Březen 2013

15. kapitola - Kotě

31. března 2013 v 0:41 | Isa
A je tu další díl. Upřímně, myslela jsem, že toho za prázdniny zvládnu víc, ale očividně ne. Nejsem si jistá, jestli zítra, tedy dneska, něco ještě přibyde, protože máme jet na rodinou oslavu ke strejdovi a jak znám rodiče, tak tam budeme tak čtyři hodiny, protože oni se tam vždycky skvěle baví, ale já tam sedím jak pecka a odpočítávám čas. Každopádně dopoledne se budu snažit ještě něco napsat, abych měla něco připravené ještě na následující týden. Jako vždy totiž píšeme milion písemek a já se bojím, že zase nebudu mít čas psát. Tak uvidíme. Pro více informací sledujte twitter a facebook. Přeju hezké čtení. :)
Speciální věnování: Anne - Neřekla bych, že jsem úžasná. :) Ale moc děkuju.Off-the-chain na facebooku!

30. března 2013 v 19:12 | Isa |  Aktuálně
Původně jsem si facebookovou stránku vytvářet nechtěla, jelikož jsem chtěla, aby blog zůstal před mými spolužáky utajený, ale potom jsem u Chris na blogu koukala, že i ona si zařídila facebookovou stránku pro svůj blog, tak jsem si řekla, že to udělám taky, ale udělám to komplikovaněji. :D Jelikož nevím, kdo všechno by viděl tu mnou vytvořenou stránku, kdybych jí udělala se svým osobním profilem, tak jsem si prostě zařídila profil navíc. Věřte mi, že z toho nemám radost, protože to je o účet na víc a já jich nemám zrovna málo. Nemyslím teda na facebooku, ale myslím třeba maily a tak. Udělala jsem si tedy můj druhý účet, kde se jmenuju jako Isa Writerová. :DDDD Jo, já se taky musim smát, jen si na to vzpomenu, ale mě nic jinýho v tu chvíli nenapadlo, tak jsem tam dala tohle. :D A pomocí Isy Writerové jsem si založila facebookovou stránku na facebooku. Přesně jak tvrdí Chris, všichni teď jsme častěji na facebooku než na blogu, takže hlavně z tohoto rozumného důvodu jsem to udělala. Budu tam s vámi přes tu skupinu komunikovat (doufejme častěji než přes twitter :D) a budu vám tam přidávat různé obrázky, informovat vás o povídkách a o změnách na blogu a sem tam rozjedu nějakou tu diskuzi. :) Těším se, až se nás tam víc sejde. :) Takže kdo chce, nechť se směle přidá SEM. :)
Jinak dneska mám v plánu přidat Christmas Love, mám to naspaný v mobilu, protože tam mám Word, takže snad tam něco málo mám. :) Zatím se mějte. :)

EDIT [20:30] - Nakonec jsem to vyřešila a mám stránku normálně přes můj osobní účet. S kámoškou jsme to testovaly a nic nikde neni vidět. :D

28. kapitola - Věřím ti

29. března 2013 v 21:32 | Isa
Trochu jsem se rozjela a přes den jsem psala tuhle kapitolku. Přijde mi taková odfláknutá, protože celá ta kapitola je prakticky jenom jedna scéna. Tahle povídka je prostě o ničem a jde totálně do kopru. Pevně doufám, že další budou lepší. :) Hezké čtení přeju.
Speciální věnování: Dem. - Moc ti děkuju za tvůj úžasný komentář k mému 113. deníku. Četla jsem to několikrát po sobě a opravdu se mi zlepšila nálada. Navíc, přesně to, co si tam napsala (o tom, jak si jednou, až jeho vztah skončí, uvědomí, že jsem se kvůli němu cítila mizerně), mi později poradila i mamka. Hned jsem si na tebe vzpomněla. Máš sice pravdu, že přítel, který tě obejme je víc, než smajlík na facebooku, ale já bohužel nemám moc přátel, kteří by mě objali, když je mi zle. Jelikož oni to nepoznají, když jim to sama neřeknu. :( Ještě jednou moc děkuju za úžasný koment a nejenom tobě i vám všem, kteří jste si udělali čas a napsali mi tam vaše rady, moc to pro mě znamená. :)14. kapitola - Řekni jí, že ji miluješ

