Únor 2014

Say Something

27. února 2014 v 22:29 | Isa
Myslela jsem, že se mi povede tuhle povídku přidat dřív. Teda. Chtěla jsem jí přidat až dneska, protože jsem jí dneska dopsala, ale nevěděla jsem, že mi tolik času zabere ten cover. :D Nechtěla jsem se s tím patlat tak dlouho, ale jsem pečlivá na výběr postav. :D Takže tady to je. Ta povídka mi přijde trochu zvláštní, ale už to nebudu opravovat. Inspirovala jsem se písničkou Say Something od A Great Big World a Christiny Aguilery. Sice ta písničky s dějem nemá tolik společného, ale psala jsem jí během jejího poslouchání. Poprvé jsem jí slyšela v rádiu a když jsem se dozvěděla, že to zpívá Christina Aguilera, tak jsem otevřela pusu dokořán, protože bych nikdy nepoznala, že to je její hlas. Každopádně jsem si písničku zamilovala a kdo jí ještě neslyšel, tak si jí určitě pusťte. :)
Povídka je s Harrym. Původně jsem nechtěla, aby byla s Harrym, ale nakonec jsem si nemohla pomoct. :D Takže tu máte jednu dávku Hazzy, i když tam zrovna dvakrát nevystupuje. :D
Poslední dobou dostávám spoustu dotazů na Unbroken. Už jsem to sem jednou psala a psala jsem to i na svůj ask. Zítra mi začínají jarní prázdniny, takže se na Unbroken určitě zaměřím a zkusím napsat další díl.

Tak snad se vám to bude líbit. :)37. kapitola - Nebeská modř

23. února 2014 v 10:55 | Isa
Chtěla jsem tuhle kapitolu přidat dřív, ale k čemu by to bylo, když jsem byla obeznámena s tím, že většině z vás vyhovuje neděle. :D Tak holt to budete mít v neděli no. :D Tohle je předposlední kapitola, kterou mám předepsanou. Naštěstí mi příští týden začínají prázdniny, takže se k psaní snad dostanu. Teoreticky jsem měla celý minulý týden příležitost k psaní, protože sice jsme psali písemky, ale já to brala tak nějak v pohodě. Učila jsem se, ale stejně jsem měla pocit, že stíhám i ostatní věci. :D Divný.
Hodně jsem o téhle povídce přemýšlela a ta Demi se mi tam nelíbí. Respektive ne, že by se mi nelíbila, jen mi do té povídky nějak nesedí. Nedokážu o ní pořádně psát, protože prostě...nevím. :D S klukama to je jiný, na to už jsem tak nějak zvyklá, ale ta Demi, přijde mi, že jí akorát kazím. :D
Taky jsem přemýšlela na Unbroken.Ráda bych se k téhle povídce vrátila, ani nevím, jak je to dlouho, co jsem přidala poslední díl. Vím jenom to, že nevím, jak dál, takže uvažuju nad tím, že bych to trochu předělala, ale to bych zase musela všechno přepsat a to se mi chce asi stejně jako učit se na písemku z chemie. :D I když radši bych předělala povídku, než se učit na chemii. No, to je zase jiná story, zkrátka...asi Ubroken z blogu odstraním a až budu mít víc kapitol, tak to budu přidávat od znova. :D
Jinak děkuju všem, kdo minulý díl okomentovali. Všimla jsem si i "nových tváří", takže bych ráda, abyste věděli, že to potěší. :)
Takže...
Věnování:Verouš, Marty, Dadusha Dulce, Nikinka, Chris, Michelle, Prostě.já, Smile Jane, Rie36. kapitola - Maura

