Září 2013

25. kapitola - Ten pravý

22. září 2013 v 18:48 | Isa
Uf, tak jsem dopsala další kapitolu a ačkoliv ten začátek nepatří mezi nejhorší, tak zhruba od půlky se to všechno kazí. -_- Like always. Vlastně je mi trochu hanba, protože jsem vás sprostě seřvala za to, že nekomentujete a popravdě...na tomhle ani není, co komentovat, protože to je opravdu otřecné. NICMÉNĚ...všem vám STRAŠNĚ MOC DĚKUJU za těch krásných 15 komentářů, co jste mi věnovali k minulému dílu. Tolik komentářů ta povídka snad ani neměla, takže vám moc děkuju a pevně doufám, že se časem zlepším. :) A ještě jednou se omlouvám za tu neaktivitu, doufám, že se to všechno srovná, protože tak málo článků za měsíc jsem ještě nezveřejnila...myslím, že oficiálně nesnáším školy ještě víc, než kdykoliv předtím. :D Užijte si zbytek víkendu, my dneska večer jdeme s mamkou ještě do kina na film Diana. Takové menší spestření, před začátkem nového týdne.
Jinak v pátek jsem byla v těch tanečních a Anne měla pravdu. Strašně moc jsem si to užila a těším se na další pátek. :) Sice mám puchýře a pěkně mě bolely nohy, ale byla to opravdu zábava. :D
Pak bych taky chtěla sdělit Cherrie a Nickie, že na váš blog chodím, jen čekám na ty díly povídek, které jsem ještě nečetla. :)
Tak si užijte tenhle díl. :)No time

19. září 2013 v 21:30 | Isa |  Aktuálně
Jak jste si jistě všimli, tak se tu momentálně moc nevyskytuju. Ačkoliv nám všichni tvrdili, jak sexta bude lehčí než kvinta, tak se zatím neděje nic, co by tomu nasvědčovalo. Naopak se toho děje tolik, že nevím, co dřív. Kdykoliv přijdu ze školy a je opravdu jedno, jestli máme do půl druhé nebo do čtvrt na pět, tak první, co udělám je, že si jdu lehnout do postele, spím do večera a pak se teprve učím, což znamená jediné. Na blog, ani povídky nezbývá vůbec žádný čas. Už asi pět dní mám rozepsanou další kapitolu NLYD, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych jí dopsala. Taky jsem se chtěla zúčastnit té literární soutěže, kterou pořádá blog, ale prostě na to není čas. Ještě ke všemu jsem teď nachcípaná a to nejhorší, zítra jdu poprvé do tanečních. Prý to je vhodný, protože na maturiťáku potom nebudeme stát, jak solné sloupy. Já osobně si myslím, že na maturiťáku se bude hlavně chlastat a fakt si nemyslím, že tam někdo bude tancovat...ale budiž. Je to vhodné, tak je to vhodné. Já jakožto odpůrce šatů, jsem si koupila dvoje a jedny mám půjčené a to mě ještě čeká nákup dlouhých šatů na prodlouženou a věneček. -_- Vůbec se netěším.
Zítra nás zkouší z němčiny a biologie. Neumím ani jedno. Alespoň nám odpadá matika, takže máme místo šesti hodin pět. Nicméně, to mám udělané tak, že před poslední hodinou máme volno, že se by nám to jakoby nesmrsklo dohromady.
Ale to vás nezajímá. Jen jsem vám teda chtěla říct, že moje aktivita se ještě zmenší, protože každé páteční věčery až do prosince budu dva a půl hodiny tancovat v místním domě kultury. -_- Keep fingers crossed, please. :D Tak se zatím mějte. :) Na blogy affs se budu snažit mrknout zítra. :)

Ladíme!

14. září 2013 v 18:49 | Isa |  Filmy
Jste překvapení, že? :D Zahanbeně přiznávám, že na tuhle rubriku (stejně tak na knihy a hudbu) docela kašlu. Od Spring Breakers jsem samozřejmě viděla nespočet filmů, jen jsem byla líná na ně napsat recenze.
Jelikož na mě něco leze a já tudíž musím celý víkend proležet, abych mohla chodit do školy, tak si ho zkracuju koukáním na filmy. Respektive jsem se dostala jenom k tomuhle. Chtěla bych se vrhnout i na psaní, tak snad později. Moc vám děkuju za ty dokonalé komentáře k poslednímu dílu NLYD. :)

Takže Pitch Perfect...věděla jsem zhruba o čem to je. Věděla jsem, že to je hudební film a věděla jsem, že tam hraje ta herečka, co hrála ve Stmívání. Vzhledem k tomu, že jediné, co jsem slyšela bylo When I'm Gone, tak jsem si myslela, že to bude film o lidech, co hrajou na kelímky. Pak jsem ještě viděla slyšela Starships, ale nenapadlo mě, že to bude film o lidech, co zpívají acappella. Nicméně, už jsem se na to chtěla podívat dlouho, jenže jsem to nikde nemohla najít ke stažení. Tak jsem najela na google a zkoušela to najít tam. Poštěstilo se mi a našla jsem odkaz na online odkaz. Byla to teda děsná kvalita, ale přežila jsem to.
Myslela jsem, že to bude další hudební filmy, jako HSM, Lemonade Mouth, apod. Ale překvapilo mě, že ten film by se tak úplně nehodil pro děti, které se koukají na Disney Channel. Nechci říct, že je nějak přehnaně vulgární nebo sprostý, ale kdyby mi bylo 11, tak bych tomu asi tak úplně nerozumněla a jen si užívala ty písničky. :D Každopádně...film je naprosto perfektní, protože z něj nemáte pocit déja vu. Je to originální a nový nápad a fakt mě to bavilo. Moc jsem se u toho nasmála. Hlavní hrdinka nebyla typická obyčejná holka, která miluje hudbu, ale rodiče nechtějí, aby se jí věnovala. Vlastně mě docela zaskočilo, jak představitelka hlavní role tu postavu ztvárnila. Byla to spíš taková odvážná a drzá holka, která si jde za svým. A krom toho, jejím snem nebylo zpívat, ale předělávat hudbu. Vytvářet mixy a mashupy. To se mi moc líbilo. Nechci tady moc spoilerovat, prostě se na to všichni podívejte, protože to je luxusní. :D Každopádně myslím, že se na tyhle filmy už nebudu moct dívat, protože pak ještě víc lituju, že jsem absolutně bez hlasu. Jako, že neumím zpívat. Mluvit samozřejmě umím a němá taky nejsem, ale víte, jak to myslím. :D


Trailer:

Mé hodnocení: Vykašleme se na ty procenta jo? Já to stejně neumím napoměrovat. :D

24. kapitola - Christmas Party

12. září 2013 v 19:03 | Isa
Doufám, že všichni máte připravené blicí pytlíky nebo něco, co vám vylepší náladu. :D Páč tenhle díl, stejně jako několik předchozích, je fakt otřesnej. :D Uvidíte sami. :D Omlouvám se, že to tak trvalo, ale prostě mám blok a nevím, co s tím. :D