Fotky

Ovesné lívanečky se skořicovým tvarohem

20. října 2012 v 19:46 | Isa
Zařadit to do rubriky fotky, asi není nejlepší nápad, ale nevím, kam jinam bych to šoupla. Nevím, kolik z vás si to četlo (protože u článku není jediný komentář), ale psala jsem, že dneska plánuju vařit. K svačině jsem si udělala tmavý zeleninový sandvič s tuňákem. Na to, že nejím ryby, jsem si moc pochutnala. Fakt vynikající. Udělala jsem si to podle receptu z knížky "Jídlo jako životní styl". Stejně tak jsem si z téhle knížky udělala "večeři". Ovesné lívanečky, na které jsem nakonec namazala tvaroh smíchaný se skořicí. Na to, že to je zdravé jídlo, tak je to překvapivě dobré. A co hlavně....dost to zasytí. Měla jsem dva a už jsem plná.
Jsem na sebe pyšná, všechno jsem to udělala sama. Vyfotila jsem vám to, ale asi to nebude moc vidět. :D


DSC03053

Možná vám to přijde nechutný, ale ve skutečnosti to vypadá líp. :D

Svět knihy

14. června 2012 v 21:53 | Isa

Fotky z výstavy přidávám zvlášť. :)

One Direction - Infection

13. května 2012 v 12:20 | Isa
Přináším vám fotky. Teď se připravte, protože si nejspíš opravdu řeknete, že jsem šílená. To, co teď uvidíte můj noční stolek okupuje jedině tehdy, když je vidět. Přesněji řečeno, když není zaházený papíry, propiskami, knížkami a podobnými věcmi. No, jsem zvědavá, na vaše reakce. :D
P.S. Jednodílovku se Zaynem jsem včera nestihla ani dopsat, ani opsat, takže jí dneska dopíšu a večer by se tu mohla objevit. Uvidíme. :)

Růže

28. ledna 2012 v 20:32 | Isa
Přináším další fotky. Dávám si teď menší pauzu od povídek, když jsem teď přidala tři za sebou. Aspoň vám sem dám nějaké ty fotky. :) Tuhle krásnou růži jsem dostala k Novému roku od mamčina přítele. Mamka taky dostala, ale ta dostala čistě červené, když to já dostala tu "špinavě" bílou. Líbíly se mi všechny, tak jsem si je vyfotila. :)

imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Kapky deště

27. ledna 2012 v 22:56 | Isa
Měla jsem strašnou chuť něco přidat a vím, že bych další povídku nestihla napsat, tak vám sem dávám zase nějaké fotky. Fotila jsem to po cestě do Prahy. Není na tom nic super zvláštního, jen jsem fotila zaostřené kapky na okně zevnitř auta. Už jsem to někde viděla, tak jsem to taky zkusila. :D Možná si řeknete, že to je trapný a možná i je. :D

imagebam.com imagebam.com

Zimní Praha

22. ledna 2012 v 22:18 | Isa
Jednou o vánočních prázdninách jsem vám psala, že se chystáme do Paláce knih na Václavském náměstí. Nakonec jsme opravdu jeli a příležitostně jsme si to tam i všechno prošli. Sebou jsem samozřejmě měla můj nepostradatelný fotoaparát a fotila jsem všechno, co jsem uznala za vhodné. Tak vám sem nějaké ty fotky dávám.

Moje vysněné auto

21. listopadu 2011 v 19:13 | Isa
Víte už dlouho si říkám, že až budu velká, tak budu hodně vydělávat a jednou si koupím červené Ferrari. :D Samozřejmě vím, že pravděpodobnost, že se to stane je nulová, ale i tak tomu pořád někde v hlavě věřím. :D O letních prázdninách jsme byli na dovolené poblíž Nového Boru. Procházeli jsme se po městě a najednou jsme si vedle elektra na chodníku všimli stát krásné, červené, nablýskané Ferrari. Ani si nedokážete představit, jak jsem vyváděla, když jsem ho viděla stát na tom chodníku. Přímo jakoby říkalo: "Vyfoť si mě". Chňapla jsem foťák a vyfotila si ho z každé strany. Jenže jak bylo slunečno a mně neustále svítilo do očí slunce, nevšimla jsem si, jak katastrofálně ty fotky dopadly. Na jedné má to auto useklý jak předek, tak zadek, další fotka je špatně zaostřená a ty ostatní dvě už nejsou tak hrozné. I přes to vám sem dávám všechny čtyři. Prohlížejte a kochejte se. :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Měděnec (Panorama)

