší. S Megan kompletně přetrhal jejich přátelské pouto, ale tak snadno se jí bohužel nezbavil. Megan pořád toužila být se Zaynem kamarádka, ale když nemusela tak ho neobtěžovala, jenže Zaynova maminka po Zaynovi pořád chtěla, aby malou Megan hlídal, když její rodiče byli v práci. Zaynovi nezbylo nic jiného, než se podřídit a na pár dní v týdnu si vzít Megan na odpoledne na starost. Vše se změnilo, když Zayn jel zkusit štěstí do Xfactoru, kde se seznámil s klukama a spojili je do skupiny - One Direction. Stali se populárními a známými po celém světě. Jednou, začátkem léta, volala Zaynovi jeho matka s tím, jestli si pamatuje na jeho starou kamarádku Megan, v tomhle se Zayn nezměnil a otráveně přiznal, že si jí pamatuje. Matka ho po dlouhém přemlouvání přiměje kývnout na to, aby Megan vzal do Londýna na léto a ukázal jí život ve velkoměstě. Jemu je osmnáct a má na starosti šestnáctiletou Megan. Už dva roky jí neviděl, změnila se, vyrostla a dospěla. Je míň otravná než v dětství, ale tenhle názor Zayn okamžitě mění, když vesnickou Megan vezme do obchodního centra na nákupy, aby si vybrala šaty na předávání cen. Časem si na Megan zvykne a na pár chvil má pocit, že se do ní zamiloval. Chvilku spolu chodí, ale pak se Megan opět projeví jako dítě a Zayn jí s křikem pošle zpátky na vlak domů. Opravdu to Megan vzdá tak rychle?

Doufám, že se vám alespoň jedna z nich bude líbit a vyberete si. :)
Ptám se už dneska proto, že zítra jedu do té Prahy a celý den tu nebudu, takže vám přednastavím nějakou povídku a jinak budu přítomna jen na blogovém twitteru. :) Taky budu pravidlně kontrolovat výsledky ankety, abych věděla, co mám začít psát. :)
Ráda bych se vám taky s něčím svěřila, ale nejsem si jistá, jestli vás s tím můžu obtěžovat. Já vím, že většina z vás by to nejspíš stejně nečetla, ale i tak. Nechci vás tady otravovat věcma, který mě zatěžujou. Je toho na mě akorát moc. Larry se teď začal nějak významně moc řešit a já z toho mám trochu depku. Nevím, jestli zvládnu čekat až do konce roku, každopádně bych chtěla vědět, jak to mezi nimi teda je. Teď se to všude řeší fakt často, hlavně na facebooku. Ještě ke všemu jako naschvál, se nějakým omylem dostávám na stránky o Larrym, kde ty holky jsou skálopevně přesvědčené o tom, že ty dva jsou vážně tajně spolu. Jasně, možnosti tu jsou, ale ty důkazy, které oni někde vypátrají jsou kolikrát až nesmyslně nemožné. Upřímně? Ta nevědomost a všechny spekulace mě neskutečně ničí. Už se nemůžu dočkat, až se to v tom 1D3D filmu objasní. Jsem zvědavá a jsem přesvědčená o tom, že v tom kině budu řvát jako malá. Trochu se toho i bojím. Tak jo končím. Je večer a já už zase začínám stresovat. Večer mívám depresivní nálady. Tak si z toho nic nedělejte a rychle mě zaměsnejte nějakou povídkou, tak šup vybírejte. :D
Zítra čekujte můj twitter. :) Určitě se párkrát ozvu. :) Zatím se mějte.
(P.S. Najednou se do tý Prahy těším nějak míň, ale aspoň přijdu na jiné myšlenky. Tak jo, jsem totálně v háji, protože se nemám komu svěřit. Nemám kolem sebe žádnou Directionerku, nikoho s kým bych mohla řešit tyhle věci o Larrym a tak. Jsem totálně odepsaná a mimo. :/ Už zase začínám stresovat...končim.)