15. února 2014 v 18:56 | Isa
Dlouho jsem se neozvala. To proto, aby si všichni všimli toho článku pod tímhle. Nakonec to asi budu muset zrušit, protože moc lidí se zúčastnit nechce. :D Nevadí, ještě prostě počkám a uvidím, jak se to chytne.
Teď k povídce. Tohle je předposlední díl, který mám předepsaný, takže nevím, jak to bude probíhat dál. Ráda bych si ještě nějaké díly napsala, ale budu se muset dneska ještě učit, protože v pondělí píšeme z matiky a my zítra s mamkou jedeme do Prahy na nějakou přednášku o doplňcích stravy. Ty lidi, co to vedou mi přijdou strašně zvláštní. Byly jsem už na jednom sezení tady u nás ve městě a ona ta ženská tam pořád do nás hučila, jak je důležité pomáhat lidem. To nepochybně je, ale myslím, že tu je hodně lidí, co si to ani nezaslouží. Nicméně, na tu přednášku v Praze jít nemůžu, protože vstup stojí 500,- a mamka má volnou vstupenku k balíčku, který si předtím objednala, takže asi hodinu budu čekat v recepci nějakého hotelu. Možná, že tam bych mohla něco napsat. Nebo se podívat na tu matiku. :D Ještě si to rozmyslím.
Chtěla jsem napsat i nějakou Valentýnskou povídku, měla jsem jí i rozepsanou, jenže já Valentýna neslavím. Ne proto, že nemám s kým, ale proto, že mi to prostě přijde...Valentýn je jméno jako každé jiné. Jen se prostě zrovna 14.2. slaví svátek zamilovaných ve světě. Okej, já si myslím, že od toho my máme 1. máj. Takže asi tak. :D Nicméně ty povídky nezahodím, dopíšu je a pak je sem přidám. :)
Užijte si zbytek víkendu. :)Prezentace povídek

11. února 2014 v 23:11 | Isa |  Aktuálně
Napadl mě geniální nápad. :D Dobře, možná neni tak geniální, ale slovo dobrý by se hodilo. :D Aspoň to, když už nic jinýho.
Nenazvala bych to soutěží, protože nikdo nic nemůže vyhrát, ale celkově je to start pro takové zvýšení čtenářů. :D
Je to teda hlavně pro mé Affs, protože je strašně moc zbožňuju (:D) a konečně jsem našla způsob, jak se vám po těch necelých 3 letech (wow!) odvděčit.
Bude to teda pro Affs, které píšou povídky. Jelikož tenhle druh Affs u mě převažuje. Smile Jane, která má blog s Cher Lloyd a další s grafikou, znáte, protože mi dělala tenhle super design. Alynn (dříve Ann*), která má tektéž blog s grafikou taky znáte, protože i ona mi dělala design. Ten super s Little Mix (layout č. 10).
A teď je na čase trochu zviditelnit i zbytek mých Affs. Ale i pro vás ostatní, hlavně čtenáře, to je výhodné, protože se tak dozvíte o skvělých povídkách, které vám předtím pravděpodobně byly skryty.

Táákže. O co jde a jak to bude probíhat? Chci...totiž je to vaše svobodná volba, takže pokud chcete, mám pro vás nabídku. Ze všech povídek, které jste kdy zveřejnili na svém blogu (Opravdu jen na svém. Nebo jako ne, jen na svém, klidně i na 1D-ff, ale musíte tu povídku mít i na svém blogu, to je jediná podmínka.), si můžete vybrat jednu, která je podle vás nejlepší nebo o které chcete, aby se ostatní dozvěděli. Nějak jí uveďte nebo odprezentujete. Prostě napiště o té povídce třeba o čem je nebo co je na ní podle vás zajímavého, jak vás ten nápad napadl a proč si myslíte, že zrovna ona je nejlepší nebo proč zrovna u ní chcete, aby se o ní ostatní dozvěděli. Ten text mi potom i s odkazem na rubriku, kde máte tu povídku, pošlete na mail (off-the-chain@seznam.cz) a já to pak vložím do článku a zveřejním tady na blogu. Nezaručuju úspěch, protože můj blog přece jenom není jedním z nejnavštěvovanějších, ale třeba vám to nějaké čtenáře naláká. :) Myslím si totiž, že každá z vás píše tak super povídky, že je prostě škoda, abych si je nechávala jen pro sebe. :D Povídka nemusí být dokončená, klidně může být rozepsaná.