21. listopadu 2011 v 18:47 | Isa
Ahojte lidičky. Předchozí článek s návštěvností a mýma kecama, mě nakopl k tomu, abych zase nějaké ty další fotky přidala. Nevím, jestli jsem se někdy zmiňovala, ale o prázdninách jsme si koupili nový fotoaparát. Konkrétně Sony DSC-W350. Není to nic velkýho, ale já jsem s tím prozatím maximálně spokojená. Fotí se s tím snadno a fotí to úžasně kvalitní fotky. Vlastně jsme ho koupili hlavně proto, že dokáže fotit panorama. Prostě si to nastavíte, stisknete spoušť a jedete. Potom v počítači to vypadá úplně úžasně, když to je na sebe tak dokonale navázaný. Takže vám sem dávám teď jedno panorama z obce jménem Měděnec, kousek od Klášterce nad Ohří. :)

imagebam.com

Mlok skvrtnitý

18. listopadu 2011 v 20:51 | Isa
Když jsme jednou byli na výletě na vrcholu Lovoš, tak když jsme se vraceli mokrém lese (bylo totiž po dešti), tak na jednom vystouplém kořenu od stromu ležel krásný mlok. Okamžitě jsem vzala foťák a blejskla ho. Myslím, že se to docela povedlo.

imagebam.com
imagebam.comJá vím, že to přidávám po dvou, ale to je jen náhoda. :D

Bobulková květinka

18. listopadu 2011 v 18:48 | Isa
Vtipnej název, co? :D Mamka mi jí koupila v jednom zahradnictví (jak jinak :D). Moc se mi líbily bobule. Nejí se, i když možná vypadají moc chutně. :D Každopádně v tuhle dobu už nevypadá tak čerstvě, jako na téhle fotce. :D Ne, že bych se o ní nestarala, jen prostě oschla. Sama od sebe. Zalívám jí, tak jak mám, takže to není na mě. :D

imagebam.comimagebam.com

McOběd

18. listopadu 2011 v 18:23 | Isa
Rozhodla jsem se přidat zbytek fotek, které mám ještě v počítači. Jednou jsem měla k obědu Big Mac Menu a hezky jsem si ho naaranžovala na talíř. Vypadá to jako nějakej americkej oběd. Vyfotila jsem to a vypadá to fakt dobře. :D A potom ještě logo z kelímku na colu. Jak z reklamy. :D

imagebam.comimagebam.com

Hokejový zápas

22. října 2011 v 22:52 | Isa
Takže vám sem dám pár fotek z toho hokeje, jak jsem byla. Moc jsem si ho užila. Byl to zážitek na celý život a pevně doufám, že to nebylo naposled. Byli jsme na zápase Liberec Litvínov. Fandila jsem Litvínovu, páč to mám blíž a hlavně jsem byla na místním stadionu. I přes to, že prohráli, tam byla skvělý atmosféra. Fanoušci bubnovali, ječeli, řvali, pískali a vydávali všelijaké hlasité zvuky. Prostě jsem neodolala a sem tam pořídila nějaké fotky. Taky mě napadla dokonalá jednorázovka (jak už nejspíš víte). Vlastně to byla náhoda. Přede mnou totiž seděl mladý, asi tak 17-letý pár. Nejdřív to vypadalo na ségru a bráchu. Potom na dva nejlepší kamarády, ale když se začali líbat, tak mi docvaklo, že to nebude ani jedno z toho. :D Uznávám, že kluk byl dost hezkej, tím pádem je jasné, že holka mi byla dosti nepříjemná. :D Ale nijak jsem to neřešila, protože jsem věděla, že už se po zápase nikdy neuvidíme. I tak se mi prostě v hlavě zrodil ženiální nápad na povídku. Už jí píšu týden, tak doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit. Tady už jsou ty fotky. :)