25. kapitola - Nervozita

27. února 2013 v 15:36 | Isa
Přísahám, že dneska jsem notebook ani na chvilku nezaklapla. Bojím se, že z toho budu nosit brejle. :D A nejvtipnější na tom je to, že jsem dopsala tuhle kapitolu a pak půlku nové. Zkrátka jsem z toho nestihla ani zdaleka tolik, jak jsem doufala. :D Během toho jsem si stáhla první tři díly PPL. A stahuju dál. Už jsem jednou viděla první díl, ale pak už jsem se k tomu nevrátila. Když už jsou ty prázdniny a Upíří deníky mi došly, tak musím začít koukat na něco jinýho. :D Teď už konec keců a užijte si čtení. :)
Věnování: Dem. :D Ne, že někomu prozradíš, co se stane. Asi to neskončí happyendem, jaký si představuješ, ale bude v jiné povídce. :D ;)12. kapitola - Club

25. února 2013 v 18:00 | Isa
Je 18:00 a tím pádem přidávám novou kapitolku Christmas Love. O prázdniny bych se ráda zaměřila hlavně na ní, protože už jí chci dokončit. Stejně tak JOL, ale to aspoň tolik nespěchá, ale jak já často říkám, psát vánoční povídku ještě o velikonoce, to není nic moc, že? :D Tak já už nebudu dál kecat, užijte si tenhle díl. :)Návštěvnost (18.2.2013 -24.2.2013)

25. února 2013 v 14:50 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 114
Úterý: 95
Středa: 105
Čtvrtek: 124
Pátek: 189
Sobota: 127
Neděle: 167

Celkem: 921

Slovo neuvěřitelný se pomalu ale jistě prokopává do mé top 10 nejpoužívanějších slov. Tohle prostě neni možný. I to nejnižší číslo je neuvěřitelně vysoké a o tom pátku se ani nedá mluvit. Opravdu nevím, čím jsem si to zasloužila, ale moc děkuju. Jinak asi před hodinou jsem se vrátila z obchodu, koupila jsem si novou kabelku. :3 Vlastně je to moje tak nějak první kabelka, která vypadá jako kabelka a ne jako taška přes rameno. :D Jestli víte, jak to myslím. Mám z ní docela radost, zatím. :D Teď zkusím napsat další kapitolku We Made It a pak půjdu vytřít. Až vytřu, tak se k psaní zase vrátím. To víte, když už jsem doma, tak musím mamce trochu pomáhat, jsem přece vzorná dcera. :) Tak já pádim, zatím. :)

Návštěvnost nad 37000!

24. února 2013 v 22:57 | Isa |  Aktuálně
I can't believe it. Je to naprosto neuvěřitelné a úžasné. Bože, nikdy jsem nedoufala v to, že se to přehoupne přes tisícovku, přes desetitisícovku už vůbec ne, ale že už to za chvíli bude 40 000? Wow. Na to, že blog mám rok a deset měsíců, je to neuvěřitelné. Moc vám všem děkuju za to, že tenhle blog buď navštěvujete pravidelně nebo jste tu prvně. Moc si toho vážím, ale ráda bych tu taky viděla nějaké ty komentáře, i když vás musím pochválit, že jste se, co se týče komentování u povídek, moc zlepšili, za což moc děkuju.
Přiznám se ale, že je tu něco, co mě překvapilo víc, než to číslo v titulku. Nejvíc mě překvapilo číslo, které ukazuje počet lidí, kteří to tu navštíví za týden.


