Srpen 2013

Happy Birthday, Liam!

29. srpna 2013 v 21:02 | Isa |  Aktuálně
Nemůžu uvěřit tomu, že už to je rok, co jsem sem dávala článek s obrázkem, který je umístěný dole. Ten čas, tak rychle letí, že? Našemu Batmanovi je už dvacet a oficiálně není teenager. Pamatuju si, jak jsem ho poprvé viděla v klipu na What Makes You Beautiful. :D Tenkrát mě moc nenadchl, ale teď je to všechno úplně jinak. Všechny kluky miluju stejně. Teda...jasně, i já mám své oblíbence, to jistě všichni víte, ale stejně...miluju je všechny a kdyby jeden jediný chyběl, tak by to prostě nebylo ono. :)

Dneska se mi stala taková strašně zajímavá věc. Vám to možná zajímavý vůbec nepřijde, ale já jsem se nad tím docela pobavila. Jako vždycky jsem byla vzhůru moc dlouho a kolem půlnoci mi začali na zeď na facebooku naskakovat obrázky a statusy "Happy B-day, Liam". Jen jsem se nad tím pousmála a řekla si, že mu na twitter napíšu až ráno. Prostě až půjdu spát a vzbudím se ráno, tak mu popřeju. Jenže mezitím uběhla další hodina a já si to rozmyslela a rozhodla se teda, že než půjdu spát, tak mu napíšu jeden tweet a pak ještě několik odpoledne. Tak jsem si otevřela twitter a napsala mu tweet. Pak jsem se podívala kolik je hodin a bylo přesně 1:00 (UK time 0:00), musela jsem se prostě pousmát. Jako by to byl osud. Neplánovala jsem mu napsat přesně o půlnoci, ale prostě se to nějak stalo. :D Ještě teď mi to přijde docela úsměvný. :D

Takže Liame (I know you will never read this. :D), přeju ti všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí. Míň haterů. Víc lidiček, kteří budou respektovat Sophii a konečně jim docvakne, že ty přece víš nejlíp, s kým si nejšťastnější. Happy Birthday, Liam. :) Our Batman is not teenager anymore. :) Big man.Teď už zpráva pro čtenáře. Víte, abych pravdu řekla, už mě přestává bavit psát. Totiž, ne...je to špatně napsaný. Chci říct, že to podle mě ani nemá smysl. Za den průměrně je tu 90 lidí a komentářů je žalostně málo. I když to už jsem si tak nějak zvykla...teď mi jde o něco jiného. Začíná být hodně populární překládat povídky z angličtiny. Přiznám se, že mě nikdy nenapadlo, že bych mohla taky nějakou přeložit. Prostě jsem si řekla, že tohle je autorský blog a nebudu sem přidávat povídky někoho jinýho, i kdybych je překládala, jenže teď jsou všichni podělaní z překládaných povídek. Ty jediné jsou hodnocené hvězdičkami nebo komentáři. Podívejte se na Dark. Ta povídka má kolikrát přes 40 komentářů. Chápete, co to je? 40 komentářů. Lidi, co jenom čtou a nepíšou, si nedokážou představit jak moc pro ty spisovatele ty komentáře znamenají. Jenže teď všichni jsou ochotní plýtvat energií na psaní komentářů jen pod překládané populární povídky. Tím, že se povídky překládají a tím, že existuje blog jako je onedirection-ff, ostatní autoři naprosto ztrácí všechny šance svůj blog zviditelnit. Lidi čtou buď překládané povídky, protože jsou lepší než místních autorů, anebo si povídky přečtou radši na 1D-ff. Já to nikomu neberu. Je to každýho jeho věc a blog onedirection-ff je dobrý. Ty holky si s tím blogem opravdu dávají práci a těch povídek tam je strašně moc, ale jak se pak blogy, jako je ten můj mají prosadit? Nevím prostě, co mám dělat. Nejenom, že teď mám blok, ale hlavně se mi do toho psaní vůbec nechce, když vím, že nad tím strávím třeba hodinu nebo dvě a dočkám se tak osmi komentářů od mých Affs. A nic jiného. Já jsem vděčná za každý komentář, ale prostě to docela zklame no. Nechci znít nevědčeně nebo tak něco, ale je to prostě fakt. Všichni si radši přečtou překládanou povídku nebo povídku na blogu 1D-ff a všechny ostatní blogy o povídkách s One Direction můžou jít do kytek. Všechno je dneska prostě o protekci. Omlouvám se, jestli jsem někoho urazila, ale takhle to prostě vidím já. Nemám nic proti blogu 1D-ff, ani proti překládaným povídkám...jen by bylo fajn, kdyby se na to ostatní podívali i z jiné stránky.

23. kapitola - Rande s Edem

27. srpna 2013 v 17:22 | Isa
Prosím nečtěte to. Je to naprosto otřesný a to si nedělám legraci. Mám teď tak trochu blok a vůbec mi to psaní nejde. Tahle i ta následující kapitola stojí naprosto za houby. Horší je, že já nevím, jak bych to jinak napsala. Zkoušela jsem to opravit, ale nevím jak...prostě to nejde. Moc se omlouvám. :(19. kapitola – British Music Experience