P.S. Měli tam dokonalý záchody, tak jsem je taky vyfotila. :D Samozřejmě ne tu mísu, ale to, jak to tam vypadalo. :D Měli tam pěkný dlaždičky. :D

Ploskovice

30. srpna 2011 v 8:00 | Isa
Předevčírem jsme navštívili zámek Ploskovice. Je tam moc hezky, jen je škoda, že kvůli tomu, že se o to stát nestará, tak to pomalu, ale jistě chátrá. Po zámecké zahradě tam běhá hodně pávů. Podařilo se mi jich několik vyfotit. Dokonce tam bylo i mládě a to jsem vyfotila jak s mamkou (paví mamkou), tak bez. Jednoho páva jsme krmili čokoládovou sušenkou a to jsem dokonce natočila, takže nakonci je jako bonus video. :)

Karlovy Vary

7. srpna 2011 v 0:06 | Isa
Tento týden ve středu jsem poprvé za svůj život navštívila Karlovy Vary. Přísahám, že to je to nejhezčí město, jaké jsem kdy viděla. Jediná nevýhoda je, že tam všude chodí plno turistů. Nejvíc jsem tam viděla Japonců (nebo Číňanů, Vietnamců nebo Mongolců, prostě šikmovoký :D). Potom tam bylo hodně slyšet Rusů a Němců. I přes to všechno tam je opravdu krásně. Fotila jsem na každém rohu, všude, kde to jen trochu šlo. V mé sbírce samozřejmě nechybí Grandhotel Pupp, který jsem toužila vidět zevnitř, ale to se mi nepovedlo. Sice jsem to nezkoušela, ale u dveří stál chlapík, který otvíral dveře hostům a myslím, že by nás tam nepustil. Na těhle fotkách jsem vyzkoušela nový hosting obrázků. Zkusila jsem Imagebam. Přešla jsem na něj z toho důvodu, že jsme si koupili nový foťák a z nějakého mně neznámého důvodu, fotí fotky s velkou velikostí a na Imagebam se toho víc vejde. Zkrátka, když budu mít hodně fotek (jako teď), tak použiju Imagebam a když budu mít málo fotek (cca 1-5), tak použiju janforman.com. Tady už jsou ty fotky. :)

Památník Lidice

22. července 2011 v 16:02 | Isa
Mám pro vás fotku památníku, který byl postaven jako památka na vyhlazení Lidic nacisty v roce 1962. I když to tak nevypadá, když stojíte předtím památníkem, kde jsou sochy těch dětí, tak si říkáte, jak některé z nich byly ještě malé a umřely tak strašnou smrtí. Dívali jsme se i do muzea, když jsme tam byli a bylo to...no, ne moc veselé. Všude hrály televize, ktéré vysílaly dokumentární pořady o Lidicích a běhaly tam přes obrazovku všechny dopisy od dětí jakýmkoli příbuzným. Prosily o obyčejné věci, jako oblečení, chleba, příbory, skleničky, atd.


Vysílač Buková hora

21. července 2011 v 19:08 | Isa
A další fotky. :) Opět to je z mého mobilu, takže vás bude opět děsit ta hrozná kvalita. Tyto snímky jsou z vysílače Buková hora, který dodává signál do Ústeckého kraje. Nejvíc se mi na těch fotkách líbí to, že za vysílačem je tmavé nebe. Schylovalo se totiž k bouřce.

Záplava květin

20. července 2011 v 10:04 | Isa
Mám pro vás další fotky. Jsou focené mobilem, takže zase očekávejte horší kvalitu. Název záplava květin jsem zvolila proto, že na některých fotkách to vypadá, jako by to bylo celé pole květin, přitom je to takový malý skromný záhonek u nás na zahradě. :) Tak snad se líbí. P.S. Opravdu ignorujte tu špatnou kvalitu. :D Můj foťák na mobilu má jen 2Mpx. :)