29. března 2013 v 10:43 | Isa
Třikrát hurá. Ať fanfáry začnou vyhrávat. Isa přidala novou povídku. To by chtělo přímo výstřel z děla, že? :D Tenhle díl píšu už týden a vůbec se mi nelíbí, ale víc se mi nelíbí to, že jsem vám sem tak dlouho nic nepřidala. Tahle kapitolka je tedy trochu odfláknutá, ale snažila jsem se to nahradit Niallovým pohledem. Ano, správně. Niallovým. Nevím proč, ale tahle povídka se pomalu, ale jistě stáčí do kategorie "Niall Horan" a mně se to vůbec nelíbí. V další kapitole teda bude více Zayna a Alison dohromady. Nebo možná jen Zayna, ještě uvidím. Jinak připravuju pokráčko k Happy B-day. Omlouvám se Dem., vím, že byla toho názoru, abych pokračování nepsala, ale nemusíš se bát. Nedopadne to tak, jak nechceš, aby to dopadlo, jestli víš, co mám na mysli. :D Teď už konec keců a tady máte další díl. :)
Speciální věnování: -.- (Děkuju, za krásný komentář, jsem ráda, že se ti povídka líbí.:)), Zev (Taky děkuju a promiň, že si (i s ostatními) čekala tak dlouho. :))Spring Breakers

25. března 2013 v 22:38 | Isa |  Filmy
Dneska v 17:30 jsem poprvé po dlouhé době navštívila kino. Šla jsem na premiéru Spring Breakers. Po pravdě? Jediný důvod, proč jsem na ten film šla byla Selena Gomez. Tuhle holku začínám milovat čím dál víc. Je tak krásná, milá, sympatická a talentovaná, až je to vůči nám smrtelníkům nefér. :D Ale, co se dá dělat.
O Spring Breakers bych jinak vůbec nevěděla, kdyby tam Selena nehrála, ale takhle jsem neváhla z peněženky vytáhnout 110 Kč a věnovat je na lístek. Nadšeně jsem si před promítáním koupila popcorn, což běžně nedělám, a šly jsme se s kamarádkami usadit do poloprázného kina. Ano, poloprázdného a to to prosím má být nejočekávanější film roku. Nicméně jsme se tedy usadily a ujídajíce popcorn, jsmy vyčkávaly na záčátek filmu. Předtím jsme se málem pozvracely u traileru na jeden horor a pak už to začalo.

KDO PLÁNUJE JÍT DO KINA NA FILM, ODSUD NEČÍST!!!

Film začal dobře. Záběr na mladá mokrá těla užívající si na slunečné a horké pláži na pobřeží Floridy. Zanadávala jsem, když jsem si vzpomněla, že po cestě jsem se choulila do zimní bundy. Na krátko jsem zatoužila po létu a pak jsem svou mysl soustředila na film. Věděla jsem, že ten film bude drsnej a četla jsem i, že Selena bude z nich taková nejvíc při zemi. Celkově film mi přišel jako ztráta času. Ne, že by se mi to vyloženě nelíbilo, ale kdybych mohla volit znova, tak radši ušetřím peníze i čas. Působilo to na mě, jako kdybych všechno, co dělaly ty holky v tom filmu (fetovaly, chlastaly, kouřily, kradly a zabíjely), dělala i já. A cítila jsem se tak nějak provinile. Selena ale byla zlatíčko. Jak jsem četla v recenzích, tak ona byla z nich taková nejmíň odvázaná a to bylo to, co se mi na ní líbilo. Zůstala prostě pořád při zemi. Zachovala se přesně tak, jak bych se zachovala já. Díky tomuhle filmu jsem si totiž uvědomila, že jsme zvláštní typ puberťáka. Pařby, kluby, cigarety, drogy a chlast mě prostě nelákají. A to mám na mysli vůbec ne. Ale zpět k filmu. Nejvíc mě zklamalo, že Selena v polovině filmu se sebrala a odjela a už se ve filmu neukázala. To mě dost zklamalo, protože kvůli ní jsem na ten film šla. Zbytek jsem dokoukala jen s otevřenou pusou. Nechci vám tady detailně popisovat děj, protože to by bylo na dlouho, ale nějaký ten závěr by to chtělo.
Film mě nebavil, protože mi přišel absolutně bez pointy. Žádná pointa, bez děje. Prostě to všechno je o tom, jak čtyři holky si chtějí užít jarní prázdniny a trochu se to zvrtne. Tři z nich jsou totální bad girls, které očividně tou poslední slušňačkou opovrhují, hulí, fetují, kouří a dělají prostě všelijaké hovadiny. A o konci radši ani nemluvím. Byl totálně ubohej, protože to skončilo strašně dementně.