A co se týče termínu...vím, jak jste všichni (včetně mě :D) časově vytížení. Škola, úkoly, koníčky, volný čas, atd. Soo...dejme tomu, že bych vám dala čas tak...jéé, já nevím. :D Prostě mi do komentářů napište, jestli se toho zúčastníte a já pak prostě počkám na váš mail. Asi takhle bych to viděla. A na komentáře bych počkala tak...14 dní? 14 dní je asi optimální doba. Uvidíme, jak se to chytne. :) Doufám, že aspoň tímhle vám budu moct částečně poděkovat. :)

Taky bych chtěla poděkovat všem, kteří jste okomentovali předchozí článek. Opravdu si vašeho názoru vážím, ať je jakýkoliv.

Isa běsní...

9. února 2014 v 10:54 | Isa |  Aktuálně
Okej, okej, okej...já jsem relativně výbušný člověk, ale pokud si dobře vzpomínám, tak tady jsem nikdy neřvala. Pravděpodobně z části proto, že ani nemám jak. :D I když to napíšu, pořád si můžete myslet, že se u toho směju. Nicméně, je tu pár věcí, které mě doslova serou (omlouvám se za ten slovník, ale je to nutný) a už prostě ztrácím trpělivost. Pravděpodobně si řeknete, že je to pořád dokola stejná písnička. Je, ale pořád nevidím žádný výsledek, žádné řešení. Takže, jdeme na to. Doufám, že si tohle všichni přečtete a zamyslíte se nad tím. Alespoň se zkuste vžít do mé situace. Když už nic jiného. To byste pro mě udělat mohli.

SNAŽILA JSEM SE TO, CO NEJVÍC ZKRÁTIT, BUĎTE TAK HODNÍ, VĚNUJTE MI PÁR MINUT A ASPOŇ TOHLE SI PŘEČTĚTE!

Podívejte...to, že nečtete nebo nekomentujete mé deníky, to mě fakt nežere. I když já deníky na některých stránkách čtu a některé i okomentuju, ale na druhou stranu chápu, že vás nezajímá, co prožívá nějaká holka odněkud z pr***e. Chápu to, však víte, že vás nenutím do toho, abyste to četli. Nikoho nenutím, aby moje žvásty nebo jakékoliv jiné články četl. To, že nekomentujete písničky, filmy a knihy, které "narecenzuji", to mě taky nežere. I když u toho byste aspoň mohli projevit třeba nějaký názor, ale jinak v pohodě. Ovšem, co mě fakt žere a dokáže mě to pořádně vytočit, je, když nekomentujete povídky. Pokud jí nečtete, tak je to samozřejmě logické, ale jestliže v den zveřejnění tu povídku údajně mělo číst 24 lidí a okomentujou to 2, no tak to mi promiňte, ale koho by tohle nevytočilo? Je mi jedno, jestli napíšete negativní nebo pozitivní komentář. Jestli bude jednoslovný nebo sloh. Jestli bude mít smajlíky nebo ne. To nechám na vás, ale zkuste si to představit....většinu vánočních prázdnin trávíte tím, že píšete nové díly s tím, že budou mít vaši čtenáři radost, že jste se tomu věnovali a kapitolu jim zveřejnili. Nemůžete se dočkat, až tu kapitolu "poustnete" a uvidíte alespoň těch průměrných sedm posraných komentářů. Pak se to stane a vám se tam objeví dva. To zabolí. Věnuju tomuhle blogu, co nejvíc času to jde. Vím, že se moje aktivita oproti době před rokem zhoršila, ale pořád si myslím, že na to nekašlu. Starám se o tenhle blog, protože ho mám ráda a ráda píšu, ale prostě mě štve, že píšu prakticky pro nikoho. Nikdo to nekomentuje, prostě si to přečtete a nic, žádná odezva. Jak potom teda po mně můžete chtít, abych psala dál? Když ani nevím, jestli to někdo čte? Omlouvám se, jestli jsem tímhle článkem někoho pohoršila, ale tohle tady bylo už nespočetněkrát. A budu vám to připomínat furt, dokud se to aspoň malinko nezlepší. Nechci být zlá, ale mě prostě nebaví ty kapitoly psát, když tu není nic, co by mě pohánělo. Miluju vás za to, že na můj blog chodíte, ale milovala bych vás ještě víc, kdybyste i komentovali. Miluju svoje Affs, protože i když některé z nich nečtou moje povídky, aspoň sem tam něco okomentují. Proč mi prostě nemůžete věnovat tři minuty, abyste vložili komentář třeba jen se slovem "Bleju" nebo "Trapný" nebo prostě cokoliv jinýho. Chápu, že moje psaní není dobré jako psaní autorek Dark, After, JFML nebo LM, ale jeden pitomej komentář by vás nezabil, když já jeden díl píšu minimálně hodinu. Potřebuju nějakej pohon. Auto vám taky nepojede, když mu nedáte benzín. Pokud se vám povídka nelíbí, tak se nedívím, že jí nekomentujete. V tom případě mi to dejte vědět, já jí přestanu psát a zkusíme to s něčím jiným. Není to moje nejpovedenější povídka, ale tak nějak jsem doufala, že když se vám líbilo ISY, že budete mít z NLYD radost. Asi jsem se mýlila... Prostě jestli je tu nějaký zásadní problém toho, že nemůžete komentovat nebo máte problém s něčím jiným na tomhle blogu, tak to prostě napište. Zkousnu to, ať to bude sebehorší, tak je to furt lepší než pořád čekat, že se to jednou samo zlepší. Chci toho fakt tolik?
Byla bych vám fakt moc vděčná, kdybyste se nějak vyjádřili alespoň k tomuhle.