Vše končí

14. července 2011 v 8:26 | Isa
Ještě jsem vám zapomněla říct, že teď o víkendu jsme ještě byli na jedný malý dovolený a jeli jsme přes Prahu. Nafotila jsem unikátní billboardy (nevim jestli to mám dobře napsaný :D) s HP7. Ten při cestě tam se mi povedl. To jsem fotila Harryho, Rona a Hermionu. Jenže při zpáteční se mi bohužel povedlo useknout Luciusovi kousek hlavy. Doufám, že se na mě nebude zlobit. :D Zkoušela jsem to vyfotit i po druhý, ale to mi zase do jeho obličeje vlítla cedule, tak jsem volila tu první možnost. :D


Ještě jednou se ti omlouvám, Luciusi. :)

Šnek

13. července 2011 v 22:56 | Isa
Osobně si myslím, že tahle fotka se mi dost povedla. Bylo po dešti, takže je ten šneček hezky "orosenej". Je mi jasný, že některým to může přijít nechutné. :D Myslím ten šnek. :DLíbí? Chci hlavně vaše názory. To focení mě totiž začalo bavit, tak jestli mi to aspoň trochu jde. :)

Slunce v zrcadle

13. července 2011 v 22:47 | Isa
Možná, že si někdo z vás řekne: Co je na tom sakra za umění, vyfotit zrcadlo u auta? Ale mně se to prostě líbí. Líbí se mi, jak se tam to slunce odráží, prostě taková hezká momentka. :)


Pokud jste to neudělali, tak podle mě to má větší efekt, když to zvětšíte. ;)

Most

13. července 2011 v 22:17 | Isa
Tak a mám tu pro vás první fotky. Je to takovej hezkej most, fotila jsem ho z auta. Každýmu se líbit nemusí, ale přijde mi zajímavý, že něco takovýho v Česku je. :DTak co na ně říkáte?

Ptáček

7. července 2011 v 21:35 | Isa
Nesmějte se tomu nadpisu. :D Jednou jsme tak prostě snídali před naší velkou "obytnou" károu (ve skutečnosti neni obytná, ale obyčejná dodávka) a najednou tam přilítnul takový pták. Byl moc hezky zbarvený, ale asi byl nějak nemocný, protože jste se k němu mohli klidně přilbížit a on neulětěl. Pořád tam seděl na místě, dokonce i po tom, co jsem doběhla pro foťák. Nejspíš byl zvyklý na neustálé obtěžvání od fotografů. :D Vyfotila jsem celkem tři fotky a jsou podle mě moc pěkné. Ten zvláštní název proto, že já, ani mamka, nevíme, jak se ten ptáček jmenuje. :)

Mně se teda líbí moc. Co na ně říkáte vy?

Zwinger

4. července 2011 v 15:00 | Isa
PŘEDNASTAVENO

Jednou jsme navštívili Drážďany. Jelikož jsme ze severu, tak jsme to neměli tak daleko. Nebyli jsme tam poprvé, jezdíme tam často nakupovat. Tentokrát nás ale napadlo, že si tam uděláme výlet. Ten den bylo krásné počasí a, co víc, měla jsem k dispozici foťák. :) Už si přesně nepamatuju, jestli to byl ještě nás rozbitej nebo mamky z práce, ale vím, že jsem fotila foťákem. :) Navštívili jsme komplex historických budov, jmenovalo se to Zwinger. Jestli někdy budete mít cestu kolem, určitě se zastavte. :) Myslím, že se fotky docela povedly. ;)

Stromy

3. července 2011 v 14:00 | Isa
PŘEDNASTAVENO

Když teď budu na tý dovče, tak jsem si přednastavila pár článků. Nejčastěji to budou nejspíše fotky, protože co bych psala do My diary, když nevím, co se přes den stane. ;) Doufám, že se vám moje fotečky aspoň trochu líbí. Tady ty už jsou focené opět mým mobilem s 2Mpx foťákem, takže omluva za kvalitu. :D
▼Tahle fotka byla původně focená, kvůli tomu nebi. :D Zvláštní je, jak obyčejná je fotka, ale na mě působí, tak trochu zvláštně. :D ▼

Květinky :)

27. června 2011 v 20:09 | Isa
Mám pro vás pár dalších fotek. Tentokrát jsem se fotila mamčiným foťákem z práce. Myslím, že tentokrát jsou opravdu povedené. :)

 
 

Reklama