Leden 2014

Happy Lovatic Day

28. ledna 2014 v 18:03 | Isa |  Aktuálně
Ne, že by to patřilo k tomuhle blogu, ale konec konců je to můj blog a není nijak zvlášt zaměřený, takže vám přeju HAPPY LOVATIC DAY.
Je to tak. Dneska už to jsou krásné tři roky, kdy Demi odešla z léčebny, krásná a plná síly. :) Je to až neuvěřitelné, čím vším si prošla.
Popravdě řečeno, když se zamyslím, tak netuším, kdy jsem se stala Lovaticem. Ale řekla bych, že to je krátce. Asi tak od léta, kdy jsem viděla Stay Strong a koupila jsem si DEMI. Jsem na tenhle fandom neskutečně hrdá a strašně se mi na Demi líbí, jak Demi komunikuje prostřednictvím twitteru se svými fanoušky. Možná jich tolik nefollowuje, ale píše takové ty inspirativní tweety a prostě je vidět, že nás má fakt ráda, což je neuvěřitelný. :) A navíc je vtipná a má dokonalý vlasy. Ona je vůbec moje definice perfektnosti. :D Já vím, že to vlastně neexistuje, ale když na ní opravdu není nic, co by se mi nelíbilo. Je talentovaná, krásná, prošla si peklem, ale zvládla to. Je inspirativní, silná a je jí jedno, co si o ní ostatní myslí. Je můj opravdový vzor. :)
Takže jí přeju do budoucna, aby byla stejně úspěšná jako do teď. Aby jí přibývalo stále více a více fanoušků, ať se jí vydaří NEON LIGHTS Tour, na kterém bych moc chtěla být, ale ona očividně neráčí přiletět do Evropy. :D Umřela bych, kdybych slyšela Really dont care naživo. Je to moje oblíbená písnička a to nemluvím o Something That We're Not a vůbec o celém DEMI albu. A taky bych chtěla slyšet Skyscraper.
Takže ještě jedno HAPPY LOVATIC DAY. A já jdu poslouchat Unbroken. :3
Heartless Bitch [1. část]

27. ledna 2014 v 21:02 | Isa
Omlouvám se za chyby, za to jak je to trapný a za všechno ostatní. Ta povídka je zatraceně dlouhá, začátek nudný a ten zbytek vlastně taky. Prostě, kdo chce, tak to můžete nějak přelouskat. Pokud ne, tak vás nenutím. I ten název je dost divný. Prostě jsem to všechno vymýšlela na rychlo. :D Chtěla jsem, aby jste to tady už měli. :D Za cover děkuju opět svojí kamarádce. Ona tvrdí, že není dokonalý. Za a) definujte dokonalost, to nejde za b) mně přijde v pohodě. Přeju příjemné pondělní čtení. :)33. kapitola - Tango

26. ledna 2014 v 17:32 | Isa
Vím, že jsem tu teď o víkendu moc nebyla. Teda vůbec. Už od středy na mě něco leze a v pátek to tak nějak vyvrcholilo. Byla jsem fakt ráda, že jsem se v pátek dostala do postele. Zdravá úplně nejsem, ale snažim se do zítřka nějak dát do pořádku. Je to poslední týden a v úterý navíc máme jít do divadla, takže do školy musím, i kdybych nechtěla. A ještě ke všemu je to snad jediný týden, kdy nebudeme nic psát. To je historický, tím pádem u toho nesmím chybět.
Rozhodla jsem se, že NLYD budu přidávat buď pravidelně nebo méně často. Nechci znít krutě, ale mám pocit, že si těch kapitol pak víc vážíte. :D Je totiž i víc komentářů. :D Takže asi takhle.
Doufám, že jste si užili víkend a přežijete tak ty poslední čtyři dny.Crazy Stupid Love