Layout č. 13 - Demi Lovato (Blackvato)

8. února 2014 v 12:32 | Isa |  Layouts
Nejsem si úplně jistá, jak dlouho tady tenhle lay je, každopádně to beru jako dost emotivní, když jsem včera šla spát, ještě tu byl ten modrý a dneska ráno je tu už tenhle. Krása. :3 Design jsem viděla už včera, protože jedna z mých sweetheart Smile-Jane mi udělala tenhle NAPROSTO BOŽÁCKÝ DOKONALÝ layout. Jen, co jsem ten obrázek otevřela, tak mi do očí úplně vyhrkly slzy, jak jsem byla dojatá.
Do názvu jsem původně chtěla napsat Demi Blackvato. Přijde mi strašně cool, jak Lovatics její jméno předělávají podle jejích vlasů. Jenže pak se mi to nějak nelíbilo v tom odkazu, tak jsem to vyřešila tímhle způsobem. Jasně, mohla bych tam napsat prostě jen Demi Lovato, ale v budoucnu bych chtěla ještě nějaké laye s Demi. Třeba s Bluevato. Ta je asi moje nejoblíbenější. :D
V záhlaví jsou mé oblíbené obrázky z shootu pro DEMI. Ten, jak je na ní v bílé košili (?), tak ten mám nejradši. Potom se mi hodně líbí ta titulní strana alba i ten obrázek, co vidíte v rohu. Prostě se mi líbí všechny. Vždyť ona je všude úžasná. Dobře končim. :D
Ten minulý byl od stejné autorky a byl úžasný. Ačkoliv jsem ho ještě mohla nechat, protože zima pořád je, tak už jsem se ho potřebovala "zbavit". Nechci, aby to vyznělo nevděčně, já jsem ten design milovala, ale vysvětlovala jsem to i Smile-Jane, jak už ten sníh je i venku, tak je mi ten na tom layoutu toho blogu takový protivný. :D Před Vánocemi to nebylo ono, protože jsme všichni chtěli bílé Vánoce, ale ono nic, takže mi to něco muselo nahradit. :D
Nicméně, teď je tu tenhle dokonalý lay s úžasnou Demi Lovato od úžasné Smile-Jane, která mimochodem má dva blogy, tak abyste ani na jeden nezapomněli, tak jeden, ten grafický, je v odkaze tady v článku a ten druhý, který je zaměřený na úžasnou zpěvačku Cher Lloyd, tak ten mám naodkazovaný v Affs, ta černobílá ikonka s One Direction. Předposlední.
No, už to nebudu prodlužovat, dneska se ještě určitě ozvu. Teď musím jít pro knedlík. :D
Ještě jednou STRAŠNĚ MOC DĚKUJU SMILE-JANE! JSI NEJLEPŠÍ! WOOOAAAH! :) Doufám, že z layoutu máte stejnou radost jako já. Něco vám řeknu. Nemáte. :D Nikdo nemá větší radost než já. :D Ani stejnou. :D35. kapitola - Opora

