Duben 2013

Návštěvnost (22.4.2013 - 28.4.2013)

29. dubna 2013 v 20:03 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 105
Úterý: 106
Středa: 101
Čtvrtek: 79
Pátek: 74
Sobota: 106
Neděle: 241

Celkem: 812

Je neuvěřitelný, jak je to nedělní číslo vysoký. A ještě neuvěřitelnější je ten rozdíl mezi pátkem a nedělí. :D O takových číslech se mi nikdy ani nesnilo, proto vám z celého svého srdce upřímně děkuji. :) Moc to pro mě znamená, i přes to, že návštěvnost pro mě není to nejdůležitější. Nejdůležitější pro mě je, aby se vám tu líbilo a rádi jste se sem vraceli. :) Mám vás ráda. :)

8. kapitola - Boo Bear

28. dubna 2013 v 20:26 | Isa
Pořád musím hypnotizovat tu návštěvnost. Teď už tam je 202! Pane bože, já nežiju. :D Oficiálně jsem umřela. :D Teď už nemám buňky na nějaké proslovy, takže snad jen, aby se vám to líbilo. :) Hezké čtení.Co se to SAKRA děje?

28. dubna 2013 v 20:17 | Isa |  Aktuálně

OMG, OMG! Po celém víkendu si zajdu na počítač na dýl než na 10 minut a jdu se podívat na blog. Kouknu na návštěvnost a vidím tohle. ↑↑↑
ZASTAVILO SE MI SRDCE. A to nekecám. Úplně jsem vykulila oči a začala jsem lapat po dechu, protože takhle vysoké číslo tu ještě NIKDY nebylo. STRAŠNĚ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC VÁM DĚKUJU! Nemůžu tomu uvěřit. Prostě...OMG, ŠÍLÍM TADY. :D
Tak jo končim s kecama jdu přidat další díl Unbroken. ;) :)

MOC VÁS MILUJU!!!! :****

7. kapitola - Caramel Macchiato

27. dubna 2013 v 20:45 | Isa
Ještě jednou se omlouvám, že to nebylo už včera. Nemohla jsem najít tu flašku a byl to takovej miniinfarkt, protože nikde jinde povídky nemám. Jen na flašce. O to hůř mi bylo, když se mi v noci zdálo, že jsem flašku měla v kapse od džínů, který mamka vyprala. :D Nakonec to dobře dopadlo a zjistila jsem, že jsem se jenom přehlédla a byla tam, kde byla vždycky. :D Takže vám přeju pěkné čtení. :)
Věnování: TERda - Moc děkuju za dnešek. :) Bylo to fajn, ráda jsem tě poznala. :) A ještě jednou se omlouvám, že jsem to nepřidala už včera. :D6. kapitola - Something about you

23. dubna 2013 v 21:11 | Isa
Tak dnešek jsem zvládla celkem v klidu. Ráno jsem si svým slušným hereckým výkonem zařídila, abych nemusela běhat kros (1600m v parku) a zbytek dne byl relativně v pohodě. Zítra ještě píšu z fyziky a pak už mi snad dají pokoj. :) Jaký jste vy měli den? Pokud dobrý, tak super a pokud špatný, tak snad vás tenhle díl aspoň trochu potěší. :) Hezké čtení. :)
Věnování: Nikinka - Děkuju za pochvalu u minulého dílu. :) Jsem ráda, že se ti povídka líbí. :)5. kapitola - Leave me alone

22. dubna 2013 v 22:06 | Isa
Původně jsem chtěla další kapitolu přidat až zítra, ale strašně mě potěšila ta návštěvnost, takže vám dávám další už dneska. :D Ještě jednou vám za to moc děkuju. Zítra jdu poprvé po týdnu do školy. Mám docela nervy, protože se bojím, že to nebudu stíhat a bude to pro mě všechno jako španělská vesnice. Tak snad to nakonec dobře dopadne. :D Držte mi palce a užijte si tuhle kapitolu. :)Návštěvnost (15.4.2013 - 21.4.2013)

22. dubna 2013 v 14:25 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 114
Úterý: 124
Středa: 105
Čtvrtek: 116
Pátek: 115
Sobota: 123
Neděle: 140

Celkem: 837

Nemůžu tomu uvěřit. Taková překrásná návštěvnost. O tom jsem si vždycky mohla nechat jenom zdát a teď je to skutečný. Moc vám všem děkuju. Jsou to překrásná čísla. Každý den to přesáhlo stovku. Krása. :) Moc vám děkuju. :)

4. kapitola - No apologies

21. dubna 2013 v 18:41 | Isa
Jelikož jsem od pátku nepřidala žádnou povídku, tak vám sem dávám tu, co mám ještě v zásobě. Další díl Unbroken. Momentálně se snažím napsat další díl We made it, ta by přibyla zítra a pokud bych to stihla, tak bych ráda dokončila Christmas Love, jenže musím si ještě dopsat sešity do školy, takže uvidíme. Zatím si užijte tenhle díl. :)
EDIT [20:00] Ještě jsem chtěla všem, kteří zítra skládáají přijímačky na střední školu, popřát štěstí. Hlavně nestresujte, všechno určitě dobře dopadne. :)Layout č. 9 - Little Mix

21. dubna 2013 v 13:59 | Isa |  Layouts
Já vím, že ten předchozí lay tu nebyl dlouho, ale já už jsem se na něj prostě nemohla dívat. Nevím, jestli to bylo tím, že byl stejně obyčejný a nudný, jako všechny ostatní nebo jestli to bylo tím, že se mi za tak krásnou chvíli prostě okoukal, to nevím, ale prostě jsem nutně potřebovala novej. A jelikož mě dělání grafiky silně nebaví, tak jsem se obrátila na svojí, dalo by se už říct, osobní grafičku Denu, která byla tak laskavá a udělala mi tenhle dokonalý lay (Díky bože, nikdy ti to nebudu moct splatit. :D Vlastně jo, máš u mě Unbroken. ;)). Jelikož ten pruh v záhlaví byl původně prázdný, tak jsme ho chtěly nějak využít a Dena tam vložila News. Jenže je to trochu složitější, kvůli počtu znaků a není to úplně podle jejích představ, takže ačkoliv jsem já spokojená, tak ona není a rozhodla se, že za hodinu a půl nebo dvě hodiny se pustí do dalšího layoutu, takže je dost možný, že tenhel lay tady taky nebude tak dlouho. :D Prozatím jsem tenhle článek zveřejnila a když tak ho pak přepíšu, až bude nový. :) Doufám, že se vám líbí, alespoň tolik, co mně. :)Spokojenost: 96%

31. kapitola - Best family - KONEC

19. dubna 2013 v 20:07 | Isa
A je to tady- Poslední díl Journey of Love. Na rozdíl od poslední kapitoly ISY, už to tolik neprožívám. Tahle povídka mi prostě tolik nepřirostla k srdci. Pravděpodobně z toho důvodu, že se mi nepovedla tak, jak jsem si původně představovala. Řekla bych, že žádná povídka se mi nepovede tolik, jako ISY. Ale uvidíme. :) Dole budou zase statistky.
Všem, kteří tuhle povídku četli a komentovali, moc vám děkuju. Jsem ráda, že se vám tahle povídka alespoň trochu líbila. :)
Věnování: Všem, kteří povídku četli, komentovali a kterým se povídka líbila. :) Moc děkuju, bez vás bych tuhle povídku nikdy nedokončila. :)