This is absolutely crazy. I love you so much, my sweathearts. Nedokážete si představit, jak moc jsem vám vděčná. Bez vás by tenhle blog už dávno nebyl. Jasně, psala bych dál povídky, ale nezveřejňovala bych je. Proč taky, kdyby je někdo nečetl. Já vím, že si občas stěžuju, že komentujete málo, ale i tak jsem za každý komentář ráda, i kdyby tam měl být jen jeden. :) Moc vám děkuju. Jsem vaším dlužníkem. :)

24. kapitola - Auto

23. února 2013 v 22:47 | Isa
Konečně jsem dopsala další kapitolku. Jsem na sebe pyšná, protože jsem na tom pracovala celý dnešní večer. Každopádně s výsledkem spokojená nejsem. Jako vždycky. S touhle povídkou začínám být poslední dobou málokdy spokojená. Když jsem na tenhle nápad přišla, tak jsem si říkala, jak to bude úžasný. Geniální nápad pro mojí první povídku s Harrym. Jenže, když si to teď pomyslím zpětně. Nikdy jsem nechtěla svojí první povídku s Harrym takhle spackat. Možná teď budu trochu zlá, ale malinko se i těším, až tuhle povídku dokončím a budu moct psát novou. Mám plno nápadů, ale jen tři jsou momentálně noví a nejraději bych je psala hned teď, ale vím, jak by to skončilo. Nedokončila bych ty rozepsané a už bych přidávala ty, co jsem začala. To se nesmí stát. Už končím s kecama. Přeju hezké čtení. :)
Věnování: Speciálně Džin* :) Děkuju jí za krásný komentář k minulému dílu. :)11. kapitola - Polibek

21. února 2013 v 19:38 | Isa
Konečně pro vás mám taky novou kapitolu této povídky. Ráda bych se teď převážně věnovala téhle povídce, protože už jí neplánuju na dlouho a ráda bych jí dokončila, než to bude maximálně nevhodné, když je název Christmas Love. Ale nebojte, budu psát i ostatní povídky. Zítra mám poslední den školy a pak už jsou prázdniny. Dneska ráno jsem se dozvěděla, že v neděli jedeme do Prahy na muzikál, zase. Takže se moc těším. Prázdniny už potřebuju jako sůl a co se týče muzikálu, moc jsem si je oblíbila. Miluju to, i přes to, že nejsem moc na české a slovenské interprety. Neřekla bych, že se Osmý světadíl (název toho muzikálu) vyrovná Pomádě, ale určitě to i tak bude úžasné. :) Moc se těším.
Ráda bych vám poděkovala za komentáře k We made it. 11 komentářů, to je krásné číslo, takže děkuju. :) Teď už přeju jen hezké čtení. :)
Věnování: Speciálně pro Chris za vymyšlení krásné přezdívky pro hlavní pár této povídky. Zallison! :DNávštěvnost (11.2.2013 - 17.2.2013)

18. února 2013 v 19:04 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 87
Úterý: 89
Středa: 88
Čtvrtek: 85
Pátek: 91
Sobota: 101
Neděle: 117

Celkem: 658

Děkuju zá krásnou návštěvnost a hlavně za neděli. :3 Taky moc děkuju za všechny komentáře u povídky Happy Birthday. Jsem ráda, že se vám povídka líbila. :) A o komentářích k JOL ani nemluvím. :) Zkusím dneska napsat Chrismtas Love nebo We made it, ale nic neslibuju. Docela mě bolí hlava a dneska byl náročný den. :) Tak se zatím mějte a moc děkuju. :)

Objednej si obrázek k povídce

16. února 2013 v 21:27 | Isa
Jak jsem tady jednou už psala, rozhodla jsem se, se svojí kamarádkou, která dělá grafiku, že spojíme síly. Ona využije můj blog na to, aby mohla dělat to, co jí baví a já pomůžu vám, kteří jste na grafiku stejní polena, jako já. :D Jde o to, že jsem si donedávna myslela, že dělání obrázků k povídkám je prostě o tom, jak si určíte velikost, vložíte pár obrázků, název povídky a je to, ale právě již zmíněná kamarádka mi ukázala, jak moc je to složitý. :D Samozřejmě jen pro ty, kterým na to záleží. Jde o to, že musí být správně sladěné barvy a nesmí to být moc přeplácané. :D Ale teď už víc informací pod perexem. :)