Trailer:


Mé hodnocení: 25%

Návštěvnost (18.3.2013 - 24.3.2013)

25. března 2013 v 22:38 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 96
Úterý: 79
Středa: 85
Čtvrtek: 84
Pátek: 101
Sobota: 101
Neděle: 138

Celkem: 684

Ten včerejšek je úžasný. :) Moc děkuju. Takovou krásnou návštěvnost si ani nezasloužím. :D
Jinak viděli jste už obrázek o Harryho novém biu na twitteru? Co si o tom myslíte? Já nevím. Nejspíš to je pravda, ale pořád přesvědčuju samu sebe, že ne. Ale vím na nekonečno procent, že i kdyby ti dva ňuňánci byli spolu, tak je mi to jedno, pořád je budu milovat. :) Ještě jednou děkuju za krásnou návštěvnost. :)

Návštěvnost (11.3.2013 - 17.3.2013)

24. března 2013 v 20:29 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden je:

Pondělí: 84
Úterý: 82
Středa: 75
Čtvrtek: 70
Pátek: 83
Sobota: 113
Neděle: 126

Celkem: 633

Moc vám děkuju za krásnou návštěvnost. Je nižší, než obvykle, ale i tak je pro mě nádherná. Nižší návštěvnost si samozřejmě zasloužím. Byla jsem na tom lyžáku a vše jsem přednastavila na předchozí víkend, minulý týden tu nic nebylo a ani tenhle to nebylo valné. Obávám se, že ani následující nebude nejproduktivnější, ale budu se snažit už hlavně proto, že máme prázdniny a já se na psaní strašně těším, jen na to nemám čas a popravdě ani náladu. Mám na to chuť, to jo, ale ne náladu. Prostě jen řeším pár problémů a komplikuje se to, tak snad to bude lepší. Zatím se mějte. :)

EDIT [21:14] - Mimochodem, moc děkuju za 40000. :) Jste úžasní.

Ještě si počkáte

23. března 2013 v 18:58 | Isa |  Aktuálně
Přátelé, je mi to velice líto, ale vzhledem k tomu, že jsem tady na všechno, narozdíl od vás, 14 dní kašlala, tak mám plno práce s tím, dočíst všechny články na blocích mých drahých Affs. Jenom včerejšek jsem strávila tím, že jsem dočítala povídky už Chachi na blogu a přečetla většinu článků u Hanči na blogu. Dává mi to docela zabrat, ale čtu to z vlastní vůle, ne, že by mě to do toho někdo nutil. Vzhledem k tomu, že to beru odzadu a Hanča je druhá od konce, tak si ještě počkáte, protože jsem ještě na pár vteřin zavítala na blog Nerey a ta tam má taky povídek jak...no víte na co. :D Takže jsem ráda, že mé oblíbené autorky jsou tak pilné, ale dá mi to fůru práce a sebere plno času, než to všechno doženu, takže si budete muset ještě počkat, protože do té doby nic psát nebudu. Krom toho v úterý píšeme čtvrtletku z matiky, takže se do toho ještě učím a abych se nezbláznila, tak jsem dneska šla na čerství vzduch. Na psaní holt dneska čas nezbyl, protože jdeme s mamkou koukat na Harryho Pottera a Relikvie smrti a pak na Cizince, kterého dávají na Nově. Možná večer něco připíšu, protože se mi nebude chtít spát, ale nevím nevím. :D Chtěla jsem vám jen tohle říct. :) Tak se zatím mějte a užívejte (u mě v okolí) konečně slunečného víkendu. :)

Návštěvnost (4.3.2013 - 10.3.2013)

17. března 2013 v 20:49 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 134
Úterý: 124
Středa: 102
Čtvrtek: 126
Pátek: 110
Sobota: 115
Neděle: 126

Celkem: 837

I love you like a love song, babes. :D Moc vám všem děkuju za krásnou návštěvnost a zároveň vám chci oznámit, že se úspěšně vracím zpět. Jsem živá a zdravá, se spousty zážitků. Budu vám toho hodně vyprávět, teď se ale musím jít učit na matiku. Už zítra píšeme. :/ Tak se zatím mějte. :)

2. kapitola - What the hell is going on?

10. března 2013 v 16:00 | Isa
Je tu druhá kapča. Dnešní den je první, kdy lyžujeme celý den. Měli bychom lyžovat dopoledne, pak pauza na oběd a odpoledne. Doufám, že v téhle době ještě žiju. :D Hezké čtení. :DDD