18. ledna 2014 v 22:54 | Isa |  Filmy
Tenhle film mám už strašně dlouho v počítači. Pamatujete si na takové to období, kdy vyšlo strašně moc nových filmů, převážně romantických komedií? Jako Kamarád taky rád, Easy A, Monte Carlo, Zkus mě rozesmát a vy jste zkrátka nevěděli, na který film se podívat dřív? Tak já to přesně tak měla. Všechny filmy, na které jsem viděla trailery v kině a nedostala jsem se na ně, jsem si nastahovala s tím, že se na ně později podívám. Na některé z nich jsem se nepodívala do teď a mezi tyhle filmy se řadí i Bláznivá ztracená láska. Pravděpodobně by mi trvalo hodně dlouho, než bych se k tomu dokopala. Pamatuju si ale, že začátek tohohle filmu jsem si pustila, ale pak mě v jeho sledování něco vyrušilo a já už to nedokoukala.
Samozřejmě jsem si na to vzpomněla až dneska, když jsem zjistila, že to dávají v televizi. Bála jsem se, že celý film zase strávím tím, že budu čumět do počítače (jako to dělám vždycky, když je počítač i televize zapnutá zároveň), ale dopadlo to dobře. Nevím, jestli to bylo tím filmem nebo tím, že jsem se vždycky okřikla, když jsem se chtěla otočit k počítači, ale nemohla jsem tentokrát od televize odtrhnout oči.
Příběh vypráví o muži, kterého podvede manželka na společné večeři se mu k tomu přizná, společně s tím, že chce rozvod. Upřímně, vzhledem k tomu, jakou vizáž měl ten herec na začátku, ani se jí nedivím, na druhou stranu, když se tam později objevil představitel muže, se kterým ho podvedla, tak jsem se divila o to víc, protože ten byl snad ještě horší. Hlavní hrdina, Cal, zraněný tím, že ho manžela po pětadvaceti letech podvedla, si jde sednout do baru, kde všem okolo vypráví o tom, jak ho manželka podvedla. Druhý den už to sympatický hezoun, který je pravidelným hostem baru, nevydržel a zašel za zoufalcem, aby mu pomohl dostat se zpět na vrchol. Balit každý večer jinou holku v baru je totiž prakticky jeho koníček a on jakoby předává řemeslo. Víc bych k tomu asi nedodávala, abych vám neprozradila celý děj. Ještě jen přidám to, že hezoun Jacob hned na počátku potká dívku, která ho odmítne, ale nakonec se k němu vrátí a Jacob se do ní zamiluje. Nakonec se to ještě trochu zamotá, ale to už vás nechám, abyste to zjistili sami. :D
Tuhle komedii rozhodně doporučuju. Je to příjemné zpestření nudného večera, takže až se jednou budete nudit nebo nebudete vědět, na co se s kamarádkou (popř. s přítelem (:D)) podívat, tak určitě zkuste tohle. :) Myslím, že hlavně v Jacobovi později naleznete další celebrity crush. :DD Just like me. Let's be honest. :D

Trailer:

32. kapitola - Večírek

16. ledna 2014 v 19:59 | Isa
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale tenhle týden byl totální zabiják. Každý den jsme psali nějaký test. Kromě zítřka, což znamená, že se nemusím učit, proto vám přidávám další kapitolku. Doufám, že vás tahle povídka nezačíná nudit. Mám předepsanou ještě necelou jednu kapitolu, takže začínám lehce panikařit, protože vám pak nebudu mít, co přidávat, ale mrknu na to o víkendu. :) Sice se ještě musím učit na další čtyři testy na příští týden, ale hodlám to trochu omezit. Potřebuju napsat zeměpis na jedničku, ale kvůli stylu, jakým to učitel vede, se mi to určitě nepovede a pak musím dějepis napsat nejhůř na 3. Což nebude takový problém, protože průměr mám zkažený jenom kvůli srovnáváku, ze kterého jsem dostala 3-. -_- Je to jeden z nejtěžších...blablabla...to nikoho nezajímá. :D Nic, končim. Vydržte to, zítra je už pátek a zkrátit čekáním na něj si můžete čtením. :) :3 :D31. kapitola - Nákupy