24. srpna 2013 v 21:28 | Isa
Přeju dobrý večer. :) Jak jsem psala předtím, byla jsem na zahradě a kdo hádal, že to bude Unbroken, tak se strefil. :) Musela jsem tu kapitolku ještě trochu poupravit, není to nic moc, ale snad se vám to bude líbit. :) Když tak se podívejte jak skončila 18. kapitola, kdybyste zapomněli, co se tam stalo. :D Přeju hezké čtení. :)
Věnování: Dem - Tak tady máš Unbroken. :D Myslím, že tě tahle kapitola zklame, ale snažila jsem se. Máš to taky tak trochu na rozloučenou, než se zase vrátíš na blog (jako, že věřím, že se tam jednou vrátíš :D).
Chris - Ještě jednou se omlouvám za to křivé obvinění z nenormálního Larry Shipperství. :DI Save You - Trailer

24. srpna 2013 v 19:22 | Isa
Víte, já vlastně nevím, proč jsem si ten trailer nechala udělat, ale řekla jsem si, že když už budu mít trailer na Never Let You Down, tak by bylo fajn, abych si nechala udělat i trailer na ISY. Já vím, že už to je dávno ukončená minulost, ale přece jenom, kdybyste se ze zvědavosti chtěli podívat. :D Tak prosím. Trailer tentokrát není od úžasné Veronici, ale nechala jsem si ho udělat na jedné facebookové stránce. Čekala jsem na něj pěkně dlouho a nechala jsem si ho udělat před NLYD, abych věděla, jak moc se mi tenhle bude líbit. Trailer se mi moc líbí. Já bych nic takového nikdy nezvládla, ale myslím, že v rámci i ušetření času, zůstanu u Veronicy. :)

P.S. Dneska jsem byla na zahradě a vy všichni víte, co to znamená, že? :DDD KONEČNĚ jsem rozepsala další kapitolu jedné z mých povídek. Neřeknu vám, kterou, ale budu ráda, když budete v komentářích tipovat. :D

Pokus o povídku

19. srpna 2013 v 22:36 | Isa |  Aktuálně
Nekašlu na vás. Opravdu ne. Na dnešní den, který už se bohužel chýlí ke konci, jsem si naplánovala psaní tolika povídek, až jsem se toho sama lekla, ale byla jsem přesvědčená, že to dokážu a že si za dnešní den všechno odškrtnu. Musím se pousmát, když si na to teď vzpomenu. Mám rozepsanou povídku s Niallem. Vlastně dvě. Jednodílné. Každá je úplně odlišná, ale obojí pořád zůstává zatajeno a bude to až do zveřejnění překvapením. Většinu dne jsem psala jenom jednu z nich, ale kousek dopoledne jsem psala i tu druhou. Co se týče té jedné. :D Má rozsah asi 6 stránek, ještě není dopsaná, ale zjistila jsem, že předchozích 5 stránek tam je úplně zbytečně, takže to celé můžu smazat a upravit. :D Dneska už na to nemám sílu, takže to zkusím dopsat zítra.
Mimochodem, opravdu mě potěšili vaše komentáře k traileru na NLYD. :) Už se moc těším, až si budete číst kapitoly, které mám v hlavě. :DDD Mějte se.

Never Let You Down - Trailer

19. srpna 2013 v 9:47 | Isa
Ladies and gentlemans. Omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale strašně jsem se začetla do jisté knížky od Lauren Oliver, Pandemonium. Je to dokonalé pokračování knihy Delirium, která vám prozatím možná bude víc známější. :) Včera jsem byla v kině na Percy Jackson a Moře nestvůr a silně uvažiju nad tím, že se vrátím k recenzím. Uvidíme. :) Toť k mé omluvě a hned vám to vylepším.

Od Veronici jsem si nechala udělat trailer. Kdo jí nezná, tak možná znáte její povídky Darkness Of Your Heart, My brothers keepers anebo How many chances do you want. Zkrátka. Ona dělá prostě naprosto luxusní trailer. Dělala mi i ten k Unbroken. Nepředpokládám, že si tohle bude číst, nicméně jí tímto strašně moc děkuju. :) A teď už trailer. Osobně si myslím, že nemohl být lepší. Je dokonalý. No, podívejte se sami. :)Návštěvnost (5.8.2013 -11.8.2013)

14. srpna 2013 v 0:03 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden:

Pondělí: 121
Úterý: 110
Středa: 103
Čtvrtek: 89
Pátek: 103
Sobota: 91
Neděle: 99

Celkem: 716

Tak a tady je návštěvnost za minulý týden. :) Ještě jednou vám moc děkuju za krásná čísla. :) Omlouvám se, že tu dlouho nic nepřibylo a asi ani nepřibude. Dneska jsem byla venku s kamarádkou a zejtra jdu ven s Rie, takžee....uvidíme a ve čtvrtek zase odjíždím, ale bude tam wifina, JENŽE...jedeme na wellness (nevim, jestli je to dobře napsaný :D) víkend s mamkou a to je celý jenom o relaxu, takže asi si dokážete představit, jak to dopadne. :D Uvidíme. :) Mám vás ráda.

Návštěvnost (29.7.2013 -4.8.2013)

13. srpna 2013 v 23:23 | Isa |  Návštěvnost
Návštěvnost za předminulý týden:

Pondělí: 123
Úterý: 138
Středa: 142
Čtvrtek: 110
Pátek: 103
Sobota: 94
Neděle: 88

Celkem: 798

Úplně jsem zapomněla přidat návštěvnost. Ne, že by to někoho z vás zajímalo. :D Vlastně trochu uvažuju nad tím, že bych se na přidávání návštěvnosti vykašlala. :) Jsem za ta vysoká čísla opravdu nesmírně ráda, ale nezáleží mi na nich. Důležité je, že sem chodíte rádi a vracíte se sem. A komentujete a podporujete mě v tom, co dělám. Nesmírně si toho vážím. :) Děkuju.