Fire and Ice

Fire and Ice - 12. kapitola

3. března 2012 v 14:40 | Isa
Já vím, já vím...mám spoždění. Moc se za to omlouvám, ale měla jsem mírnou depresi a taky jsem pořád jen četla. A navíc se mi nechtělo to opisovat. :D Ale dneska jsem se dokopala. Tahle kapitola je dost slabá a vůbec se mi nelíbí, ale chci slyšet vaše názory. :) Přeju hezké čtení a omlouvám se za chyby. Opisovala jsem to, když na mě každej mluvil a ještě jsem to psala rychle, takže tam nejspíš bude plno chyb. :D Ještě jednou přeju, hezké čtení.


Fire and Ice - 11. kapitola

21. ledna 2012 v 23:27 | Isa

Tady je ta slíbená odměna. Ještě jednou moc děkuju za krásnou návštěvnost a omlouvám se, že mi tahle kapitola tak trvala. Bylo to kvůli tomu, že jsem přestala psát a pak jsem zapomněla, jak jsem chtěla pokračovat. Ale teď už píšu i 12., tak snad to nedopadne, jako předtím. :D Taky bych o víkendu chtěla dopsat 3. kapitolu k Drop of happiness, ale ještě nemám udělaný věci do školy, takže pochybuju. No, přeju hezké čtení a omlouvám se za chyby. :)


Fire and Ice - 10. kapitola

5. října 2011 v 21:55 | Isa
Tak jsem sebou mrskla a dopsala další kapitolu. To je za tu návštěvnost. Dávám vám to za odměnu + jedna stránka navíc. Snad si to užijete. Osobně si myslím, že je to katastrofální. Čekala jsem, že to zvládnu líp. No, tak hezké čtení a omlouvám se za chyby. :)


Fire and Ice - 9. kapitola

1. října 2011 v 23:20 | Isa
Tak jsem sebou mrskla a dávám vám jsem již slíbenou 9. kapitolku. Nechci se nějak přehnaně chválit, ale myslím, že tenhle díl se mi docela povedl. Po pravdě si i myslím, že ani ten minulý nebyl k zahození, ale nejvíc se těším, až napíšu 10. kapitolu. Už to mám perfektně rozvržené. Něco vám řeknu. Vánoční ples měl být původně už 8. kapitola, jenže mezi tím mě napadaly takové skvělé scény, že jsem je tam prostě musela dát, takže to vypadá, že Vánoční ples bude až ta desítka. :D Když jsem tu povídku začínala psát, věděla jsem jak začne a jak skončí, ale co dám mezi to, to jsem tenkrát neměla tušení, ale naštěstí teď už nápady mám. :) No, tak já už končím s kecama, omlouvám se za chyby (tradičně) a na konci povídky máte takový amaterský návrh Hermioniných šatů. Opravdu jsem ho odflákla, je to čistě jen pro představivost. Ty divný barevný věci mají být paví oka a nevšímejte si toho, jakou zrůdu jsem z Hermiony udělala. :D Nezabývala jsem se postavou ani obličejem. Zaměřila jsem se hlavně na šaty a vlasy. Jinak jsem se snažila napodobit Hagridovu nespisovnou mluvu, ale nevím jestli se mi to povedlo všude, možná jsem to někde vynechala. Přeju hezké čtení! :)


Fire and Ice - 8. kapitola

18. září 2011 v 21:10 | Isa
Tak jsem sebou dneska mrskla a konečně jsem dopřepsala další díl F&I. Dávám vám sem teda 8. kapitolu. Doufám, že se bude líbit. Přijde mi, že je nějak delší než ostatní, ale asi se mi to jen zdá. Tak si to užijte a omlouvám se za chyby. :) Hezké čtení. :)


Fire and Ice - 7. kapitola

26. července 2011 v 17:51 | Isa
Zase jsem se vrátila ke své staré povídce. Tentokrát jsem pevně rozhodnutá o tom, že jí dokončím, i kdyby mě to mělo stát život. Žádný, že si řeknu: "Už mě to nebaví psát, tak to pozastavím nebo zruším.". Ne, hezky to dopíšu dokonce. Osobně si myslím, že tenhle díl je takový rozehřívací, ale za to je delší, než ostatní. Na chalupě jsem celý týden psala a snažila jsem se z toho dostat nějakou šťávu, jenže když jsem to teď opisovala, řekla jsem si, že tam je na určité scény ještě moc brzo, tak jsem jí asi z poloviny celou přepsala. :D No, tak snad se alespn trochu bude líbit. :) Hezké čtení
P.S. Omlouvám se za hrubky. :) Znáte to, když píšu rychle, tak nedávám pozor. :)

Fire and Ice - 6. kapitola

14. července 2011 v 22:28 | Isa
Pro dnešek poslední kapitolka. Tohle je poslední, co jsem dopsala. Dál už mě to nejspíš přestalo bavit. Hezké čtení! :)

Fire and Ice - 5. kapitola

14. července 2011 v 22:25 | Isa
Už 5. kapitola? Wow, ani jsem si neuvědomila, že toho mám tolik napsaného. :D Hezké čtení!

Fire and Ice - 4. kapitola

14. července 2011 v 22:21 | Isa
Další dílek. To je moje nejrychleji zveřejňovaná povídka za celý můj dosavadní život. Já vím, že už to mám předepsaný a jen to kopíruju, ale je to slušná rychlost ne? :D Dělám si srandu. :D Hezké čtení!


Fire and Ice - 3. kapitola

14. července 2011 v 22:18 | Isa
Ještě než jsem to sem zveřejnila, tak jsem si všechny kapitoly po sobě přečetla a musím uznat, že to tak hrozný neni. :D Hezké čtení!


Fire and Ice - 2. kapitola

14. července 2011 v 22:14 | Isa
Další díl. :) Jen pro upozornění, sice to neni tak dávno, když jsem to psala, ale nedivila bych se, kdyby vám ty povídka přišla ujetá. :D Hezké čtení!


Fire and Ice - 1. kapitola

14. července 2011 v 22:06 | Isa
Tak tady je první dílek. Omlouvám se předem za chyby, když píšu rychle, tak prostě nevnímám, co píšu. :) Hezké čtení!
 
 

Reklama