11. ledna 2014 v 19:20 | Isa
Včera jsem napsala další kapitolu. 33. A trochu se mi to plete, když teď vidím ten nadpis a srovnám to s tím, co jsem vytvořila včera. To, co teď píšu do té 33. kapitoly je dost...no uvidíte sami, ale každopádně...kvůli tomu se mi ani nechce udělat to, co přijde. :D Já vim, že tomu absolutně nerozumíte, ale já vám to zopakuju až se k tomu jednomu dějovému uzlu dostanu. Ale to asi přijde až za dýl. :D Dneska budu hodná a dám vám to sem.
Byli jsme s rodiči za dědou. Bydlí v horách. Byli jsme se projít v lese a bylo to super. Taková zvláštní tajemná atmosféra. Děda mi vyprávěl po cestě super příběh, asi se vám o něm později zmíním. :D Co jste dělali vy celý den? :)
Jinak si užijte díl. :) Snad se vám bude líbit.30. kapitola - Nabídka

8. ledna 2014 v 18:57 | Isa
Ehm, ehm...podle data, které ukazují moje hodiny na parapetu jsem zjistila, že jsem se tu zase skoro týden neukázala. Omlouvám se. Ne, že bych na to tady zapomněla. :D To vůbec, jen jsem nějak těch posledních pár dní vypnula. V pátek jsem si koupila na doporučení kamarádky Mortal Instruments: City of Bones a zjistila jsem, že to byla chyba, protože mě žádná knížka tak nesebrala. :D Měla jsem jí hned přečtenou a v pondělí jsem si byla pro druhý díl, který teď kvůli škole čtu pomaleji. Vážně jsem byla na prášky, když jsem se na konci prvního dílu dozvěděla...to co jsem se dozvěděla. :D Nebudu to prozrazovat pro případ, že by to někdo teprve chtěl číst. Zkrátka mě to totálně sebralo a pak mě ještě dorazil ten film. Prostě long story, možná to zmíním v recenzi. :D
Takže, mám tu pro vás další kapiolku NLYD. Psala jsem jí ještě o vánočních prázdninách. Snad se vám bude líbit. A fakt bych ocenila, kdybyste všichni, co to budete číst, napsali aspoň jednoslovný komentář, když už se nechcete rozepisovat. :) Děkuju.

Za nový cover moc děkuju své kamarádce, jejíž blog pustne a mě to štve, ale jí to vůbec nezajímá. :DDD Ne, dělám si srandu. Moje kamarádka je skvělá grafička, ale blog vydrží mít chvíli a pak tvrdí, že tam nemá, co přidávat. Kecy. :D No nicméně jí děkuju, protože tenhle cover je úžasný. :) Zpočátku mi přišel takový moc tmavý, ale pak jsem si řekla, že podle děje, co přijde to i odpovídá. :) Tak si užijte tenhle díl. :)
Wrecking Ball [1. část]

2. ledna 2014 v 18:42 | Isa
Předtím, než začnete číst, byste měli vědět, že já nemám nic proti Barbaře Palvin. Ani nic proti jejímu údajnému vztahu s Niallem, který je očividně pasé, protože jsem zase četla, že na tom koncertě o Silvestra se tam líbala se svým přítelem...to je jedno. Prostě jen...občas mě díky vztahům kluků napadají různé nápady na povídky. Většinou to jsou jen takové krátkodobé stupidní nápady na vícedílné povídky, které hned vyprchají, ale tady u toho jsem to stihla zapsat dřív než to vyprchalo a stáhla to do delší jednodílné povídky. Doufám, že neurazím nikoho, kdo Barbaru nějak zbožňuje. Opravdu proti ní nic nemám a když s ní Niall bude šťastný, why not? Aspoň by v ní konečně našel tu svou princeznu. :) Takže tady je moje povídka.
Doporučuji si k tomu pustit Wrecking Ball, ale nechám to na vás. :)
Za cover děkuju Elis, kterou můžete znát jako autorku Latte Macchiato nebo Cocoa Cappuccino. Ačkoliv si toho nejspíš nevšimne, protože o mém blogu neví, tak i tak jí za něj děkuju. :)

P.S. Nevim, co to má zase za problém, že se to sem nevejde. -_- Opět to musím rozdělit na dvě části.