5. února 2014 v 14:00 | Isa
Takže, je středa...což znamená, že začínám zkoušet tu variantu, že budu přidávat pravidelně. Dala bych tomu pár dílů, prostš dokud to budu mít předepsaný. :D Uvidíme, jak se to ujme. Doufám, ale že odteď sem budete chodit jen ve středu. To nezkoušejte. :DDD Nicméně, si užijte tenhle díl. Jinak, pardon, že to tak protahuju, ale přece nemůže být v nevědomí jen jeden díl a druhej se hned probudit. :D34. kapitola - Nemocnice

2. února 2014 v 16:23 | Isa
Ještě pořád si nejsem jistá, jak to vyřeším s touhle povídkou. Jestli jí teda mám přidávat nějak pravidelně nebo to dělat jako do teď, prostě kdy se mi bude chtít, tak něco přidám. Fakt nevím. Možná, že bych mohla zkusit to s tím pravidelným přidáváním. Uvidíme.
Jak jste si užili ty jednodenní prázdniny? Já musím uznat, že ačkoliv to byl jenom jeden den, tak mi hodně pomohl. Opravdu jsem si odpočinula. Četla jsem, psala jsem a relaxovala. Teď už jen musím čekat do března na další prázdniny. :D Vzhledem k tomu, že únor je docela krátký, tak si myslím, že to nebude tak strašné. :D Uvidíme.Lucy Hale - You Sound Good To Me

1. února 2014 v 18:42 | Isa |  Hudba
Existuje spousta písniček, které mám ráda, ale jen některé z nich mi dokáží opravdu zvednout náladu. Mezi ně patří i tahle písnička. Možná se budete divit jejímu žánru. Respektive si budete myslet, že jsem se zbláznila, protože song má nádech country hudby. Nicméně, jak už můj krátký úvod v menu hlásí, můj hudební vkus je velice rozšířený a poslouchám téměř všechno, až na přehnaně uřvané kapely, většina druhů metalu a opravdu tvrdý rock, to není zrovna můj šálek kávy. :D Jo a dechovky...taky nic moc. :D
Ale zpět k téhle písničce. Když jsem se dozvěděla, že Lucy Hale umí zpívat, tak jsem byla víc než překvapená. Ta Lucy Hale, kterou znám z Pretty Little Liars umí zpívat a co víc, bude vydávat svojí písničku. A heleme se. Tady je.
Zpočátku mi její hlas nepřišel zrovna hodící se na zpěv. Tím nemyslím, že zpívala falešně, to vůbec, ale prostě ten začátek mi k tomu neseděl. Jenže jak se ta písnička postupně vyvíjela, tak jsem se přistihla, jak po jejím konci klikám na tlačítko replay. Opakovaně.
V současné době poslouchám jen tuhle písničku a je neuvěřitelné, jaký na ní má vliv. Ne všem se musí líbit, už proto, že to je country, ale něco vám řeknu. Country mě chytá za srcdce z jednoho prostého důvodu. Je v něm nádech léta. Těžko říct, jestli to dělají ty kytary nebo ta veselá melodie houslí v pozadí, prostě kdykoliv poslouchám nějakou country písničku (a má pozitivní melodii, žádnej ploužáček :D), i když to není tak často, jak to nejspíš teď působí :D, tak mám chuť prostě vzít stan, nasednout do auta, otevřít všechny okna dokořán, pustit na plný pecky country písničky a nechat se opalovat zářícím sluncem. Prostě dokonalá vyhlídka roadtripu ( - cestování v autě, doporučuju knížku Amy & Roger: Na cestě). Country prostě přináší léto. I když z okna vidíte sníh a lidi zachumlané v kabátech a čepicích.
Tahle písnička, mimo léta, přináší i neuvěřitelný příval pozitivní energie. Nevím, jestli ta písnička je psaná přímo Lucy, ale má perfektní text i hudbu. Prostě mě to nutí vstát a zpívat a tancovat. Většinou provozuju jen ten prostřední bod. A z poloviny i ten poslední. :D A málo kdy ten první, ale taky se to už několikrát stalo. Dokonce jsem kvůli tomu dneska pověsila prádlo a dobrovolně. :D Taky jsem celkově díky tomu nějaká aktivní. :D Už se těším na léto, až pojedeme na dovolenou a bude vyhrávat tahle písnička. :D (Mamka mi říkala, že bychom mohly dát roadtrip po Čechách. :D Tak uvidíme.) Klip přesně vyjadřuje, co jsem popsala výše. Auto, parta kamarádů, táboráky a léto.
Rozhodně doporučuju, abyste té písničce věnovali aspoň ty tři minuty a dvacetdva sekund. Samozřejmě vás nenutím, ale i když neposloucháte country, tahle písnička vás může překvapit. A možná tomu přijdete i na chuť. :D
Pouštěla jsem to mamce a tuhle písničku by do čistého country nezařadila. Není to čisté country, určitě se na tom podepisuje i pop. Pustila jsem jí akustickou verzi a ta jí už víc přišla jako country. Určitě proto, že tím, že to je akustická verze, tak ty nástroje, které dělají to country tam jsou více slyšet. :) :D
Dám vám sem obě, můžete si poslechnout jen jednu nebo obě, jak budete chtít. :) Budu ráda, když mi svůj názor napíšete do komentářů. :)

Baby, You Sound Good To Me.
Baby, You Sound So Good To Me.
Mmmh, Mmmh, Mmmh, like a melody.
Baby, You Sound Good To Me.

Tell me all of your stories,
And don't you leave nothing out 'cause, baby, I ain't in a hurry.
Every little thing you say got a real nice ring to it,
The way it rolls off your lips,
And, oh, when you give me that kiss.
Best Thing Ever - 1.kolo

1. února 2014 v 18:18 | Isa |  Aktuálně
Asi před týdnem jsem se přihlásila do jedné soutěže. Dozvěděla jsem se o ní náhodou, když se mi na blogu po dlouhé době objevila reklama a já, protože jsem měla dobrou náladu, jsem ten odkaz fakt rozklikla a soutěž mě docela zaujala. Máme za úkol vytvářet na zadané téma grafické obrázky, kreslené obrázky nebo fotky. Přišlo mi to jako dobrý nápad, tak jsem si řekla, že po dlouhé době se zase zkusím do něčeho přihlásit. Po prvním kole, kde ještě nevím, jestli jsem prošla, mi to už tak dobré nepřijde. :D Chci říct...že mi přijde strašně takové nepraktické, že vlastně kreslený obrázek soupeří s fotkami nebo grafikou. Samozřejmě tím nijak neobviňuju autorku, to bych si nedovolila, můžu si za to sama, že jsem si zvolila kreslení. Nicméně, tohle je můj názor na věc.
První téma bylo volitelné, tak jsem tam poslala svůj již vytvořený obrázek Demi a od autorky soutěže jsem dostala 4 body z 5. No, jsem samozřejmě překvapená, protože když jsem tak koukala na ten obrázek...vypadá divně. Ačkoliv jsem to kreslila podle originálu a čáry tam špatně nejsou, tak přece jenom ta ramena...na každé straně jsou jinde (tak to ale je i na originále, ale tam to nevypadá tak blbě :D) a ty tetování...na první pohled vypadají důvěryhodně, ale když se zaměříte na ty ptáky na předloktí, tak je to na blití. :D No končim....zkrátka a dobře tohle není žebrání o hlasy, píšu vám to sem proto, že chci, abyste se podívali na všechny soutěžící a prostě hlasovali pro obrázek, který se vám nejvíce líbí. Kdybych totiž žebrala o hlasy, tak by ta soutěž byla úplně o ničem. Prostě by vyhrál ten, kdo si vyprosí nejvíc hlasů. Tak to pravděpodobně skončí, ale já nechci soutěžit tímhle způsobem. Takže zvažte pořádně svou volbu a já děkuju všem, kteří za mě budou tady hlasovat. :)